Komentari na tekst: UŽIVO: Dinamo - PAOK

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2010.
Poruka: 2.010
15. prosinca 2010. u 18:56
AJMOOOOOOO Dinamo
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.401
15. prosinca 2010. u 19:06
idemo po pobjedu, samo hrabro...neće valjda opet biti samo jedna u nizu
Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.12.2010.
Poruka: 128
15. prosinca 2010. u 19:15
čisti penal za dinamo,e da bar kovačić sudi
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2010.
Poruka: 604
15. prosinca 2010. u 19:22
ovo Dinamo mora dobiti, ovi Grci nisu jaci od Cibalije
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.401
15. prosinca 2010. u 19:34
Cufre ima broj 28, a ne 13 kako je gore navedeno
Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.11.2010.
Poruka: 138
15. prosinca 2010. u 19:41
Nije ovo hrv prvenstvo pa da Kovacic i Gerek sviraju penale kako se site..
giga_sb
giga_sb
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2010.
Poruka: 2.738
15. prosinca 2010. u 19:50
cufre ima 25...tonel 28...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.08.2010.
Poruka: 211
15. prosinca 2010. u 19:50
nije loše ali mislim da treba probati po zemlji koliko se može jer smo najopasnije akcije imali po zemlji a Barbarić i Tonel samo pucaju svijeće na 16-erac a tamo pun k***c Grka.....ajmo Dinamo ipo pobjedu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2010.
Poruka: 168
15. prosinca 2010. u 19:51
nece pa nece, sta ces mu sad. Nadam se da ce drugo poluvrijeme zavrsiti bolje.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2009.
Poruka: 227
15. prosinca 2010. u 19:51
Niej bio penal, po onoj snimci ga je igrao prsima, a i da nije, prije mi djeluje kao nenamjerna igra rukom nego penal..