pljoska je napisao/la:
Jel ti mene zajebavaš? Ako čitaš išta osim ovog foruma, znao bi da se u nekoliko intervju u zadnjih 2, 3 godine očešao o klub. Ne o Canjugu, Mamića, Mahmeta... nego o klub.
Vidi cijeli citat
Robert Prosinečki (42) u Beogradu je saznao da je u anketi Večernjeg lista izabran za najboljega desnog veznog u Dinamovoj povijesti.
– Iskreno, ovo je iznenađenje. Naime, nakon što sam otišao u Beograd bilo je dosta osporavanja, a kako biraju gledatelji i novinari, doista nisam vjerovao da ću biti izabran – kazao nam je Robert.
U Dinamu je, s nepunih 18 godina, odigrao prvu seniorsku utakmicu kod Ćire Blaževića 2. studenoga 1986. godine protiv Željezničara. Tada je postigao prvijenac za plave (bilo je 2:1, drugi gol dao je Malbaša). Drugi se put u Maksimiru pojavio 1997. godine kao Dinamov preporoditelj, s njim je ubrzo u Zagreb stigla i Liga prvaka.
– Bile su to lijepe nogometne godine krajem 90-ih. Na žalost, tada nas navijači nisu pratili zbog imena kluba. Žao mi je što u Dinamu nisam imao sreće kao u nekim drugim sredinama u kojima sam igrao. Morao sam dva puta odlaziti, klub mi je ostao dužan, ali samo ja znam što meni i mojoj obitelji znači Dinamo – zaključio je Prosinečki.
http://dalje.com/hr-sport/prosinecki-najbolji-desni-vezni-igrac-dinama-u-povijesti/347101
ajd sad ti...