NBA 2010/11

dario23
dario23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.11.2009.
Poruka: 2.641
21. svibnja 2011. u 10:42
shitface je napisao/la:
dario23 je napisao/la:
sisilo5 je napisao/la:
chihago radi najbolji posao od svih momčadi u nba-u.lakersi na plače troše 91 milijun.a chichago 55.lakersi prvi a bullsi  26 po plačama .to je 36 milijuna dolara razlike!!!!!
Vidi cijeli citat


U Chicagu imaš igrača koji igraju sa ugovorima koje su potpisali kao rookie. To će se promijenit kroz sljedeće 2 godine.
E sad, naravno da su pogodili sa Gibsonom, Asikom koji ne zauzimaju gotovo ništa od salary capa.
Vidi cijeli citat


Isitina, recimo Noah sad igra zadnju sezonu rookie ugovora, iduce sezone mu raste placa za 7 milijuna, i svake iduce godine dodatno se povecava, zatim Rose ulazi sad u zadnje dvije godine pa ce i on dobiti novi puno bogatiji ugovor, nece sigurno pristati da bude tek 4. po placi u klubu.

Vidi cijeli citat

Naravno. Rose će po defaultu dobit najveći ugovor, (ili u početku manji nego Boozer, nisam siguran). Ipak im je najbolji igrač i MVP lige. Trebat će i Gibsonu produžit ugovor, on će biti vrlo tražen i realno je da bi ga netko mogao preplatit.
Ni u tom slučaju Bullsi neće biti ispred lakersa, ali ovih 55 milja je splet sretnih okolnosti gdje kao vrlo mlada ekipa igraju odlično i imaju odličan rezultat.
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
21. svibnja 2011. u 12:23
Bullsi su ogledan primjer kako se kroz pametno biranje na draftu u 3-4 sezone može izgradit momčad konkurentna za naslov..Jedino treba imat jako puno strpljenja za to,a čist sumnjam da to ima mnogo GM-ova..
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.04.2011.
Poruka: 842
21. svibnja 2011. u 12:42
Captain Jack je napisao/la:
Bullsi su ogledan primjer kako se kroz pametno biranje na draftu u 3-4 sezone može izgradit momčad konkurentna za naslov..Jedino treba imat jako puno strpljenja za to,a čist sumnjam da to ima mnogo GM-ova..
Vidi cijeli citat


Prije bi reka da su Bullsi očigledan primjer kako imati sriće na draftu. Oni su imali 1.25 posto šanse da dobiju Rosea na lutriju, čisto sumnjam da je tu pamet u pitanju, čista sreća. Umjesto Boozera mogli su dovesti Stodmairea ili Anthonya sa kojima bi bili puno jači, nije da nisu imali prostora pod Salaryem, doduše jedan i drugi su htjeli u Knickse, ali mogli su tu nešto probati da su prije reagirali..
MEGALODON
MEGALODON
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2005.
Poruka: 1.722
21. svibnja 2011. u 13:30
Captain Jack je napisao/la:
Bullsi su ogledan primjer kako se kroz pametno biranje na draftu u 3-4 sezone može izgradit momčad konkurentna za naslov..Jedino treba imat jako puno strpljenja za to,a čist sumnjam da to ima mnogo GM-ova..
Vidi cijeli citat


ha ha ha 3-4 sezone... trebalo im je deset sezona da pocnu stvarat momcad , 99-te imali prvi pick, 2000 i 2001 su imali 4-ti pick, 2002 su imali drugi pick , 2003 7-mi pick , 2004  3 pick, 2006 su imali 2 pick. stim da su uzeli  L.M Aldridga i odmah ga trejdali za Tyrusa Thomasa (4 pick) u Portland . 2007 9 pick , i 2008 prvi pick kojeg cudo nisu trejdali za 4 pick  
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.393
21. svibnja 2011. u 14:10
Puno potrošenih pickova a imali su Artesta i Branda koje su mijenjali za niš.

Tek kada je meanđer postao Gar Forman 2009-e bullsi su počeli raditi prave poteze, prije toga bili su na nivou Clippersa, ne znaš ko je radio gluplje poteze.
[uredio madmax17 - 21. svibnja 2011. u 14:12]
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.393
21. svibnja 2011. u 14:21


"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
21. svibnja 2011. u 15:24
Durant d.o.o., povoljno vršimo usluge betoniranja na svim visinama

Jerry West došao u Warriorse, očekujem da će kroz sljedećih par sezona to postati ozbiljan klub
dario23
dario23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.11.2009.
Poruka: 2.641
21. svibnja 2011. u 15:26
Steph Curry je napisao/la:
Durant d.o.o., povoljno vršimo usluge betoniranja na svim visinama

Jerry West došao u Warriorse, očekujem da će kroz sljedećih par sezona to postati ozbiljan klub
Vidi cijeli citat

Znači ti odlaziš u Lakerse.
goikoetxea
goikoetxea
Mali dioničar
Pristupio: 02.10.2010.
Poruka: 7.976
21. svibnja 2011. u 15:29
sad malo razmisljam i palo mi je na pamet koliko su ove sezone napredovali igraci koji su ovog ljeta igrali na svijetskom. tojest mozda nisu napredovali ali su napravili korak prema velikim stvarima.

durant i rose briljiraju, jedan je mvp drugi najbolji strijelac a svoje ekipe vode prema finalu nba. chandler igra sezonu karijere, briljantan u obrani solidan u napadu. gordon se potvrdio kao jedan od najboljih sutera u ligi. kevin love je radio cudesa s onim dabl dablovima. granger i igoudala su postali pravi europski tip kosarkasa koji su u stanji podretid se ekipi i suigracima- izborili playoff i dostojanstveno ispali od boljeg. westbrooka mozemo pljuvat al nema dvojbe da je napravio ogroman iskorak u karijeri.. odom  puno bolji nego lani, mozda i najbolji laker ili bar najkonstantniji. gay je takodjer imao ponajbolju sezonu karijere ako gledamo brojke, steta ozljede...

uglavnom, mozda je to iskustvo sa sp-a pozitivno utjecalo na igrace jer svi su mahom imali najbolje sezone karijere. ako smo prije sezone pricali da je ovo 3.,4. postava amerikanaca ove sezone se to vise ne moze. mozda nema veze sa sp-om al recimo da mi je drago da ih je vecina napredovala
...ladne su mi, ladne ove kiše a na jugu i zime su od zlata...
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.393
21. svibnja 2011. u 15:53
http://espn.go.com/video/clip?id=6569403&categoryid=2459788

Najbolja zakucavanja u playoffu ove godine.

Adelman bliže Lakersima nego Shaw koji je bliže Warriorsima.

[uredio madmax17 - 21. svibnja 2011. u 15:54]
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
  • Najnovije
  • Najčitanije