Komentari na tekst: UŽIVO: Dinamo - PAOK

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2010.
Poruka: 45
15. prosinca 2010. u 21:07
Dokle god ce se dinamu ici na ruku u domacem prvenstvu, kontra efekt ce biti neuspjeh u europi. Sve se vraca sve se plaća! A i neka, a najvise mi je drago zbog onog mafijaša!