Navi3 je napisao/la:
kakvu jebenu podjelu među navijacima? sta ti pricas?
samo idiot, da IDIOT, prebacuje nesto robiju radi njegove karijere, igara ili neceg stotog... svakim danom sve bolje vijesti, ne znam kako ovo moze samo tako proci, siguran sam da ce do ljeta biti svega, a nadam se svega pozitivnog naravno.
i zasto se razmatraju vec potencijalni predsjednici, direktori dinama u buducnosti? cekajte, neki ovdje su poceli vec trazit mane onima koji bi mozda dosli u dinamo. polako, gore od ovoga tesko da moze i svatko tko sada zeli pomoci je dobrodosao jos ako je bivsi igrac ovog kluba.
žuti ti je donedavno digao tri prsta u zrak i slavio sa grupom čiji je narod pobio naše ljude u ratu ...ali oni će samo podržati inicijativu i to je to pa nemam nikaj protiv