Komentari na tekst: UŽIVO: Dinamo - PAOK

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 1.071
15. prosinca 2010. u 19:54
Nevjerojatno, ovi opet ni zapucali na gol, Dinamo grize i napada a rez 0:0. Idemo ih zgaziti u drugom dijelu i naplatiti sve propušteno do sada. @Philadelphia, smiješan si jako... Jesi li ti Hrvat uopće?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2010.
Poruka: 2.804
15. prosinca 2010. u 19:54
iden gledat drugo poluvrime, ali nevjerojatno će opet bit ako dinamo ne prođe dalje, ove godine bi stvarno bilo umijeće to propustit s obzirom na dobre tekme
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.08.2010.
Poruka: 211
15. prosinca 2010. u 19:54
Samo hrabro iotvoriti će se već negdje......Etto za sada igra super prema naprijed...samo da je lopta malo brža.....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.08.2010.
Poruka: 211
15. prosinca 2010. u 19:55
Philadelphia je malo u nekom điru koji ga pere od rođenja izgleda.....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2010.
Poruka: 45
15. prosinca 2010. u 19:56
Najbolji hrvatski nogometni klub nalazi se pred još jednom "povijesnom" utakmicom ???? Po cemu je " novinarka " samo tako zakljucila da je najbolji, osim sto je aktualni prvak. Po broju sumnjivih kupljenih utakmica?
[uredio Pegazus - 15. prosinca 2010. u 19:57]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2009.
Poruka: 2.269
15. prosinca 2010. u 19:56
Dobro je za sad, bit će dovoljna jedna kontra za kapitulaciju.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.11.2010.
Poruka: 138
15. prosinca 2010. u 19:56
Nisam ja u djiru, samo kazem realno...Ovo nije HNL da se Dinamu sudi kako Mamic naredi, pa tako anredi nasem najboljem sucu Bebeku da vise ne smi sudit Dinamu jer je sudio posteno..i da navijam za Dinamo veceras , ali sam realan
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.12.2010.
Poruka: 12
15. prosinca 2010. u 19:58
ne bi mi bilo žao da Dinamo ispadne od boljeg kluba, al ovaj PAOK mi se gadi, čisti grčki antinogomet. razumijem da netko ne voli Dinamo, ali kako može za ove Grke navijat.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.11.2009.
Poruka: 629
15. prosinca 2010. u 19:59
Dobro poluvrjeme. Dinamo ce zabit...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2010.
Poruka: 2.804
15. prosinca 2010. u 20:15
pa koja je ovo kamilica čoviče ima li ko krvi od ovih plavih ???????????????????