FA kup, 1/32 finala, 08.01.2024, 21:15 h
Wigan 0:2 Manchester United
Manchester United

Manchester United bez problema odradio posao u FA kupu

Branimir Korać • ponedjeljak, 08.01.2024.

Manchester United uspješpno je odradio posao u trećem kolu FA kupa i izborio je mjesto u šesnaestini finala. Kod Wigana je slavio s 2:0...

Iako je Manchester United svojim navijačima priredio svakakve šokove ove sezone, uspio je odraditi posao kod Wigana bez previše drame i s 2:0 izboriti prolaz.

Igraj na utakmice Premier lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Erik ten Hag nije ništa kalkulirao, poslao je prvu momčad na travnjak i tek u završnici je vadio s travnjaka one najopterećenije.

Poveo je United u 22. minuti pogotkom Dioga Dalota udarcem sa 17 metara u suptorni kut.

U drugom dijelu United je do 74. minute tražio pogodak odluke, a postigao ga je Bruno Fernandes iz kaznenog udarca.

Očekivana i zaslužena pobjeda boljeg protivnika i što je za United bitno, izbjegao je ponavljanje utakmice.