Komentari na tekst: UŽIVO: Dinamo - PAOK

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.401
15. prosinca 2010. u 20:15
Dinamo nije izgubio u posljednjih 11 utakmica na domaćem terenu
Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2010.
Poruka: 2.804
15. prosinca 2010. u 20:18
ccccccccccc
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2010.
Poruka: 604
15. prosinca 2010. u 20:18
stvarno, po ovim komentarima mi nije jasno, ako ne navijate za dinamo, a sto uopce gubite vrijeme na utakmicu? nemate pametnijeg posla??
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2010.
Poruka: 168
15. prosinca 2010. u 20:18
pa je%^% im mater
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2010.
Poruka: 168
15. prosinca 2010. u 20:19
nista, vidimo se dogodine
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.11.2009.
Poruka: 629
15. prosinca 2010. u 20:19
Calelo vani mi primamo gol kroz sredinu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.11.2010.
Poruka: 138
15. prosinca 2010. u 20:20
Uvik isto...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2010.
Poruka: 502
15. prosinca 2010. u 20:21
ma vidimo se moj kurac dogodine,jbt Dinamo i naš nogomet opčenito
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16
15. prosinca 2010. u 20:23
di je sada veliki vaha
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.11.2010.
Poruka: 138
15. prosinca 2010. u 20:24
Opet padaju Dinamovi igracu u kaznenom prostoru sami od sebe, a ja opet ponavljam nije ovo Kovacic, Gerek i sl...