GNK Dinamo Zagreb 2013/14

pljoska
pljoska
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2010.
Poruka: 1.009
19. ožujka 2014. u 10:34
Jel ti mene zajebavaš? Ako čitaš išta osim ovog foruma, znao bi da se u nekoliko intervju u zadnjih 2, 3 godine očešao o klub. Ne o Canjugu, Mamića, Mahmeta... nego o klub. A i da nije (a je), veličanje Zvezde je meni nespojivo s jednim dinamovcem. Isti vrijedi i za Tomu Ivkovića. Možda ti onaj spomenik kod zapada daje odgovor na pitanje zašto ne možeš u isto vrijeme voljeti Dinamo i Zvezdu. On se očito odlučio za Zvezdu i ok. Ali ja ga zato ne želim u klubu. Zajebala ga je sad i Zvezda za pare pa ne vidim da ju baš pljuje. I Zvezda nikada (nama koji se sjećamo Jugo lige) neće biti kao Levski ili Radnički iz Niša. Zvezda je bila i ostala simbol srpskog nacionalizma koji je previše zla napravio u Hrvatskoj (znamo odakle je regrutirana većina arkanovih gardista). Partizan je bio klub za koji su navijali i muslimani, albanci, poneki Hrvati. Za Zvezdu su navijali Srbi. Kao i za Dinamo Hrvati. Zašto Dinamo nije imao društvo prijatelja u Beogradu, kao neki? Zato što je bio simbol hrvatstva. Dinamo i Zvezda su bili kao Celtic i Rangers. Dakle, to nije samo nogometno rivalstvo. To su dva različita svijeta, ta mržnja je dublja.
Vitez slavonske ravni... Don't be afraid, it's my turn To chase the monsters away
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 2.231
19. ožujka 2014. u 10:36
Cibonaš je napisao/la:
namodigrebza je napisao/la:
A predsjednik je kao bitan, u normalnom klubu nitko niti ne zna tko je u upravi. Bitan je trener koji će odgovarati za rezultat, sportski direktor koji će kupovati i prodavati, a predsjednnika želim vidjeti jednom godišnje za kamerom, a ne svaka dva dana zna našmrkanim presicama.
Vidi cijeli citat


Predsjednik,u ustroju kluba kakav većina vas želi,je najbitniji lik.To nebi trebao biti čovjek iz sporta već netko sa jakim
menagerskim kvalitetama.Piramida kreće od njega i on ju dalje slaže.Sportski direktor mora biti stručna osoba,iz nogometa...
čovjek koji će voditi sportsku politiku...birati trenera,s njim odlučivati o igračima...ova imena koja se spominju nemaju znači
šta tražiti u klubu osim eventualno na poziciji sportskog direktora...niti jedan ne može biti predsjednik,a ni trener...sada neka mi neko
objasni šta će oni raditi u klubu...
Vidi cijeli citat


http://gnkdinamo.hr/hr/klub/izvr%C5%A1ni-odbor.html

daj objasni sta ovi i njihovi sinovi zene kceri unuci djedovi i ini rade u klubu?!?
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.228
19. ožujka 2014. u 10:37
Aždaja još nije ni otišla, a već nasljednici nevaljaju. hahahah Sve već viđeno. Mi hrvati smo fakat samo za sluge biti i rogoboriti, nedaj bože vlasti. Kao što kaže danas aktualizirani AGM dva najdraža sporta hrvatima su alkohol i politika.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.08.2013.
Poruka: 1.174
19. ožujka 2014. u 10:38
Meni kao laiku neka nrtko objasni tko će voditi klub kada ode uprava?
Hvala
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2014.
Poruka: 777
19. ožujka 2014. u 10:40
-Jaro- je napisao/la:
Cibonaš je napisao/la:
namodigrebza je napisao/la:
A predsjednik je kao bitan, u normalnom klubu nitko niti ne zna tko je u upravi. Bitan je trener koji će odgovarati za rezultat, sportski direktor koji će kupovati i prodavati, a predsjednnika želim vidjeti jednom godišnje za kamerom, a ne svaka dva dana zna našmrkanim presicama.
Vidi cijeli citat


Predsjednik,u ustroju kluba kakav većina vas želi,je najbitniji lik.To nebi trebao biti čovjek iz sporta već netko sa jakim
menagerskim kvalitetama.Piramida kreće od njega i on ju dalje slaže.Sportski direktor mora biti stručna osoba,iz nogometa...
čovjek koji će voditi sportsku politiku...birati trenera,s njim odlučivati o igračima...ova imena koja se spominju nemaju znači
šta tražiti u klubu osim eventualno na poziciji sportskog direktora...niti jedan ne može biti predsjednik,a ni trener...sada neka mi neko
objasni šta će oni raditi u klubu...
Vidi cijeli citat


http://gnkdinamo.hr/hr/klub/izvr%C5%A1ni-odbor.html

daj objasni sta ovi i njihovi sinovi zene kceri unuci djedovi i ini rade u klubu?!?
Vidi cijeli citat


neznam zakaj se stalno kačiš za mene i komentiraš post pet stranica u rikverc...
znači,pitanje ti je glupo...ili možda nije,ako ti želiš da ti klub i poslije Mamića izgleda isto...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.04.2013.
Poruka: 1.425
19. ožujka 2014. u 10:42
-Jaro- je napisao/la:
Cibonaš je napisao/la:
namodigrebza je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Vidi cijeli citat


http://gnkdinamo.hr/hr/klub/izvr%C5%A1ni-odbor.html

daj objasni sta ovi i njihovi sinovi zene kceri unuci djedovi i ini rade u klubu?!?
Vidi cijeli citat

Majke mi nisan zna da je i veliki ping-pongaš Drago Šurbek u Maminjovom UO
pljoska
pljoska
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2010.
Poruka: 1.009
19. ožujka 2014. u 10:43
Meni je smiješno da se, s jedne strane borimo za pravo glasa, a s druge već na forumu vrijeđamo onoga tko se slučajno usudio reći da da on nije za to da Prosinečki bude u klubu. Znači, imam pravo glasa dok ću misliti kao vi? A čim nije tako, nemam se što javljati?! Podsjećate me na nekog....
Vitez slavonske ravni... Don't be afraid, it's my turn To chase the monsters away
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2014.
Poruka: 777
19. ožujka 2014. u 10:46
pljoska je napisao/la:
Meni je smiješno da se, s jedne strane borimo za pravo glasa, a s druge već na forumu vrijeđamo onoga tko se slučajno usudio reći da da on nije za to da Prosinečki bude u klubu. Znači, imam pravo glasa dok ću misliti kao vi? A čim nije tako, nemam se što javljati?! Podsjećate me na nekog....
Vidi cijeli citat


Ovo je apsolutno pravilo ove teme...Moraš misliti kao većina,inače te vrijeđaju iako si jednako kao i oni protiv Mamića...
Što se tiče Prosinečkog ja također držim da si u pravu...i lijepo si argumentirao...kad je već za ulazak u klub dovoljno da
si legenda i da si zabio 50 golova u HNL-u onda bar budi legenda Dinama,a ne Zvezde...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2014.
Poruka: 777
19. ožujka 2014. u 10:51
slaven99 je napisao/la:
Meni kao laiku neka nrtko objasni tko će voditi klub kada ode uprava?
Hvala
Vidi cijeli citat


Legende 
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.999
19. ožujka 2014. u 10:54
pljoska je napisao/la:
Jel ti mene zajebavaš? Ako čitaš išta osim ovog foruma, znao bi da se u nekoliko intervju u zadnjih 2, 3 godine očešao o klub. Ne o Canjugu, Mamića, Mahmeta... nego o klub.
Vidi cijeli citat



Robert Prosinečki (42) u Beogradu je saznao da je u anketi Večernjeg lista izabran za najboljega desnog veznog u Dinamovoj povijesti.

– Iskreno, ovo je iznenađenje. Naime, nakon što sam otišao u Beograd bilo je dosta osporavanja, a kako biraju gledatelji i novinari, doista nisam vjerovao da ću biti izabran – kazao nam je Robert.

U Dinamu je, s nepunih 18 godina, odigrao prvu seniorsku utakmicu kod Ćire Blaževića 2. studenoga 1986. godine protiv Željezničara. Tada je postigao prvijenac za plave (bilo je 2:1, drugi gol dao je Malbaša). Drugi se put u Maksimiru pojavio 1997. godine kao Dinamov preporoditelj, s njim je ubrzo u Zagreb stigla i Liga prvaka.

– Bile su to lijepe nogometne godine krajem 90-ih. Na žalost, tada nas navijači nisu pratili zbog imena kluba. Žao mi je što u Dinamu nisam imao sreće kao u nekim drugim sredinama u kojima sam igrao. Morao sam dva puta odlaziti, klub mi je ostao dužan, ali samo ja znam što meni i mojoj obitelji znači Dinamo – zaključio je Prosinečki.

http://dalje.com/hr-sport/prosinecki-najbolji-desni-vezni-igrac-dinama-u-povijesti/347101


ajd sad ti...

  • Najnovije
  • Najčitanije