Supersport Prva NL, 20. kolo, 02.03.2024, 15:00 h
BSK Bijelo Brdo 2:2 Cibalia
Cibalia

BSK ispustio dva gola prednosti protiv Cibalije, još uvijek čeka na drugu pobjedu

Branimir Korać • nedjelja, 03.03.2024.

U susretu 20. kola SuperSport Prve NL BSK je u Bijelom Brdu ugostio Cibaliju i remizirao 2:2...

Kraljevi remija nastavljaju u svom stilu. BSK je u 20 odigranih utakmica upisao čak 11 remija, a posljednji je ubilježio na svom travnjaku protiv Cibalije odigravši 2:2.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Ovaj put BSK je bio blizu pobjedi, imao je sve preduvjete za upisati tri boda, ali nije posao dovršio do kraja.

Gosti iz Vinkovaca nisu dobro otvorili utakmicu i već u desetoj minuti Hrvoje Crnčec poslao je loptu u svoju mrežu te pomogao BSK-u da dođe do pobjede.

Kada je u 57. minuti Ilan Pejić povisio na 2:0, mnogi su pomislili kako se domaćinu smiješi tek druga ovosezonska pobjeda, ali ipak nije do nje došao.

Prvo je u 62. minuti kapetan David Bosak smanjio zaostatak, a onda je u 77. minuti Ivan Lozić izjednačio.

Inače, Lozić, ovozimsko pojačanje iz Đakovo Croatije, je u igru ušao već u 27. minuti nakon što je zbog ozljede morao teren napustiti Rene Šarić.