Supersport Prva NL, 19. kolo, 24.02.2024, 15:00 h
Cibalia
Cibalia 1:0 Orijent
Orijent

Orijent niti u nastavku sezone ne može do pobjede, posljednji put slavio je još u rujnu

Mihaela Bradovski • nedjelja, 25.02.2024.

Osim dvoboja između Dugopolja i Šibenika, u subotu je odigran još jedan susret 19. kola SuperSport Prve NL. Cibalia je kao domaćin slavila protiv Orijenta s 1:0...

Iako Orijent na papiru uopće nema lošu momčad, jednostavno ne može do pobjede. Novi poraz upisao je u Vinkovcima kod Cibalije kojoj je za pobjedu bio dovoljan jedan pogodak.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Početak sezone za Riječane nije bio loš, u prvih sedam kola upisali su tri pobjede i onda stali. Posljednja je bila 23. rujna protiv BSK-a iz Bijelog Brda.

Cibalia je s druge strane skupila više pobjeda, izgleda bolje i ovdje je uzela još tri boda. Slavila je golom Karla Miljanića u 64. minuti iz kaznenog udarca koji je izborio Jurica Bajić.

Ovom pobjedom Cibalia je malo odmaknula od najugroženijeg trija koji se nalčazi na dnu u svega bodu razmaka.