Supersport Prva NL, 19. kolo, 23.02.2024, 15:00 h
Jarun
Jarun 2:2 BSK Bijelo Brdo

Jarun napravio preokret, ali BSK Bijelo Brdo ipak do boda

Petar Jenjić • petak, 23.02.2024.

U drugoj utakmici 19. kola SuperSport Prve NL vidjeli smo podjelu bodova. Jarun je bio domaćin BSK Bijelom Brdu, a susret je završio rezultatom 2:2...

Drugu uzastopnu domaću utakmicu odigrali su nogometaši Jaruna koji su danas u sklopu 19. kola SuperSport Prve NL igrali protiv BSK Bijelog Brda. Dvoboj je završio rezultatom 2:2, a bod će više značiti gostima koji se, barem privremeno, miču s diobe posljednje pozicije.

Igraj na SuperSport Prva NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gosti su do vodstva stigli u 26. minuti susreta kada je loptu iza domaćeg vratara poslao Ilan Pejić. Do kraja poluvremena rezultat se više nije promijenio.

Nakon točno sat vremena igre domaćin je poravnao, a odbijanac je iz blizine u mrežu poslao Borna Bilobrk. Do potpunog preokreta Jarun je stigao u 72. minuti kada je lijepo poentirao Halid Alghoul.

Ipak, BSK je stigao do vrijednog boda, a pogodak je u 86. minuti postigao Sadik Škrijelj. Tražili su domaći prekršaj u začetku akcije, ali sudac se nije oglasio.