Supersport Prva NL, 20. kolo, 01.03.2024, 14:50 h, Osijek, Gradski vrt
Suci: Patrik Pavlešić (Duga Resa), Marko Maloča (Zagreb), Nikola Kamenarić (Sveti Ivan Zelina)
3:0(1:0) Dugopolje
Dugopolje

Zrinski i Dogan nezaustavljivi, upisana 11. uzastopna pobjeda

Mihaela Bradovski • petak, 01.03.2024.

Nogometaši Zrinskog stigli su čak do 11. uzastopne prventvene pobjede. Nova žrtva bilo je Dugopolje koje je svladano s glatkih 3:0...

Marijan Oršolić
64'
13
Gabriel Eskinja
71'
14
Ivijan Svržnjak
72'
4
Mato Stanić
77'
21
Ajdin Mujagić
77'
Luka Bradarić
46'
8
Ivica Vidović
73'
21
Stipe Tokić
73'
5
Luka Luburić
73'
17
Duje Marin Buličić
89'
Marino Biliškov

Lider Zrinski na otvaranju 20. kola SuperSport Prve NL ugostio je Dugopolje i nije imao nikakvih problema. Zasluženo je slavio i to s uvjerljivih 3:0.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Od početka je domaćin bio bolji protivnik, odmah je krenuo po pogodak, ali u završnici mu je nedostajalo mirnoće i situacije iz kojih se moglo izroditi nešto više, na kraju su ostale neiskorištene.

U završnici prvog dijela domaćin je stigao do pogotka i to preko najboljeg strijelca lige Dominika Dogana. Unušić je ubacio s desne strane, a Dogan je iz peterca skrenuo loptu u mrežu za vodstvo Zrinskog.

U drugom dijelu nastavio je domaćin tražiti pogotke, a do novog je stigao u 62. minuti. Pekarić je odradio većinu posla i pronašao Dogana koji lakoćom zabija.

Vrlo brzo stigao je i treći pogodak, u 69. minuti odlično je pucao Patrick Stanić nakon što se lopta odbila od okvira gola poslije pokušaja Horvata. Stanić je zahvatio loptu iz voleja i pogodio za povećanje vodstva.

Do kraja susreta Dugopolje je pokušalo malo ublažiti dojam i smanjiti zaostatak, najbliži tome bio je Bašić u 84. minuti, ali pucao je snažno u vratara Stanića.

U konačnici zaslužena pobjeda domaćina koji je nastavio fantastičan niz pobjeda.