Podravka Vegeta
Podravka Vegeta 34:21 Bjelovar

Podravka bez većih problema do pobjede protiv Bjelovara

Petar Jenjić • srijeda, 06.03.2024.

Do nove prvenstvene pobjede stigla je Podravka Vegeta koja je na domaćem terenu bila bolja od Bjelovara 34:21. Tako su Koprivničanke ostale na maksimalnom učinku...

Odigrana je još jedna utakmica 16. kola domaćeg rukometnog prvenstva za rukometašice gdje na stopostotnom učinku i dalje ostaje Podravka Vegeta.

Igraj na rukometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U goste Koprivničankama stigao je Bjelovar, trenutno četvrta momčad prvenstva, ali danas je ostala bez prave šanse. Podravka je slavila rezultatom 34:21 i barem privremeno podebljala prednost ispred Lokomotive.

Podravka je susret otvorila s tri vezana gola, a kasnije je ta prednost narasla na 7:1. U završnim minutama prvog poluvremena otišla je na dvoznamenkastu razliku (17:7), a prednost je bez većih problema sauvala do kraja.

Najbolja je u pobjedničkim redovima bila Nikolina Zadravec s osam golova, dok je Sara Šenvald dodala pet pogodaka. 11 obrana skupila je Lucija Bešen.

Gošće je predvodila Anamarija Mikulić sa šest golova, a Mirna Gašparović dodala je pet pogodaka. Karmela Pokopac skupila je 13 obrana.