Jarun slavio protiv Vukovara, Solin nakon dugo vremena do pobjede

Petar Jenjić • nedjelja, 03.03.2024.

Odigrane su još dvije utakmice 20. kola SuperSport Prve NL. Solin je na domaćem terenu došao do pobjede protiv Dubrave Tim Kabel, dok je Jarun slavio u gostima kod Vukovara 1911...

Do jako vrijedne pobjede stigao je Jarun koji je slavio na gostovanju kod Vukovara 1991 s minimalnih 1:0. Domaćin je dosta toga promašio, a kazna je stigla u završnici.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Pogodak vrijedan tri boda Jarunu je donio Marko Domančić u 90. minuti sureta, a u igru je ušao 17 minuta ranije. Jarun je sada na 27 bodova, dok Vukovarci ostaju na 38.

Do prve pobjede još od četvrtog kola stigao je Solin koji je na domaćem terenu slavio protiv Dubrave Tim Kabel rezultatom 3:1. Tako je stigao do 15 bodova i preskočio na pretposljednjem mjestu BSK Bijelo Brdo. Jedan bod više ima Orijent 1919.

Solin je poveo u 35. minuti preko Filipa Čuića, da bi već tri minute kasnije poentirao i Antonio Kaćunko. U 52. minuti Dubrava je smanjila preko Dragana Juranovića, ali pobjedu domaće ekipe potvrdio je Dino Klarić u 83. minuti.