GNK Dinamo Zagreb 2013/14

CUCAK
CUCAK
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.07.2009.
Poruka: 3.054
19. ožujka 2014. u 14:04
Saznajemo da petoricu spomenutih ne zanima nikakva kandidatura ta čelne pozicije u zagrebačkom klubu, žele samo dati podršku ZZD-u u ovim trenucima. Naime, drže da je ovakva situacija u Dinamu neodrživa, neprirodna i nenormalna, tribine su prazne, navijači vode rat protiv Uprave, priča ima neugodne obrise. Misle da su jedino rješenje demokratski izbori, te će građanskoj inicijativi Zajedno za Dinamo dati javnu podršu na press konferenciji koja će se održati sljedećeg tjedna.
Dignuo si klub u nebo, sjever bacao u trans, zauvijek bit ćeš zapamćen, jer jedan si od nas!"nisam ja za mamica, ali..."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2014.
Poruka: 777
19. ožujka 2014. u 14:12
klošar je napisao/la:
Naravno da je pozitivno kad se raspravlja o nekim kandidatima, svakako. Ne moramo se slagati, svatko može imati svoje mišljenje i ne smije ga se zbog toga napadati. Budimo civilizirani i tolerantni.
Ali samo treba razlikovati neke stvari. Može se pričati kako vam se Robi ne sviđa jer nema odgovarajuću edukaciju, jer nije dovoljno angažiran oko Dinama, ne sviđa vam se iz nekog razloga, sve 5. Ali ne može ga se diskreditirati na primitivan način već argumentima. To što mu je mama srpkinja, što je igrao za Zvezdu, pa kakvi su to argumenti, jesmo pećinsko zaostalo pleme ili koji kurac? Na takav način neće Dinamo biti na dobitku nikada i zauvijek ćemo ostati u usranoj kaljuži, uprljani govnima i gađajući tim govnima svakoga tko je još čist kako bi ga uvukli u svoju kaljužu u kojoj se jedino ugodno osjećamo. Takvi poput pljoske, cibonaša i sličnih homo habilisa koji još nisu prešli na sjedilački način života neka odjebu što dalje od Dinama, a po mogućnosti i Hrvatske koju samo sramote svojom pojavom, iako se vjerojatno busaju u prsa o svom Hrvatstvu. Imamo priliku ako Bog da uskoro demokratski odlučivati o vodstvu kluba, imamo priliku vratiti Dinamo, tako da svi kojima su i u ovoj situaciji na pameti neki četnici i srbi i komunjare mogu slobodno odjebati u pod kamen iz kojeg su ispuzali. Eto, to je moje mišljenje, a vjerujem i većine normalnih i mentalno zdravih dinamovaca.
pozz
Vidi cijeli citat


prvo nauči čitati...nigdje nisam rekao za Prosa da ne može u Dinamo radi
srpskog podrijetla..naveo sam druge razloge,a rekao si i sam da se ne mora svakom
sviđati.skačeš sam sebi u usta.inače BBB su poznati homofobi...
usput,odi se učlani u klub...
[uredio Cibonaš - 19. ožujka 2014. u 14:14]
blue@rhapsody1911
blue@rhapsody1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.12.2013.
Poruka: 1.234
19. ožujka 2014. u 14:16
Cibonaš je napisao/la:
Inače,zanimljive su poveznice ove četvorke,a znamo kako su rođačko-kumske veze do sada drmale Dinamom...
Šimić i Marić vjenčani kumovi,Šokota i Bišćan vjenčani kumovi i međusobni krsni kumovi djeci,Šokota krsni kum
Marićevoj kćeri....Pišete da će svatko imati pravo glasa i da se svatko može kandidirati...Što mi biramo neposredno?
Sportskog direktora ne,trenera ne,masu pozicija u klubu ne...znači bit će opet po babi i po stričevima,tko si je sa kime
privatno dobar,a ne po stručnosti i znanju...
Ukoliko su oni samo promo za neku struju koja preuzima klub ok,ali ako oni misle ući sami unutra,a ja mislim da
misle,onda to meni nije dobro...
Vidi cijeli citat


meni je zanimljiva poveznica, što si naveo u više upisa da si dinamovac i da podržavaš ZZD , ali ne i BBB , što i možda i nije neobičan slučaj kod nas jer poznam jako puno takvih, ali bitno je u svemu tome što si ti i kakti protiv ZM , a koliko vidimo svaki dan se svojski potrudiš da dokažeš suprotno .

ne ljuti se, ali moja dijagnoza za tebe je ova i žao mi je što ti to moram pisat baš ja :

TI SI ČISTI MAMIĆEVAC I SMETA TI SVAKA INICIJATIVA PROTIV POSTOJEČE GARNITURE, DA LI OD ZZD,BBB, DINAMOVACA ili LEGENDI KLUBA.
http://www.youtube.com/watch?v=e6qZMJC-PLU
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2009.
Poruka: 1.969
19. ožujka 2014. u 14:18
Cibonaš je napisao/la:
klošar je napisao/la:
Naravno da je pozitivno kad se raspravlja o nekim kandidatima, svakako. Ne moramo se slagati, svatko može imati svoje mišljenje i ne smije ga se zbog toga napadati. Budimo civilizirani i tolerantni.
Ali samo treba razlikovati neke stvari. Može se pričati kako vam se Robi ne sviđa jer nema odgovarajuću edukaciju, jer nije dovoljno angažiran oko Dinama, ne sviđa vam se iz nekog razloga, sve 5. Ali ne može ga se diskreditirati na primitivan način već argumentima. To što mu je mama srpkinja, što je igrao za Zvezdu, pa kakvi su to argumenti, jesmo pećinsko zaostalo pleme ili koji kurac? Na takav način neće Dinamo biti na dobitku nikada i zauvijek ćemo ostati u usranoj kaljuži, uprljani govnima i gađajući tim govnima svakoga tko je još čist kako bi ga uvukli u svoju kaljužu u kojoj se jedino ugodno osjećamo. Takvi poput pljoske, cibonaša i sličnih homo habilisa koji još nisu prešli na sjedilački način života neka odjebu što dalje od Dinama, a po mogućnosti i Hrvatske koju samo sramote svojom pojavom, iako se vjerojatno busaju u prsa o svom Hrvatstvu. Imamo priliku ako Bog da uskoro demokratski odlučivati o vodstvu kluba, imamo priliku vratiti Dinamo, tako da svi kojima su i u ovoj situaciji na pameti neki četnici i srbi i komunjare mogu slobodno odjebati u pod kamen iz kojeg su ispuzali. Eto, to je moje mišljenje, a vjerujem i većine normalnih i mentalno zdravih dinamovaca.
pozz
Vidi cijeli citat


prvo nauči čitati...nigdje nisam rekao za Prosa da ne može u Dinamo radi
srpskog podrijetla..naveo sam druge razloge,a rekao si i sam da se ne mora svakom
sviđati.skačeš sam sebi u usta.inače BBB su poznati homofobi...
usput,odi se učlani u klub...
Vidi cijeli citat


Moram li ti slati samo skeniranu kopiju ili mora biti ovjerena kod javnog bilježnika? 



[uredio klošar - 19. ožujka 2014. u 14:20]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
19. ožujka 2014. u 14:20
CUCAK je napisao/la:
Saznajemo da petoricu spomenutih ne zanima nikakva kandidatura ta čelne pozicije u zagrebačkom klubu, žele samo dati podršku ZZD-u u ovim trenucima. Naime, drže da je ovakva situacija u Dinamu neodrživa, neprirodna i nenormalna, tribine su prazne, navijači vode rat protiv Uprave, priča ima neugodne obrise. Misle da su jedino rješenje demokratski izbori, te će građanskoj inicijativi Zajedno za Dinamo dati javnu podršu na press konferenciji koja će se održati sljedećeg tjedna.
Vidi cijeli citat

Težak udarac za Mamića, Mamić Crew 77, HHO, (b)Lažička i plaćene novinare kojima je omiljena zabava bila prozivati fantomsku udrugu prozivajući za nekakve interese.

Baš me zanima tko će se sve pojaviti. Nadam se da će doći Boban.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
19. ožujka 2014. u 14:21
"mrzim mamica, nek ode govno...al sta god vi predlozite, a da nije u dosluhu sa sadasnjim stanjem, i sadasnom 'upravom', ja odbija"

stavovi mnogih mamicevacai su evoluirali do stadija koji opisah u gornjoj recenici...

samo su jos rijetki, poput pulskog hercegovanca, debica i tate svih mamicevaca, broja jedan, ostali na liniji nedvosmislene, glasne i jasne podrske dragom vodji...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.02.2014.
Poruka: 777
19. ožujka 2014. u 14:21
klošar je napisao/la:
Cibonaš je napisao/la:
klošar je napisao/la:
Naravno da je pozitivno kad se raspravlja o nekim kandidatima, svakako. Ne moramo se slagati, svatko može imati svoje mišljenje i ne smije ga se zbog toga napadati. Budimo civilizirani i tolerantni.
Ali samo treba razlikovati neke stvari. Može se pričati kako vam se Robi ne sviđa jer nema odgovarajuću edukaciju, jer nije dovoljno angažiran oko Dinama, ne sviđa vam se iz nekog razloga, sve 5. Ali ne može ga se diskreditirati na primitivan način već argumentima. To što mu je mama srpkinja, što je igrao za Zvezdu, pa kakvi su to argumenti, jesmo pećinsko zaostalo pleme ili koji kurac? Na takav način neće Dinamo biti na dobitku nikada i zauvijek ćemo ostati u usranoj kaljuži, uprljani govnima i gađajući tim govnima svakoga tko je još čist kako bi ga uvukli u svoju kaljužu u kojoj se jedino ugodno osjećamo. Takvi poput pljoske, cibonaša i sličnih homo habilisa koji još nisu prešli na sjedilački način života neka odjebu što dalje od Dinama, a po mogućnosti i Hrvatske koju samo sramote svojom pojavom, iako se vjerojatno busaju u prsa o svom Hrvatstvu. Imamo priliku ako Bog da uskoro demokratski odlučivati o vodstvu kluba, imamo priliku vratiti Dinamo, tako da svi kojima su i u ovoj situaciji na pameti neki četnici i srbi i komunjare mogu slobodno odjebati u pod kamen iz kojeg su ispuzali. Eto, to je moje mišljenje, a vjerujem i većine normalnih i mentalno zdravih dinamovaca.
pozz
Vidi cijeli citat


prvo nauči čitati...nigdje nisam rekao za Prosa da ne može u Dinamo radi
srpskog podrijetla..naveo sam druge razloge,a rekao si i sam da se ne mora svakom
sviđati.skačeš sam sebi u usta.inače BBB su poznati homofobi...
usput,odi se učlani u klub...
Vidi cijeli citat


Moram li ti slati samo skeniranu kopiju ili mora biti ovjerena kod javnog bilježnika? 



Vidi cijeli citat

pitaj u ZZD...tamo se dostavlja...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
19. ožujka 2014. u 14:22
blue@rhapsody1911 je napisao/la:
Cibonaš je napisao/la:
Inače,zanimljive su poveznice ove četvorke,a znamo kako su rođačko-kumske veze do sada drmale Dinamom...
Šimić i Marić vjenčani kumovi,Šokota i Bišćan vjenčani kumovi i međusobni krsni kumovi djeci,Šokota krsni kum
Marićevoj kćeri....Pišete da će svatko imati pravo glasa i da se svatko može kandidirati...Što mi biramo neposredno?
Sportskog direktora ne,trenera ne,masu pozicija u klubu ne...znači bit će opet po babi i po stričevima,tko si je sa kime
privatno dobar,a ne po stručnosti i znanju...
Ukoliko su oni samo promo za neku struju koja preuzima klub ok,ali ako oni misle ući sami unutra,a ja mislim da
misle,onda to meni nije dobro...
Vidi cijeli citat


meni je zanimljiva poveznica, što si naveo u više upisa da si dinamovac i da podržavaš ZZD , ali ne i BBB , što i možda i nije neobičan slučaj kod nas jer poznam jako puno takvih, ali bitno je u svemu tome što si ti i kakti protiv ZM , a koliko vidimo svaki dan se svojski potrudiš da dokažeš suprotno .

ne ljuti se, ali moja dijagnoza za tebe je ova i žao mi je što ti to moram pisat baš ja :

TI SI ČISTI MAMIĆEVAC I SMETA TI SVAKA INICIJATIVA PROTIV POSTOJEČE GARNITURE, DA LI OD ZZD,BBB, DINAMOVACA ili LEGENDI KLUBA.
Vidi cijeli citat


zajec, mlinka i ta garnitura su isto legende kluba...

ako marić bude nekaj u klubu treba se zakonom zabraniti da u dinamo dovodi igrače iz svoje akademije...

ako dođe žuti u klub imat ćemo podjelu navijača opet
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
19. ožujka 2014. u 14:26
valjao bi jedan poduži post, analiza zašto je baš na ovoj temi daleko najveća koncentracija mentalnih paraplegičara. to ne može nikako bit slučajno..
blue@rhapsody1911
blue@rhapsody1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.12.2013.
Poruka: 1.234
19. ožujka 2014. u 14:27
luđak je napisao/la:
blue@rhapsody1911 je napisao/la:
Cibonaš je napisao/la:
Inače,zanimljive su poveznice ove četvorke,a znamo kako su rođačko-kumske veze do sada drmale Dinamom...
Šimić i Marić vjenčani kumovi,Šokota i Bišćan vjenčani kumovi i međusobni krsni kumovi djeci,Šokota krsni kum
Marićevoj kćeri....Pišete da će svatko imati pravo glasa i da se svatko može kandidirati...Što mi biramo neposredno?
Sportskog direktora ne,trenera ne,masu pozicija u klubu ne...znači bit će opet po babi i po stričevima,tko si je sa kime
privatno dobar,a ne po stručnosti i znanju...
Ukoliko su oni samo promo za neku struju koja preuzima klub ok,ali ako oni misle ući sami unutra,a ja mislim da
misle,onda to meni nije dobro...
Vidi cijeli citat


meni je zanimljiva poveznica, što si naveo u više upisa da si dinamovac i da podržavaš ZZD , ali ne i BBB , što i možda i nije neobičan slučaj kod nas jer poznam jako puno takvih, ali bitno je u svemu tome što si ti i kakti protiv ZM , a koliko vidimo svaki dan se svojski potrudiš da dokažeš suprotno .

ne ljuti se, ali moja dijagnoza za tebe je ova i žao mi je što ti to moram pisat baš ja :

TI SI ČISTI MAMIĆEVAC I SMETA TI SVAKA INICIJATIVA PROTIV POSTOJEČE GARNITURE, DA LI OD ZZD,BBB, DINAMOVACA ili LEGENDI KLUBA.
Vidi cijeli citat


zajec, mlinka i ta garnitura su isto legende kluba...

ako marić bude nekaj u klubu treba se zakonom zabraniti da u dinamo dovodi igrače iz svoje akademije...

ako dođe žuti u klub imat ćemo podjelu navijača opet
Vidi cijeli citat


mlinka ti je sada u klubu , a zajec ne smije uči u klub kod ZM
http://www.youtube.com/watch?v=e6qZMJC-PLU
  • Najnovije
  • Najčitanije