Cibona 2020/2021

tecec
tecec
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.03.2013.
Poruka: 1.008
04. kolovoza 2020. u 12:02

Waiter je napisao/la:

Sanjam da je Žižu dovest da osvojimo ABA ligu.

Vidi cijeli citat

Plaća 2019/2020    2.281.800,00 $. Koliko mu Cibona može pored Reala ponuditi da bi on pristao? Osim toga u snove moraš ugurat još 4-5 igrača 

[uredio tecec - 04. kolovoza 2020. u 12:20]
https://www.youtube.com/watch?v=ePP9AHrncjQ
blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
04. kolovoza 2020. u 12:07

tecec je napisao/la:

Waiter je napisao/la:

Sanjam da je Žižu dovest da osvojimo ABA ligu.

Vidi cijeli citat

Plaća 2019/2020    2.281.800,00 $. Koliko mu Cibona može ponuditi da bi on pristao?

Vidi cijeli citat


1.800,00 $ mozda. Iako pitanje bi li mogli i to platiti na vrijeme. 😂

Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
Clutch10001
Clutch10001
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.01.2018.
Poruka: 872
04. kolovoza 2020. u 12:08

tecec je napisao/la:

Waiter je napisao/la:

Sanjam da je Žižu dovest da osvojimo ABA ligu.

Vidi cijeli citat

Plaća 2019/2020    2.281.800,00 $. Koliko mu Cibona može opred Reala ponuditi da bi on pristao?

Vidi cijeli citat

2281$ mjesečno i mjesto podpredsjednika stranke MB365, takvo što se ne odbija 😏 

tecec
tecec
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.03.2013.
Poruka: 1.008
04. kolovoza 2020. u 12:16

Clutch10001 je napisao/la:

tecec je napisao/la:

Waiter je napisao/la:

Sanjam da je Žižu dovest da osvojimo ABA ligu.

Vidi cijeli citat

Plaća 2019/2020    2.281.800,00 $. Koliko mu Cibona može opred Reala ponuditi da bi on pristao?

Vidi cijeli citat

2281$ mjesečno i mjesto podpredsjednika stranke MB365, takvo što se ne odbija 😏 

Vidi cijeli citat

nisam siguran da je mjesto slobodno, dok kao počasni nema neke ovlasti tak da ništ od toga. Nađi bolju varijantu 👰

[uredio tecec - 04. kolovoza 2020. u 12:18]
https://www.youtube.com/watch?v=ePP9AHrncjQ
Baton
Baton
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2014.
Poruka: 6.644
04. kolovoza 2020. u 12:22

Waiter je napisao/la:

Sanjam da je Žižu dovest da osvojimo ABA ligu.

Vidi cijeli citat


S tim bi sve rješili, ti, ja i klub. Tek onda bi dotakli dno ako nismo do sada.

Možda i griješim, što bi po tebi sa time dobili?

[uredio Baton - 04. kolovoza 2020. u 12:24]
Fabjan
Fabjan
Mali dioničar
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 6.872
04. kolovoza 2020. u 12:57

Baton je napisao/la:

Waiter je napisao/la:

Sanjam da je Žižu dovest da osvojimo ABA ligu.

Vidi cijeli citat


S tim bi sve rješili, ti, ja i klub. Tek onda bi dotakli dno ako nismo do sada.

Možda i griješim, što bi po tebi sa time dobili?

Vidi cijeli citat


Osvojili bi ABA ligu.

 

Ajmo Splite, osvojit prvenstvo! Ajmo Hrvatska, uletit na Svjetsko prvenstvo!
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.463
04. kolovoza 2020. u 12:59

Fabjan je napisao/la:

Baton je napisao/la:

Waiter je napisao/la:

Sanjam da je Žižu dovest da osvojimo ABA ligu.

Vidi cijeli citat


S tim bi sve rješili, ti, ja i klub. Tek onda bi dotakli dno ako nismo do sada.

Možda i griješim, što bi po tebi sa time dobili?

Vidi cijeli citat


Osvojili bi ABA ligu.

 

Vidi cijeli citat


Malo sutra.. 

blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
04. kolovoza 2020. u 13:12

Fabjan je napisao/la:

Baton je napisao/la:

Waiter je napisao/la:

Sanjam da je Žižu dovest da osvojimo ABA ligu.

Vidi cijeli citat


S tim bi sve rješili, ti, ja i klub. Tek onda bi dotakli dno ako nismo do sada.

Možda i griješim, što bi po tebi sa time dobili?

Vidi cijeli citat


Osvojili bi ABA ligu.

 

Vidi cijeli citat


ABA 2 sigurno bi.😆

Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
Baton
Baton
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2014.
Poruka: 6.644
04. kolovoza 2020. u 13:15

Fabjan je napisao/la:

Baton je napisao/la:

Waiter je napisao/la:

Sanjam da je Žižu dovest da osvojimo ABA ligu.

Vidi cijeli citat


S tim bi sve rješili, ti, ja i klub. Tek onda bi dotakli dno ako nismo do sada.

Možda i griješim, što bi po tebi sa time dobili?

Vidi cijeli citat


Osvojili bi ABA ligu.

 

Vidi cijeli citat


i što sa njom, što smo imali od prethodne i Zadar od svoje. Mene uvijek interesira efekat od naše (tuđe) aktivnosti. 

Da se ne bi mislilo da serem; na puno mjesta sam bio i puno toga učinio ali efekat toga je bio za kurac.  Znači, počinjem od sebe.

Rezultat mora biti točka na I naše, klupke aktivnosti. Rezultat nečega, da banaliziram, na lotu smo osvojili 10 milja eura, pa po tome ispada da smo uspješni, pametni , vrijedni i štošta još. Jebe mi se za kantu od lima ali ako je ona rezultat nečega onda vrijedi više od dijamanata. To bi trebala biti i naša priča, uzor klincima i da ne lupetam i dalje. Kužimo se.

[uredio Baton - 04. kolovoza 2020. u 13:16]
Fabjan
Fabjan
Mali dioničar
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 6.872
04. kolovoza 2020. u 13:51

Odgovorio sam lakonski, radi štosa.

Stvarno mislim kako je ostatak rostera Cibone odlično složen i da bi Žiža napravio prevagu, tako da bi se ravnopravno nosili sa svima, čak i bez ijednog drugog pojačanja.

 

Prava korist bi bila u tome da se mladi lavovi (Prkačin, Drežnjak, Nakić) bore ravnopravno sa Zvezdom, Budućnosti, Partizanom...

Tako bi im krivulja razvoja bila još strmija.

Na žalost, Cibona, u stvarnom životu, nema te novce.

 

 

[uredio Fabjan - 04. kolovoza 2020. u 13:52]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo! Ajmo Hrvatska, uletit na Svjetsko prvenstvo!
  • Najnovije
  • Najčitanije