Marko Capan zabio prekrasan gol za pobjedu Širokog

Petar Jenjić • srijeda, 06.03.2024.

Široki Brijeg upisao je pobjedu protiv Veleža u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine. Prekrasan pogodak za pobjedu postigao je Marko Capan...

Nogometaši Širokog Brijega danas su u Čitluku odigrali prvu utakmicu četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine. Protivnik je bio Velež, trenutno trećeplasirana momčad prvenstva, a domaćin je slavio s 2:1.

Igraj na utakmice Lige prvaka na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Široki je do vodstva stigao u 24. minuti susreta, pogriješio je Asmir Suljić, lopta je došla do Daniela Lukića koji je poentirao za 1:0. Prije toga po pogodak su postigli i jedni i drugi, no oba gola poništena su zbog zaleđa.

Rezultat se nije promijenio polovice drugog poluvremena. Velež je dobio najstrožu kaznu, a siguran izvođač bio je Ante Hrkać koji je ranije kroz karijeru bio član Širokog.

Ipak, u 74. minuti Široki je ipak stigao do pobjede, Marijan Ćavar ostavio je loptu za Marka Capana koji je sjajnim udarcem s 20-ak metara matirao protivničkog vratara.¸