Komentari na tekst: UŽIVO: Dinamo - PAOK

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.08.2010.
Poruka: 211
15. prosinca 2010. u 20:49
neiskustvo,napucavanje i totalna neuigranost...E moj Vaha....koja taktika
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2010.
Poruka: 2.804
15. prosinca 2010. u 20:49
ma sramota i bruka, aj moj dinamo vataj rake, fala bogu da na svitu postoji barcelona
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.04.2010.
Poruka: 747
15. prosinca 2010. u 20:54
np np np nema predaje nema prodaje nema proljeca kratko i jasno grci bolji zasluzeno. a sad mamicu da cujemo ko je kriv more sudac ili stico?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.08.2010.
Poruka: 211
15. prosinca 2010. u 20:56
Eto ga gotovo je i ovo mučenje za ovu godinu...dogodine opet, a sada analize...kriv teren,pa sudac koji nije 2 penala sudio,pa ovo pa ono....a u biti taktika i vizija nisu uopće bile prisutne večeras među njima...samo napucavanje i ne daj Bože da je lopta kod mene.......
Balthazar
Balthazar
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.01.2010.
Poruka: 489
15. prosinca 2010. u 20:56
Niti je sramota niti bruka niti su Grci bili bolji !!! Najlakše je kritizirati, ali igrati protiv ovako postavljene igre na ovakvom terenu je jako teško. PAOK jednostavno nije pogrijšio.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.12.2010.
Poruka: 1
15. prosinca 2010. u 20:59
Eto još jedan dokaz, da sve šta valja ode van a ostanu islužene zvjezde koje nitko više neželi,pa ih mi primamo u naš klub.Sramotno je uopče i reči da dečki na kockici bolje igraju i bolje se snalaze na manjem prostoru pokraj gola nego ovi naši takozvani profesionalci...MAmiću cigane pljuni koju milju više i dovedi poštene igrače,a Vahu ostavi u Dinamu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.11.2010.
Poruka: 138
15. prosinca 2010. u 20:59
evo Blazicko opet kuka o proljecu...Odma mi tlak skoci, nije se skupina prosla 50 godina, a ne docekalo proljece!!!!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.08.2010.
Poruka: 211
15. prosinca 2010. u 20:59
Nije PAOK pogriješio ali moglo se,pokazali su to u točno tri akcije koje su išle po zemlji i preko bokova,....a sve ostalo su bile svijeće na 16 a tu su Grci vladali jer ih je bilo duplo više na svojih16
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.08.2010.
Poruka: 228
15. prosinca 2010. u 21:04
pola igrača kvalitetni stranci..... svjetski renomirani trener..... najskuplji hrvatski klub a ne možemo pobijediti jedan PAOK!!!!!
SMIJEŠNO!!!!
i već mi je pun kufer onih koji pljuju po hajduku i veličaju dinamo jer na kraju uvijek završe u istim govnima!!!!
razočara te hajduk za koji i navijaš, pa onda svim srcem navijaš za njegovog najvećeg hrvatskog suparnika a ovaj te šokira!!!!
al PAOK LJUDI!!! ne mogu vjerovat!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.12.2010.
Poruka: 1
15. prosinca 2010. u 21:05
MA šta niej sramota..Je i to velika ..imati tolike šanse i ovako ispušiti.Eto odraz balkanskog nogometa.Isto kao i Partizan najajči smo u našim ligama a toliko nam igra smrdi u jačim natjecanjima.Sve ti profesionalci meni nebi igrali ni u nk Brezju..Sramota.Kad treba stisnut , stisnemo ali onda neznamo ni relizirati.jebesw takve momcadi