Komentari na tekst: UŽIVO: Dinamo - PAOK

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2010.
Poruka: 2.804
15. prosinca 2010. u 20:25
Gledan jerbo me zanimaju povijesne utakmice, Dinamo je prokocka u grčkoj i doma protiv brugge, to je previše
Falcao 9
Falcao 9
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.11.2010.
Poruka: 2.190
15. prosinca 2010. u 20:28
Koje povijesne utakmice.Ovo je smeče od nogometa.Ni jedni ni drugi nemaju veze
Burnin' on a bad trip
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2010.
Poruka: 2.804
15. prosinca 2010. u 20:32
muči, ma sad će dinamo, sad ili dogodine, za dvi godine, za tri za 13, za 25, 56
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.12.2010.
Poruka: 3
15. prosinca 2010. u 20:32
Do sljedece godine. I tako u vjecnost...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.07.2010.
Poruka: 909
15. prosinca 2010. u 20:33
Nema predaje!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.12.2010.
Poruka: 3
15. prosinca 2010. u 20:33
Svaka je godina sljedeca...
Falcao 9
Falcao 9
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.11.2010.
Poruka: 2.190
15. prosinca 2010. u 20:35
Kad Mamić kupi UEFU onda možda imaju šanse
Burnin' on a bad trip
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.08.2010.
Poruka: 211
15. prosinca 2010. u 20:36
Samo sranje...nabacivanje sa centra bezveze.....a di je tu igra????
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.12.2010.
Poruka: 3
15. prosinca 2010. u 20:41
Samir, amir, mir, ir - i od svega ostalo samo mali r...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16
15. prosinca 2010. u 20:43
nije ovo hrvatska liga pa da protivnici sami legnu ili sudac svira penal proći će još puno godina dok ne vide proljeće u evropi