litleben je napisao/la:
Ja u takvim situacijama uvijek krivim trenere. Moraš složiti akcije za tzv. lagane koševe, ako već ne ide šut. Moraš imati opcije B i C, pa i D, ako ne ide glavnim igračima.
Na kraju moraš ga i poslati na klupu, ako igra po svom, van svake logike i šteti ekipi.
Vidi cijeli citat
inače, da. ali šta ćeš protiv italije ako babo ne dođe zbog ugovora, hezonja isto možda, bender se ispriča za ovo ljeto jer mora radit na sebi, a darija moraš posla na hlađenje. ja ću plakat. nema zajebancije, moraju svi doć. doduše, više se bojim da su stojko i dino nesposobni to iskomunicirat nego da će se tako neka situacija stvarno dogodit. pogotovo jer mi je skoro nepojmljivo da indiana ne produži ugovor bogdanoviću.

[uredio franklin - 15. ožujka 2018. u 12:18]