Dino Cinac odigrao briljantnu utakmicu u pobjedi Zaboka

HINA, Petar Jenjić • subota, 27.01.2024.

Dino Cinac predvodio je momčad Zaboka do pobjede protiv DepoLink Škrljeva. Za 31 minutu u igri ubacio je čak 42 poena...

U subotu je odigrana jedna utakmica 18. kola domaćeg košarkaškog prvenstva u kojoj je Zabok kao domaćin svladao DepoLink Škrljevo sa 101:84.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Bila je to utakmica u kojoj su napadi dominirala protiv obrana, ali isto tako je domaćin stalno bio korak ispred. Zabok je tako konstantno lagano povećavao prednost i na kraju relativno jednostavno došao do osme pobjede u sezoni.

Sjajno je u pobjedničkom sastavu odigrao Dino Cinac koji je postigao 42 poena za 31 minutu na parketu. Za dva poena je Cinac gađao 12/16, za tri poena 3/4 i s linije slobodnih bacanja 9/10. Imao je Cinac uz to četiri ukradene lopte, dvije asistencije i sedam skokova. Najbolju je pratnju Cinac imao u Nicku Nealu koji je uz 13 poena dodao 13 asistencija.

Na drugoj strani su najbolji bili Vigo Bart s 21 poenom te Jamar Hollowell s 20 koševa.

Zabok je sada na sedmom mjestu te ima osam pobjeda i deset poraza, dok je DepoLink Škrljevo pretposljednji s omjerom 3-14.