ABA Liga 2013/14
Ponovno jako dobri rez. koji idu Zadru na ruku, redom su gubili Szolnoki, Krka, Olimpija i Široki pa nan se današnjom pobjedom protiv Futura otvara jako lipa šansa da Širokom pobignemo na dvi velike pobjede...
HRT2 i Cvitković ponovno su za divno čudo u Zadru, da nije došlo do preokreta na Prisavlju
Danas nan triba prava vatrena i nabrijana Zd atmosfera sa tribina jer Futur može i mora pasti
HRT2 i Cvitković ponovno su za divno čudo u Zadru, da nije došlo do preokreta na Prisavlju

Danas nan triba prava vatrena i nabrijana Zd atmosfera sa tribina jer Futur može i mora pasti

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
A-team je napisao/la:
Ja sam već pisao, doduše na temi Širokog, da ispadanje iz ABA lige može biti najbolja stvar koja se dogodila Širokom. Ova ekipa je užasna, nositelji igre su Vragović, Jones, Petrović, Opačak... Ukratko, Široki treba rebuilding.
Zahvaliti se starcima i polovnjacima i zadržati mladi kostur ekipe, od koje je 7 igrača prošlo širokobriješku školu košarke.
1. - Katić, Babić
2.-3. Bošnjak, Bilinovac
3. Ćorić
4. Barać (?), Buva
5. Rikić, Mikulić, Ivšić
Scenarij je kao iz filma, Široki ispada iz ABA lige, BiH ostaje na jednom predstavniku. Igokea sljedeće sezone s lakoćom postiže veći nacionalni koeficijent od Slovenije. Za to vrijeme se Široki s ovom jeftinom ekipom prošeta BiH prvenstvom, te se vraća u ABA ligu na velika vrata sa mladom i uigranom ekipom, možda i iznenade Igokeu u prvenstvu. Još jedan plus je taj što je ekipa jeftina, pa bi u slučaju plaćanja pozivnice trebalo biti dovoljno sredstava, ako nema dovoljno sredstava, opet pokrenuti humanitarnu akciju.

Ključno je pitanje bi li Barać ostao u Širokom, i proveo jednu sezonu u BiH ligi? Ja mislim da bi ostao, iz razloga što se vraća nakon teške ozlijede (ipak je potrgao ligamente), pa bi mu jedna sezona u BiH ligi dobro došla za lagano vraćanje u formu.
Vidi cijeli citat
Ljepo to izgleda ALI barac sigurno ide ili u bolji klub ili u klub koji igra kosarku na visem nivou a sem bosnjaka ne vidim ja tu nekoga ko moze isplivat pogotovu jer nema vise velica da utegne radom
Zatim ovo je izborna godina i kako izgleda u rs-u su zestoko nezadovoljni dodikom tako da ovaj moze letiti ili imati manjinsku vladu sto se itekako moze odraziti na igokeu
I zadnja manje vjerovatni fakt a to su sarajevski sparsi koji bi mogli u ovom sce
A-team je napisao/la:
Ja sam već pisao, doduše na temi Širokog, da ispadanje iz ABA lige može biti najbolja stvar koja se dogodila Širokom. Ova ekipa je užasna, nositelji igre su Vragović, Jones, Petrović, Opačak... Ukratko, Široki treba rebuilding.
Zahvaliti se starcima i polovnjacima i zadržati mladi kostur ekipe, od koje je 7 igrača prošlo širokobriješku školu košarke.
1. - Katić, Babić
2.-3. Bošnjak, Bilinovac
3. Ćorić
4. Barać (?), Buva
5. Rikić, Mikulić, Ivšić
Scenarij je kao iz filma, Široki ispada iz ABA lige, BiH ostaje na jednom predstavniku. Igokea sljedeće sezone s lakoćom postiže veći nacionalni koeficijent od Slovenije. Za to vrijeme se Široki s ovom jeftinom ekipom prošeta BiH prvenstvom, te se vraća u ABA ligu na velika vrata sa mladom i uigranom ekipom, možda i iznenade Igokeu u prvenstvu. Još jedan plus je taj što je ekipa jeftina, pa bi u slučaju plaćanja pozivnice trebalo biti dovoljno sredstava, ako nema dovoljno sredstava, opet pokrenuti humanitarnu akciju.

Ključno je pitanje bi li Barać ostao u Širokom, i proveo jednu sezonu u BiH ligi? Ja mislim da bi ostao, iz razloga što se vraća nakon teške ozlijede (ipak je potrgao ligamente), pa bi mu jedna sezona u BiH ligi dobro došla za lagano vraćanje u formu.
Vidi cijeli citat
Ljepo to izgleda ALI barac sigurno ide ili u bolji klub ili u klub koji igra kosarku na visem nivou a sem bosnjaka ne vidim ja tu nekoga ko moze isplivat pogotovu jer nema vise velica da utegne radom
Zatim ovo je izborna godina i kako izgleda u rs-u su zestoko nezadovoljni dodikom tako da ovaj moze letiti ili imati manjinsku vladu sto se itekako moze odraziti na igokeu
I zadnja manje vjerovatni fakt a to su sarajevski sparsi koji bi mogli u ovom sce
A-team je napisao/la:
Ja sam već pisao, doduše na temi Širokog, da ispadanje iz ABA lige može biti najbolja stvar koja se dogodila Širokom. Ova ekipa je užasna, nositelji igre su Vragović, Jones, Petrović, Opačak... Ukratko, Široki treba rebuilding.
Zahvaliti se starcima i polovnjacima i zadržati mladi kostur ekipe, od koje je 7 igrača prošlo širokobriješku školu košarke.
1. - Katić, Babić
2.-3. Bošnjak, Bilinovac
3. Ćorić
4. Barać (?), Buva
5. Rikić, Mikulić, Ivšić
Scenarij je kao iz filma, Široki ispada iz ABA lige, BiH ostaje na jednom predstavniku. Igokea sljedeće sezone s lakoćom postiže veći nacionalni koeficijent od Slovenije. Za to vrijeme se Široki s ovom jeftinom ekipom prošeta BiH prvenstvom, te se vraća u ABA ligu na velika vrata sa mladom i uigranom ekipom, možda i iznenade Igokeu u prvenstvu. Još jedan plus je taj što je ekipa jeftina, pa bi u slučaju plaćanja pozivnice trebalo biti dovoljno sredstava, ako nema dovoljno sredstava, opet pokrenuti humanitarnu akciju.

Ključno je pitanje bi li Barać ostao u Širokom, i proveo jednu sezonu u BiH ligi? Ja mislim da bi ostao, iz razloga što se vraća nakon teške ozlijede (ipak je potrgao ligamente), pa bi mu jedna sezona u BiH ligi dobro došla za lagano vraćanje u formu.
Vidi cijeli citat
Ljepo to izgleda ALI barac sigurno ide ili u bolji klub ili u klub koji igra kosarku na visem nivou a sem bosnjaka ne vidim ja tu nekoga ko moze isplivat pogotovu jer nema vise velica da utegne radom
Zatim ovo je izborna godina i kako izgleda u rs-u su zestoko nezadovoljni dodikom tako da ovaj moze letiti ili imati manjinsku vladu sto se itekako moze odraziti na igokeu
I zadnja manje vjerovatni fakt a to su sarajevski sparsi koji bi mogli u ovom sce
A-team je napisao/la:
Ja sam već pisao, doduše na temi Širokog, da ispadanje iz ABA lige može biti najbolja stvar koja se dogodila Širokom. Ova ekipa je užasna, nositelji igre su Vragović, Jones, Petrović, Opačak... Ukratko, Široki treba rebuilding.
Zahvaliti se starcima i polovnjacima i zadržati mladi kostur ekipe, od koje je 7 igrača prošlo širokobriješku školu košarke.
1. - Katić, Babić
2.-3. Bošnjak, Bilinovac
3. Ćorić
4. Barać (?), Buva
5. Rikić, Mikulić, Ivšić
Scenarij je kao iz filma, Široki ispada iz ABA lige, BiH ostaje na jednom predstavniku. Igokea sljedeće sezone s lakoćom postiže veći nacionalni koeficijent od Slovenije. Za to vrijeme se Široki s ovom jeftinom ekipom prošeta BiH prvenstvom, te se vraća u ABA ligu na velika vrata sa mladom i uigranom ekipom, možda i iznenade Igokeu u prvenstvu. Još jedan plus je taj što je ekipa jeftina, pa bi u slučaju plaćanja pozivnice trebalo biti dovoljno sredstava, ako nema dovoljno sredstava, opet pokrenuti humanitarnu akciju.

Ključno je pitanje bi li Barać ostao u Širokom, i proveo jednu sezonu u BiH ligi? Ja mislim da bi ostao, iz razloga što se vraća nakon teške ozlijede (ipak je potrgao ligamente), pa bi mu jedna sezona u BiH ligi dobro došla za lagano vraćanje u formu.
Vidi cijeli citat
Ljepo to izgleda ALI barac sigurno ide ili u bolji klub ili u klub koji igra kosarku na visem nivou a sem bosnjaka ne vidim ja tu nekoga ko moze isplivat pogotovu jer nema vise velica da utegne radom
Zatim ovo je izborna godina i kako izgleda u rs-u su zestoko nezadovoljni dodikom tako da ovaj moze letiti ili imati manjinsku vladu sto se itekako moze odraziti na igokeu
I zadnja manje vjerovatni fakt a to su sarajevski sparsi koji bi mogli u ovom sce
A-team je napisao/la:
Ja sam već pisao, doduše na temi Širokog, da ispadanje iz ABA lige može biti najbolja stvar koja se dogodila Širokom. Ova ekipa je užasna, nositelji igre su Vragović, Jones, Petrović, Opačak... Ukratko, Široki treba rebuilding.
Zahvaliti se starcima i polovnjacima i zadržati mladi kostur ekipe, od koje je 7 igrača prošlo širokobriješku školu košarke.
1. - Katić, Babić
2.-3. Bošnjak, Bilinovac
3. Ćorić
4. Barać (?), Buva
5. Rikić, Mikulić, Ivšić
Scenarij je kao iz filma, Široki ispada iz ABA lige, BiH ostaje na jednom predstavniku. Igokea sljedeće sezone s lakoćom postiže veći nacionalni koeficijent od Slovenije. Za to vrijeme se Široki s ovom jeftinom ekipom prošeta BiH prvenstvom, te se vraća u ABA ligu na velika vrata sa mladom i uigranom ekipom, možda i iznenade Igokeu u prvenstvu. Još jedan plus je taj što je ekipa jeftina, pa bi u slučaju plaćanja pozivnice trebalo biti dovoljno sredstava, ako nema dovoljno sredstava, opet pokrenuti humanitarnu akciju.

Ključno je pitanje bi li Barać ostao u Širokom, i proveo jednu sezonu u BiH ligi? Ja mislim da bi ostao, iz razloga što se vraća nakon teške ozlijede (ipak je potrgao ligamente), pa bi mu jedna sezona u BiH ligi dobro došla za lagano vraćanje u formu.
Vidi cijeli citat
Ljepo to izgleda ALI barac sigurno ide ili u bolji klub ili u klub koji igra kosarku na visem nivou a sem bosnjaka ne vidim ja tu nekoga ko moze isplivat pogotovu jer nema vise velica da utegne radom
Zatim ovo je izborna godina i kako izgleda u rs-u su zestoko nezadovoljni dodikom tako da ovaj moze letiti ili imati manjinsku vladu sto se itekako moze odraziti na igokeu
I zadnja manje vjerovatni fakt a to su sarajevski sparsi koji bi mogli u ovom sce
A-team je napisao/la:
Ja sam već pisao, doduše na temi Širokog, da ispadanje iz ABA lige može biti najbolja stvar koja se dogodila Širokom. Ova ekipa je užasna, nositelji igre su Vragović, Jones, Petrović, Opačak... Ukratko, Široki treba rebuilding.
Zahvaliti se starcima i polovnjacima i zadržati mladi kostur ekipe, od koje je 7 igrača prošlo širokobriješku školu košarke.
1. - Katić, Babić
2.-3. Bošnjak, Bilinovac
3. Ćorić
4. Barać (?), Buva
5. Rikić, Mikulić, Ivšić
Scenarij je kao iz filma, Široki ispada iz ABA lige, BiH ostaje na jednom predstavniku. Igokea sljedeće sezone s lakoćom postiže veći nacionalni koeficijent od Slovenije. Za to vrijeme se Široki s ovom jeftinom ekipom prošeta BiH prvenstvom, te se vraća u ABA ligu na velika vrata sa mladom i uigranom ekipom, možda i iznenade Igokeu u prvenstvu. Još jedan plus je taj što je ekipa jeftina, pa bi u slučaju plaćanja pozivnice trebalo biti dovoljno sredstava, ako nema dovoljno sredstava, opet pokrenuti humanitarnu akciju.

Ključno je pitanje bi li Barać ostao u Širokom, i proveo jednu sezonu u BiH ligi? Ja mislim da bi ostao, iz razloga što se vraća nakon teške ozlijede (ipak je potrgao ligamente), pa bi mu jedna sezona u BiH ligi dobro došla za lagano vraćanje u formu.
Vidi cijeli citat
Ljepo to izgleda ALI barac sigurno ide ili u bolji klub ili u klub koji igra kosarku na visem nivou a sem bosnjaka ne vidim ja tu nekoga ko moze isplivat pogotovu jer nema vise velica da utegne radom
Zatim ovo je izborna godina i kako izgleda u rs-u su zestoko nezadovoljni dodikom tako da ovaj moze letiti ili imati manjinsku vladu sto se itekako moze odraziti na igokeu
I zadnja manje vjerovatni fakt a to su sarajevski sparsi koji bi mogli u ovom sce
A-team je napisao/la:
Ja sam već pisao, doduše na temi Širokog, da ispadanje iz ABA lige može biti najbolja stvar koja se dogodila Širokom. Ova ekipa je užasna, nositelji igre su Vragović, Jones, Petrović, Opačak... Ukratko, Široki treba rebuilding.
Zahvaliti se starcima i polovnjacima i zadržati mladi kostur ekipe, od koje je 7 igrača prošlo širokobriješku školu košarke.
1. - Katić, Babić
2.-3. Bošnjak, Bilinovac
3. Ćorić
4. Barać (?), Buva
5. Rikić, Mikulić, Ivšić
Scenarij je kao iz filma, Široki ispada iz ABA lige, BiH ostaje na jednom predstavniku. Igokea sljedeće sezone s lakoćom postiže veći nacionalni koeficijent od Slovenije. Za to vrijeme se Široki s ovom jeftinom ekipom prošeta BiH prvenstvom, te se vraća u ABA ligu na velika vrata sa mladom i uigranom ekipom, možda i iznenade Igokeu u prvenstvu. Još jedan plus je taj što je ekipa jeftina, pa bi u slučaju plaćanja pozivnice trebalo biti dovoljno sredstava, ako nema dovoljno sredstava, opet pokrenuti humanitarnu akciju.

Ključno je pitanje bi li Barać ostao u Širokom, i proveo jednu sezonu u BiH ligi? Ja mislim da bi ostao, iz razloga što se vraća nakon teške ozlijede (ipak je potrgao ligamente), pa bi mu jedna sezona u BiH ligi dobro došla za lagano vraćanje u formu.
Vidi cijeli citat
Ljepo to izgleda ALI barac sigurno ide ili u bolji klub ili u klub koji igra kosarku na visem nivou a sem bosnjaka ne vidim ja tu nekoga ko moze isplivat pogotovu jer nema vise velica da utegne radom
Zatim ovo je izborna godina i kako izgleda u rs-u su zestoko nezadovoljni dodikom tako da ovaj moze letiti ili imati manjinsku vladu sto se itekako moze odraziti na igokeu
I zadnja manje vjerovatni fakt a to su sarajevski sparsi koji bi mogli u ovom sce
Kraj jedne ere u Milwaukeeju: Giannis karijeru nastavlja u Miamiju
Željko Obradović ponovno na klupi Panathinaikosa nakon 14 godina
Litavski gorostas napušta Denver: Jokićev suigrač sve dogovorio sa Žalgirisom, čeka se raskid ugovora
Sve je spremno za povratak kralja: Željko Obradović u Ateni dogovara ugovor s Panathinaikosom
A-team je napisao/la:
Ja sam već pisao, doduše na temi Širokog, da ispadanje iz ABA lige može biti najbolja stvar koja se dogodila Širokom. Ova ekipa je užasna, nositelji igre su Vragović, Jones, Petrović, Opačak... Ukratko, Široki treba rebuilding.
Zahvaliti se starcima i polovnjacima i zadržati mladi kostur ekipe, od koje je 7 igrača prošlo širokobriješku školu košarke.
1. - Katić, Babić
2.-3. Bošnjak, Bilinovac
3. Ćorić
4. Barać (?), Buva
5. Rikić, Mikulić, Ivšić
Scenarij je kao iz filma, Široki ispada iz ABA lige, BiH ostaje na jednom predstavniku. Igokea sljedeće sezone s lakoćom postiže veći nacionalni koeficijent od Slovenije. Za to vrijeme se Široki s ovom jeftinom ekipom prošeta BiH prvenstvom, te se vraća u ABA ligu na velika vrata sa mladom i uigranom ekipom, možda i iznenade Igokeu u prvenstvu. Još jedan plus je taj što je ekipa jeftina, pa bi u slučaju plaćanja pozivnice trebalo biti dovoljno sredstava, ako nema dovoljno sredstava, opet pokrenuti humanitarnu akciju.

Ključno je pitanje bi li Barać ostao u Širokom, i proveo jednu sezonu u BiH ligi? Ja mislim da bi ostao, iz razloga što se vraća nakon teške ozlijede (ipak je potrgao ligamente), pa bi mu jedna sezona u BiH ligi dobro došla za lagano vraćanje u formu.
Vidi cijeli citat
Ljepo to izgleda ALI barac sigurno ide ili u bolji klub ili u klub koji igra kosarku na visem nivou a sem bosnjaka ne vidim ja tu nekoga ko moze isplivat pogotovu jer nema vise velica da utegne radom
Zatim ovo je izborna godina i kako izgleda u rs-u su zestoko nezadovoljni dodikom tako da ovaj moze letiti ili imati manjinsku vladu sto se itekako moze odraziti na igokeu
I zadnja manje vjerovatni fakt a to su sarajevski sparsi koji bi mogli u ovom sce
A-team je napisao/la:
Ja sam već pisao, doduše na temi Širokog, da ispadanje iz ABA lige može biti najbolja stvar koja se dogodila Širokom. Ova ekipa je užasna, nositelji igre su Vragović, Jones, Petrović, Opačak... Ukratko, Široki treba rebuilding.
Zahvaliti se starcima i polovnjacima i zadržati mladi kostur ekipe, od koje je 7 igrača prošlo širokobriješku školu košarke.
1. - Katić, Babić
2.-3. Bošnjak, Bilinovac
3. Ćorić
4. Barać (?), Buva
5. Rikić, Mikulić, Ivšić
Scenarij je kao iz filma, Široki ispada iz ABA lige, BiH ostaje na jednom predstavniku. Igokea sljedeće sezone s lakoćom postiže veći nacionalni koeficijent od Slovenije. Za to vrijeme se Široki s ovom jeftinom ekipom prošeta BiH prvenstvom, te se vraća u ABA ligu na velika vrata sa mladom i uigranom ekipom, možda i iznenade Igokeu u prvenstvu. Još jedan plus je taj što je ekipa jeftina, pa bi u slučaju plaćanja pozivnice trebalo biti dovoljno sredstava, ako nema dovoljno sredstava, opet pokrenuti humanitarnu akciju.

Ključno je pitanje bi li Barać ostao u Širokom, i proveo jednu sezonu u BiH ligi? Ja mislim da bi ostao, iz razloga što se vraća nakon teške ozlijede (ipak je potrgao ligamente), pa bi mu jedna sezona u BiH ligi dobro došla za lagano vraćanje u formu.
Vidi cijeli citat
Ljepo to izgleda ALI barac sigurno ide ili u bolji klub ili u klub koji igra kosarku na visem nivou a sem bosnjaka ne vidim ja tu nekoga ko moze isplivat pogotovu jer nema vise velica da utegne radom
Zatim ovo je izborna godina i kako izgleda u rs-u su zestoko nezadovoljni dodikom tako da ovaj moze letiti ili imati manjinsku vladu sto se itekako moze odraziti na igokeu
I zadnja manje vjerovatni fakt a to su sarajevski sparsi koji bi mogli u ovom sce
- Najnovije
- Najčitanije


Novi trener u Portlandu: Tvorac napada Wolvesa preuzima Blazerse i dočekuje oporavljenog Lillarda
7 sati•NBA

Posljednji test uoči kvalifikacija: Košarkaši u kompletnom sastavu protiv Italije traže formu za Cipar i Izrael
8 sati•Reprezentacija

NBA Draft: Predviđanja prve runde i detaljan vodič kroz najjaču generaciju posljednjih godina
12 sati•Originalno

Kraj jedne ere u Milwaukeeju: Giannis karijeru nastavlja u Miamiju
16 sati•NBA

Dallas Mavericksi izabrali novog trenera: Aktualni sveučilišni prvak na pragu preuzimanja momčadi
1 dan•NBA

Košarkaši kompletirali redove u Opatiji: Reprezentaciji se priključili Hezonja i Zubac
1 dan•Reprezentacija

Željko Obradović ponovno na klupi Panathinaikosa nakon 14 godina
2 dana•Grčka košarka

KRONOLOGIJA: Portugal - Uzbekistan 5:0 (SP 2026.)
6 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Norveška - Senegal 3:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
23 sata•Nogomet

Engleska - Gana: Dvije pobjedničke reprezentacije iz prvog kola, čiji dvoboj prati i Hrvatska
6 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Engleska - Gana 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
3 sata•Nogomet

UŽIVO: Panama - Hrvatska 0:0 (SP 2026.)
35 min•Nogomet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
3 dana•Nogomet

Uvjerljiv start u Sloveniji: Hajduk deklasirao Shkendiju
4 sata•Nogomet

Portugal - Uzbekistan: Popravni ispit za Portugalce, Cannavarov Uzbekistan ide po povijest
7 sati•Nogomet





