Ostali sportovi

Solidan otpor Mladostašica, Francuskinje ipak prejake

Petar Jenjić • utorak, 09.01.2024.

U prvoj utakmici osmine finala CEV kupa, odbojkašice Mladosti upisale su poraz. Bolji je s 3:0 u setovima bio francuski Levallois Paris Saint-Cloud...

Odbojkašice Mladosti danas su igrale prvu utakmicu osmine finala CEV kupa. Na domaćem terenu ugostile su francuski Paris koji je do pobjede stigao s 3:0 u setovima.

Igraj na CEV kup na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Mladostašice su u ovoj fazi natjecanja dobile izuzetno jakog protivnika, pružili su dobar otpor, ali je francuski klub, prepun stranih igračica, ipak došao do pobjede.

Polovicu prvog seta domaće igračice su bile u vodstvu, ali Paris radi preokret i dobiva ga s 25-21. Osim početnih 1:0, gošće su konstantno bile u prednosti i slavile s 25-19.

Najbolji je bio treći set kada su Mladostašice vodile i s 14-11, ostale u egalu do kraja, ali trenutno drugoplasirana momčad francuskog prvenstva je slavila s 25-23.

Dodajmo i to da je uzvratni dvoboj na rasporedu 16. siječnja s početkom u 20 sati.