Michael Ruzic

MARE1984
MARE1984
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.08.2014.
Poruka: 1.647
10. lipnja 2026. u 23:07

Večeras 11/6/2 plus dvije ukradene. Šteta poraza na kraju ali KAKVA UTAKMICA obje ekipe.

Kada fizički ojača biti će to i bolje. Ok, par puta su ga Montero i Taylor probili u prodorima ali to je i više nego normalno.

Ovo je po intenzitetu i kvaliteti bio playoff Eurolige, a on sa svojih 19 je to odigrao bez problema.

Jako sam znatiželjan oko razvoja ovog dečka.

Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
10. lipnja 2026. u 23:24

I prošla utakmica je bila takvog intenziteta.

 

Zapravo 11/7/2/2/1 blokada, druga najveća valorizacija iza Rubia.

 

Odličan je u pozicioniranju za skok, a čisto ga solidno ima, iako još tu nedostaje mišića. 

 

Trebati će poraditi na obrambenom stavu kad je za očekivati da bi ga vanjski mogli probijati - ostaje previše uspravan i onda mu je teško brzo odreagirati.

[uredio Jotojoto - 10. lipnja 2026. u 23:50]
obećao sam adminu da ću biti dobar
štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.529
11. lipnja 2026. u 00:22

Šteta šta odlazi na kraju sezone jer možda bi dobio puno veće ovlasti u slijedećoj sezoni. Nadam se da neće nazadovati u Americi.

Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
11. lipnja 2026. u 08:23

Tomić je najavio povratak na jesen (razgovor na portalu Večernjeg ako se ne varam), tako da baš nisam siguran u Ružićevu minutažu. Obojica teško mogu skupa jer je Ružić sada 5 i ništa drugo.

obećao sam adminu da ću biti dobar
cobra01
cobra01
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.03.2023.
Poruka: 628
11. lipnja 2026. u 08:27

štefek je napisao/la:

Šteta šta odlazi na kraju sezone jer možda bi dobio puno veće ovlasti u slijedećoj sezoni. Nadam se da neće nazadovati u Americi.

Vidi cijeli citat


Nitko u Americi nije napredovao pa neće niti on, ali sretno mu, zaraditi sigurno hoće.

fafarikula
fafarikula
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.06.2012.
Poruka: 2.341
11. lipnja 2026. u 10:10

cobra01 je napisao/la:

štefek je napisao/la:

Šteta šta odlazi na kraju sezone jer možda bi dobio puno veće ovlasti u slijedećoj sezoni. Nadam se da neće nazadovati u Americi.

Vidi cijeli citat


Nitko u Americi nije napredovao pa neće niti on, ali sretno mu, zaraditi sigurno hoće.

Vidi cijeli citat

Zaraditi hoće, ali cilj mu je da bude bliže NBA na koju cilja u skoroj budućnosti. Ne sumnjam da će imati značajnu ulogu u NCAA ekipi u koju odlazi. 

Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.316
11. lipnja 2026. u 10:16

fafarikula je napisao/la:

cobra01 je napisao/la:

štefek je napisao/la:

Šteta šta odlazi na kraju sezone jer možda bi dobio puno veće ovlasti u slijedećoj sezoni. Nadam se da neće nazadovati u Americi.

Vidi cijeli citat


Nitko u Americi nije napredovao pa neće niti on, ali sretno mu, zaraditi sigurno hoće.

Vidi cijeli citat

Zaraditi hoće, ali cilj mu je da bude bliže NBA na koju cilja u skoroj budućnosti. Ne sumnjam da će imati značajnu ulogu u NCAA ekipi u koju odlazi. 

Vidi cijeli citat


Ne znam baš, mislim da je jedini motiv novac, ako pogledaš naše 7footere na koledžu zadnjih par godina po pitanju drafta svi su bolje stojali prije odlaska u NCAA....

fafarikula
fafarikula
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.06.2012.
Poruka: 2.341
11. lipnja 2026. u 10:27

Mihael19 je napisao/la:

fafarikula je napisao/la:

cobra01 je napisao/la:

štefek je napisao/la:

Šteta šta odlazi na kraju sezone jer možda bi dobio puno veće ovlasti u slijedećoj sezoni. Nadam se da neće nazadovati u Americi.

Vidi cijeli citat


Nitko u Americi nije napredovao pa neće niti on, ali sretno mu, zaraditi sigurno hoće.

Vidi cijeli citat

Zaraditi hoće, ali cilj mu je da bude bliže NBA na koju cilja u skoroj budućnosti. Ne sumnjam da će imati značajnu ulogu u NCAA ekipi u koju odlazi. 

Vidi cijeli citat


Ne znam baš, mislim da je jedini motiv novac, ako pogledaš naše 7footere na koledžu zadnjih par godina po pitanju drafta svi su bolje stojali prije odlaska u NCAA....

Vidi cijeli citat

Da, ali Ružić odlazi kao afirmirani mladi igrač, iz uglednog španjolskog kluba, i uz to seniorski reprezentativac HR koji sudjeluje u igri reprezentacije. Mala je tu vjerojatnost greške. Oni koji ga biraju su ga sigurno secirali u 100 segmenata jer će primati velike novce, a tamo se novci moraju opravdati, i sigurno će svi zaraditi na njemu, osim Zadra koji ga je realno stvorio, a drugi samo dali završnu "ligadinu" za ovo što mu se sada događa.   

Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.316
11. lipnja 2026. u 10:58

Ameri dosta drkaju na statistiku i pojedince, ako se Ružić odmah u startu ne postavi kao "alfa mužjak" ili barem "Robin" bez obzira na novce i status može vrlo brzo postati tek role igrač ko twinsi ili Jelavić...

danko radic
danko radic
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.10.2014.
Poruka: 1.039
11. lipnja 2026. u 11:25

Zanimljivo kako je se Ivan Jurić probio odmah prve sezone, isto 7 footer

  • Najnovije
  • Najčitanije