KK Zadar 2022./2023.
malaika1911 je napisao/la:
Jordan1 je napisao/la:
Odličan scenarij Klaljica za spas kluba. Traži samo 1, 2 m eura i jamstvo grada za 900 t eura kredita.
Zna bi i ja tako
Vidi cijeli citat
Sramota, usudi se vlasnika kluba pitati za novac koji bi spasio njihovo vlasništvo nakon što su ga treći put doveli do propasti.
P.S. Jamstva klubu i milionski iznosi nisu bili problem dok je HDZ vladao klubom.
Vidi cijeli citat
Kontradiktoran si. Tren tvrdiš (uporno i stalno) da HDZ vlada klubom, a tren (po potrebi) da HDZ više ne vlada klubom. Dogovori se sam sa sobom u vezi toga. Pa će biti lakše tebi ljepitelju dječijih plusića i minusića i nama koji to nažalost čitamo.
[uredio Blue White Zadar - 12. svibnja 2023. u 17:56]
Goran Grbović
Gdje je bilo najteže igrati u bivšoj Jugoslaviji?
U Zadru. Bez ikakve dvojbe. Penješ se u dvoranu na Jazinama kroz neke požarne stepenice, s kacigom na glavi izlaziš točno pred publiku, od dima ne vidiš drugi dio terena, a s tribina te žele umlatiti. Zadrani nikad nisu voljeli nikoga osim sebe. ''Mi smo Zadrani, Zadar je naš.''
Parket je bio takav da nije bilo kuteva, moliš boga da ne primiš loptu za tricu u kutu da ne dobiješ nešto u glavu. Ili, trebaš izvesti loptu sa strane, a ono motke rade. Kad te Zadrani gađaju, gađaju te metalnim konzervama. Kao ono, Partizan, Zvezda, super atmosfera. Ma koja, bre, atmosfera? Kazališna publika za Zadar i za Jazine. U Šibeniku je bilo slično.
Navijači ispod koša i nitko ne želi izvesti loptu. Uzmeš loptu i nabrzinu je izbaciš, samo da ne bi dobio po sebi. Onda ti sudac svira pet, šest prijestupa. Kako neću prestupiti, kad me s tribine udaraju. Dvorana na Baldekinu je primala tri tisuće ljudi, a unutra je bilo šest.
Nema ventilacije, sva vrata i prozori zatvoreni. Gušiš se, ne pomaže ni kisik. Međutim, to je sve bilo dio tog navijačkog i košarkaškog folklora u kojem sam uživao. Nikad, ali baš nikad nije bilo nekog većeg incidenta da bi publika upala u teren i prekinula utakmicu.
U takvoj atmosferi osiguranje bi bila neka dva brkata policajca s onim titovkama. Kakvi specijalci, kakvi bakrači. Ništa to. Bila je to ozbiljna liga s vrhunskim igračima. Sjećam se, Veljko Petranović bi me toliko premlatio i čupao, da bi mi dres bio toliko potrgan, kao da sam bio na svadbi, a ne na utakmici.
Ali, svi smo mi bili prijatelji, iskreni prijatelji. Igrali smo žestoko, grubo, ali pošteno. Nikad nitko nekoga namjerno nije udario. Jednom sam u nekom skoku zakačio Ivicu Obada. Šiknula je krv, šivali su ga na terenu. Dođem do njega da se ispričam, žao mi bilo, a on se samo nasmiješi i kaže da je sve u redu. U Šibeniku bi me prebili, a poslije utakmice bi me vodili vani. Boga pitaj gdje bi me vozili, po nekim selima, tražili neku diskoteku, a svi pijani u autu. Dobro da nismo izginuli.
Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
Blue White Zadar je napisao/la:
malaika1911 je napisao/la:
Jordan1 je napisao/la:
Odličan scenarij Klaljica za spas kluba. Traži samo 1, 2 m eura i jamstvo grada za 900 t eura kredita.
Zna bi i ja tako
Vidi cijeli citat
Sramota, usudi se vlasnika kluba pitati za novac koji bi spasio njihovo vlasništvo nakon što su ga treći put doveli do propasti.
P.S. Jamstva klubu i milionski iznosi nisu bili problem dok je HDZ vladao klubom.
Vidi cijeli citat
Kontradiktoran si. Tren tvrdiš (uporno i stalno) da HDZ vlada klubom, a tren (po potrebi) da HDZ više ne vlada klubom. Dogovori se sam sa sobom u vezi toga. Pa će biti lakše tebi ljepitelju dječijih plusića i minusića i nama koji to nažalost čitamo.
Vidi cijeli citat
Pametnim ljudima ne treba objašnjavati tko vlada ovim gradom, tko donosi odluku o proračunu grada i kolike iznose će klub dobiti, znači klub i dalje ovisi o HDZ-u i ostalim političarima. Pametan čovjek zna tko je klub 3 puta doveo do gašenja. Pametan čovjek zna tko je natukao zadnje dugove.
Dino i Dario sigurno nisu svemogući niti su svetci, ali su daleko od tvojih pajdaša iz HDZ-a.
malaika1911 je napisao/la:
Blue White Zadar je napisao/la:
malaika1911 je napisao/la:
Jordan1 je napisao/la:
Odličan scenarij Klaljica za spas kluba. Traži samo 1, 2 m eura i jamstvo grada za 900 t eura kredita.
Zna bi i ja tako
Vidi cijeli citat
Sramota, usudi se vlasnika kluba pitati za novac koji bi spasio njihovo vlasništvo nakon što su ga treći put doveli do propasti.
P.S. Jamstva klubu i milionski iznosi nisu bili problem dok je HDZ vladao klubom.
Vidi cijeli citat
Kontradiktoran si. Tren tvrdiš (uporno i stalno) da HDZ vlada klubom, a tren (po potrebi) da HDZ više ne vlada klubom. Dogovori se sam sa sobom u vezi toga. Pa će biti lakše tebi ljepitelju dječijih plusića i minusića i nama koji to nažalost čitamo.
Vidi cijeli citat
Pametnim ljudima ne treba objašnjavati tko vlada ovim gradom, tko donosi odluku o proračunu grada i kolike iznose će klub dobiti, znači klub i dalje ovisi o HDZ-u i ostalim političarima. Pametan čovjek zna tko je klub 3 puta doveo do gašenja. Pametan čovjek zna tko je natukao zadnje dugove.
Dino i Dario sigurno nisu svemogući niti su svetci, ali su daleko od tvojih pajdaša iz HDZ-a.
Vidi cijeli citat
Kontradiktoran si. Tren tvrdiš (uporno i stalno) da HDZ vlada klubom, a tren (po potrebi) da HDZ više ne vlada klubom. Dogovori se sam sa sobom u vezi toga. Pa će biti lakše tebi ljepitelju dječijih plusića i minusića i nama koji to nažalost čitamo.
LazialZD je napisao/la:
Goran Grbović
Gdje je bilo najteže igrati u bivšoj Jugoslaviji?
U Zadru. Bez ikakve dvojbe. Penješ se u dvoranu na Jazinama kroz neke požarne stepenice, s kacigom na glavi izlaziš točno pred publiku, od dima ne vidiš drugi dio terena, a s tribina te žele umlatiti. Zadrani nikad nisu voljeli nikoga osim sebe. ''Mi smo Zadrani, Zadar je naš.''
Parket je bio takav da nije bilo kuteva, moliš boga da ne primiš loptu za tricu u kutu da ne dobiješ nešto u glavu. Ili, trebaš izvesti loptu sa strane, a ono motke rade. Kad te Zadrani gađaju, gađaju te metalnim konzervama. Kao ono, Partizan, Zvezda, super atmosfera. Ma koja, bre, atmosfera? Kazališna publika za Zadar i za Jazine. U Šibeniku je bilo slično.
Navijači ispod koša i nitko ne želi izvesti loptu. Uzmeš loptu i nabrzinu je izbaciš, samo da ne bi dobio po sebi. Onda ti sudac svira pet, šest prijestupa. Kako neću prestupiti, kad me s tribine udaraju. Dvorana na Baldekinu je primala tri tisuće ljudi, a unutra je bilo šest.
Nema ventilacije, sva vrata i prozori zatvoreni. Gušiš se, ne pomaže ni kisik. Međutim, to je sve bilo dio tog navijačkog i košarkaškog folklora u kojem sam uživao. Nikad, ali baš nikad nije bilo nekog većeg incidenta da bi publika upala u teren i prekinula utakmicu.
U takvoj atmosferi osiguranje bi bila neka dva brkata policajca s onim titovkama. Kakvi specijalci, kakvi bakrači. Ništa to. Bila je to ozbiljna liga s vrhunskim igračima. Sjećam se, Veljko Petranović bi me toliko premlatio i čupao, da bi mi dres bio toliko potrgan, kao da sam bio na svadbi, a ne na utakmici.
Ali, svi smo mi bili prijatelji, iskreni prijatelji. Igrali smo žestoko, grubo, ali pošteno. Nikad nitko nekoga namjerno nije udario. Jednom sam u nekom skoku zakačio Ivicu Obada. Šiknula je krv, šivali su ga na terenu. Dođem do njega da se ispričam, žao mi bilo, a on se samo nasmiješi i kaže da je sve u redu. U Šibeniku bi me prebili, a poslije utakmice bi me vodili vani. Boga pitaj gdje bi me vozili, po nekim selima, tražili neku diskoteku, a svi pijani u autu. Dobro da nismo izginuli.
Vidi cijeli citat
Odlični opisi utakmica iz tih godina..... jedino je krivo rekao u vezi kapaciteta dvorane u Šibeniku. Dvorana od 3000, a unutra 6000 su bile Jazine, a ne Baldekin. Tamo je bilo 1500 mjesta sa montažnima ispod koševa, a unutra 3000.
Blue White Zadar je napisao/la:
malaika1911 je napisao/la:
Blue White Zadar je napisao/la:
malaika1911 je napisao/la:
Jordan1 je napisao/la:
Odličan scenarij Klaljica za spas kluba. Traži samo 1, 2 m eura i jamstvo grada za 900 t eura kredita.
Zna bi i ja tako
Vidi cijeli citat
Sramota, usudi se vlasnika kluba pitati za novac koji bi spasio njihovo vlasništvo nakon što su ga treći put doveli do propasti.
P.S. Jamstva klubu i milionski iznosi nisu bili problem dok je HDZ vladao klubom.
Vidi cijeli citat
Kontradiktoran si. Tren tvrdiš (uporno i stalno) da HDZ vlada klubom, a tren (po potrebi) da HDZ više ne vlada klubom. Dogovori se sam sa sobom u vezi toga. Pa će biti lakše tebi ljepitelju dječijih plusića i minusića i nama koji to nažalost čitamo.
Vidi cijeli citat
Pametnim ljudima ne treba objašnjavati tko vlada ovim gradom, tko donosi odluku o proračunu grada i kolike iznose će klub dobiti, znači klub i dalje ovisi o HDZ-u i ostalim političarima. Pametan čovjek zna tko je klub 3 puta doveo do gašenja. Pametan čovjek zna tko je natukao zadnje dugove.
Dino i Dario sigurno nisu svemogući niti su svetci, ali su daleko od tvojih pajdaša iz HDZ-a.
Vidi cijeli citat
Kontradiktoran si. Tren tvrdiš (uporno i stalno) da HDZ vlada klubom, a tren (po potrebi) da HDZ više ne vlada klubom. Dogovori se sam sa sobom u vezi toga. Pa će biti lakše tebi ljepitelju dječijih plusića i minusića i nama koji to nažalost čitamo.
Vidi cijeli citat
Pametnim ljudima ne treba objašnjavati tko vlada ovim gradom, tko donosi odluku o proračunu grada i kolike iznose će klub dobiti, znači klub i dalje ovisi o HDZ-u i ostalim političarima. Pametan čovjek zna tko je klub 3 puta doveo do gašenja. Pametan čovjek zna tko je natukao zadnje dugove.
Dino i Dario sigurno nisu svemogući niti su svetci, ali su daleko od tvojih pajdaša iz HDZ-a.
malaika1911 je napisao/la:
Blue White Zadar je napisao/la:
malaika1911 je napisao/la:
Blue White Zadar je napisao/la:
malaika1911 je napisao/la:
Jordan1 je napisao/la:
Odličan scenarij Klaljica za spas kluba. Traži samo 1, 2 m eura i jamstvo grada za 900 t eura kredita.
Zna bi i ja tako
Vidi cijeli citat
Sramota, usudi se vlasnika kluba pitati za novac koji bi spasio njihovo vlasništvo nakon što su ga treći put doveli do propasti.
P.S. Jamstva klubu i milionski iznosi nisu bili problem dok je HDZ vladao klubom.
Vidi cijeli citat
Kontradiktoran si. Tren tvrdiš (uporno i stalno) da HDZ vlada klubom, a tren (po potrebi) da HDZ više ne vlada klubom. Dogovori se sam sa sobom u vezi toga. Pa će biti lakše tebi ljepitelju dječijih plusića i minusića i nama koji to nažalost čitamo.
Vidi cijeli citat
Pametnim ljudima ne treba objašnjavati tko vlada ovim gradom, tko donosi odluku o proračunu grada i kolike iznose će klub dobiti, znači klub i dalje ovisi o HDZ-u i ostalim političarima. Pametan čovjek zna tko je klub 3 puta doveo do gašenja. Pametan čovjek zna tko je natukao zadnje dugove.
Dino i Dario sigurno nisu svemogući niti su svetci, ali su daleko od tvojih pajdaša iz HDZ-a.
Vidi cijeli citat
Kontradiktoran si. Tren tvrdiš (uporno i stalno) da HDZ vlada klubom, a tren (po potrebi) da HDZ više ne vlada klubom. Dogovori se sam sa sobom u vezi toga. Pa će biti lakše tebi ljepitelju dječijih plusića i minusića i nama koji to nažalost čitamo.
Vidi cijeli citat
Pametnim ljudima ne treba objašnjavati tko vlada ovim gradom, tko donosi odluku o proračunu grada i kolike iznose će klub dobiti, znači klub i dalje ovisi o HDZ-u i ostalim političarima. Pametan čovjek zna tko je klub 3 puta doveo do gašenja. Pametan čovjek zna tko je natukao zadnje dugove.
Dino i Dario sigurno nisu svemogući niti su svetci, ali su daleko od tvojih pajdaša iz HDZ-a.
Vidi cijeli citat
"Bez etikete", HDZ je predložio u proračun milijun eura za Košarkaški klub Zadar, ali je SDP uvjetovao prihvaćanje gradskog proračuna da se prijašnji dogovoreni iznos za Košarkaški klub Zadar ne povećava na milijun eura.
"Bez etikete", malaika1911: HDZ upravlja Košarkaškim klubom Zadar (izbrojan natpis 27 puta) i malaika1911: milionski iznosi nisu bili problem dok je HDZ vladao klubom.
Ovo napisano od maleike1991 je bilo kome "Bez etikete" itekako jasno i ne treba mu dodatno "bezetiketirano" objašnjenje osim onima koji su "Bez etikete" u stanju ovo napisati.
malaika1911 je napisao/la:
Blue White Zadar je napisao/la:
malaika1911 je napisao/la:
Jordan1 je napisao/la:
Odličan scenarij Klaljica za spas kluba. Traži samo 1, 2 m eura i jamstvo grada za 900 t eura kredita.
Zna bi i ja tako
Vidi cijeli citat
Sramota, usudi se vlasnika kluba pitati za novac koji bi spasio njihovo vlasništvo nakon što su ga treći put doveli do propasti.
P.S. Jamstva klubu i milionski iznosi nisu bili problem dok je HDZ vladao klubom.
Vidi cijeli citat
Kontradiktoran si. Tren tvrdiš (uporno i stalno) da HDZ vlada klubom, a tren (po potrebi) da HDZ više ne vlada klubom. Dogovori se sam sa sobom u vezi toga. Pa će biti lakše tebi ljepitelju dječijih plusića i minusića i nama koji to nažalost čitamo.
Vidi cijeli citat
Pametnim ljudima ne treba objašnjavati tko vlada ovim gradom, tko donosi odluku o proračunu grada i kolike iznose će klub dobiti, znači klub i dalje ovisi o HDZ-u i ostalim političarima. Pametan čovjek zna tko je klub 3 puta doveo do gašenja. Pametan čovjek zna tko je natukao zadnje dugove.
Dino i Dario sigurno nisu svemogući niti su svetci, ali su daleko od tvojih pajdaša iz HDZ-a.
Vidi cijeli citat
Od kad je Martinovic u nadzornom odboru? Od ere rubeše ili iz proslih era? Jeli bio u strukturama koje su od ona tri puta dovele do gašenja bar jednom?
Blue White Zadar je napisao/la:
malaika1911 je napisao/la:
Blue White Zadar je napisao/la:
malaika1911 je napisao/la:
Blue White Zadar je napisao/la:
malaika1911 je napisao/la:
Jordan1 je napisao/la:
Odličan scenarij Klaljica za spas kluba. Traži samo 1, 2 m eura i jamstvo grada za 900 t eura kredita.
Zna bi i ja tako
Vidi cijeli citat
Sramota, usudi se vlasnika kluba pitati za novac koji bi spasio njihovo vlasništvo nakon što su ga treći put doveli do propasti.
P.S. Jamstva klubu i milionski iznosi nisu bili problem dok je HDZ vladao klubom.
Vidi cijeli citat
Kontradiktoran si. Tren tvrdiš (uporno i stalno) da HDZ vlada klubom, a tren (po potrebi) da HDZ više ne vlada klubom. Dogovori se sam sa sobom u vezi toga. Pa će biti lakše tebi ljepitelju dječijih plusića i minusića i nama koji to nažalost čitamo.
Vidi cijeli citat
Pametnim ljudima ne treba objašnjavati tko vlada ovim gradom, tko donosi odluku o proračunu grada i kolike iznose će klub dobiti, znači klub i dalje ovisi o HDZ-u i ostalim političarima. Pametan čovjek zna tko je klub 3 puta doveo do gašenja. Pametan čovjek zna tko je natukao zadnje dugove.
Dino i Dario sigurno nisu svemogući niti su svetci, ali su daleko od tvojih pajdaša iz HDZ-a.
Vidi cijeli citat
Kontradiktoran si. Tren tvrdiš (uporno i stalno) da HDZ vlada klubom, a tren (po potrebi) da HDZ više ne vlada klubom. Dogovori se sam sa sobom u vezi toga. Pa će biti lakše tebi ljepitelju dječijih plusića i minusića i nama koji to nažalost čitamo.
Vidi cijeli citat
Pametnim ljudima ne treba objašnjavati tko vlada ovim gradom, tko donosi odluku o proračunu grada i kolike iznose će klub dobiti, znači klub i dalje ovisi o HDZ-u i ostalim političarima. Pametan čovjek zna tko je klub 3 puta doveo do gašenja. Pametan čovjek zna tko je natukao zadnje dugove.
Dino i Dario sigurno nisu svemogući niti su svetci, ali su daleko od tvojih pajdaša iz HDZ-a.
Vidi cijeli citat
"Bez etikete", HDZ je predložio u proračun milijun eura za Košarkaški klub Zadar, ali je SDP uvjetovao prihvaćanje gradskog proračuna da se prijašnji dogovoreni iznos za Košarkaški klub Zadar ne povećava na milijun eura.
"Bez etikete", malaika1911: HDZ upravlja Košarkaškim klubom Zadar (izbrojan natpis 27 puta) i malaika1911: milionski iznosi nisu bili problem dok je HDZ vladao klubom.
Ovo napisano od maleike1991 je bilo kome "Bez etikete" itekako jasno i ne treba mu dodatno "bezetiketirano" objašnjenje osim onima koji su "Bez etikete" u stanju ovo napisati.
Vidi cijeli citat
Samo žuti karton za loš pokušaj humora.
Sad možete u PP nastavit s prepucavanjem,ovdje ste završili!
- Najnovije
- Najčitanije


Košarkaši kompletirali redove u Opatiji: Reprezentaciji se priključili Hezonja i Zubac
8 sati•Reprezentacija

Željko Obradović ponovno na klupi Panathinaikosa nakon 14 godina
1 dan•Grčka košarka

Sve je spremno za povratak kralja: Željko Obradović u Ateni dogovara ugovor s Panathinaikosom
2 dana•Grčka košarka

NBA otkrio kada točno počinje europska liga, objavljen i popis 12 odabranih gradova
2 dana•NBA

Krunoslav Simon: 'Utakmica s Izraelom ključna je za nas jer oni dolaze u punom sastavu'
3 dana•Reprezentacija

Zadar predstavio novog trenera, u Hrvatsku se vraća Stipe Modrić
3 dana•SuperSport Premijer liga

Prihvatila je pozivnicu: Cibona se nakon sezone stanke vraća u ABA ligu
4 dana•ABA liga

UŽIVO: Francuska - Irak 1:0 - prekid (SP 2026.)
1 sat•Nogomet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
2 dana•Nogomet

Drago Ćosić najavljuje 12. dan SP-a: Francuska i Argentina neće imati problema na putu do pobjede
14 sati•Originalno

KRONOLOGIJA: Argentina - Austrija 2:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
5 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Novi Zeland - Egipat 1:3 (SP 2026.)
21 sat•Nogomet

Urugvaj - Zelenortska Republika 2:2: Bubistini puleni ponovno oduševili, Bielsini opet razočarali
22 sata•Nogomet

Francuska - Irak: Favorit je jasan, Mbappe i društvo idu po novu pobjedu
6 sati•Nogomet

Promašeni penal nije ga pokolebao, Lionel Messi srušio Kloseov rekord pa se učvrstio na prvom mjestu
3 sata•Nogomet





