GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 14:44
Zar je netko očekivao da trolovi i klonovi ne upregnu svoje skromne mentalne potencijale, i ne krenu sa napadom na ama baš svakog tko ima ime i prezime u klubu.
Dakle - za sada se popljuvalo Bobana, Robija, Maru, Šimića, Bišćana......nastavite niz
Svaki post kreće sa ja sam za da ON ode, ali uskoro se u malo umivenijoj varijanti kreće sa tezom da je sve to bagra i da ništa dobro ne očekuje dinamo u nekoj hipotetskoj budućnosti bez NJEGA.

Hala Madrid!
Špalatrin
Špalatrin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.06.2013.
Poruka: 4.222
19. ožujka 2014. u 14:44
Navi3 je napisao/la:

daj mi reci molim te, neki doakz da je on digao 3 prsta u zrak, a ne ovako lupat. 
Vidi cijeli citat

Bit ćemo prvaci ako nam dopuste
blue@rhapsody1911
blue@rhapsody1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.12.2013.
Poruka: 1.234
19. ožujka 2014. u 14:46
sport je napisao/la:
Mene ova sitacija podsjeća na dešavanja u Segesti kad je ekipa mjenjala upravu tako što su podjelili funkcije tko će što raditi(naravno za novce) a onda su tražili tko će biti predsjednik,članove IO,skupštinare,tj. one koji bi trebali donositi novac kako bi klub funkcionirao i oni dobivali plače.Nitko od bivših igrača ne želi biti predsjednik ili član uprave jer znaju što znaći okolo žicati novac,podmirivati sve obaveze i prema igračima i radnoj zajednici.Svi bi bili treneri ili sportski direktori.Vjerujte znam što pišem jer sam prošao sve faze od igrača do člana IO tako da me baš zanima kako će se odvijati ova događanja u Dinamu.Sve je to lijepo i krasno ali onaj tko preuzima klub mora imati unaprijed jasnu viziju i zatvorenu financijsku konstrukciju.
Vidi cijeli citat


GSP SPORT,

ova pitanje nije provkacija, da li ste bili slučajno u doba zdravka mamića u segesti kada je bio direktor.

ako ste bili, da li bi nam opisali to uspješno vođenje kluba i tko je bio trener tada i koji su sve veliki igrači igrali u to doba.

unaprijed hvala na odgovoru !!
http://www.youtube.com/watch?v=e6qZMJC-PLU
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.205
19. ožujka 2014. u 14:48
Takvi smo mi hrvati.
Ni med cvjetjem ni pravice.
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
19. ožujka 2014. u 14:49
1/4 Kupa

Kadeti

NK Osijek - GNK Dinamo 2:7

Anocic, Spoljaric / Kalaica, Benkovic x2, Coric, Fintic, Cabraja, Miklic


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
19. ožujka 2014. u 14:50
inače kad bude vrijeme za novu garnituru u klubu tad ćdemo pričati ...ajmo mi čekati samo da ode ova mafija  

a onda ćemo imati NAŠ DINAMO 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2009.
Poruka: 1.969
19. ožujka 2014. u 14:52
luđak je napisao/la:
Navi3 je napisao/la:
kakvu jebenu podjelu među navijacima? sta ti pricas?

samo idiot, da IDIOT, prebacuje nesto robiju radi njegove karijere, igara ili neceg stotog... svakim danom sve bolje vijesti, ne znam kako ovo moze samo tako proci, siguran sam da ce do ljeta biti svega, a nadam se svega pozitivnog naravno.

i zasto se razmatraju vec potencijalni predsjednici, direktori dinama u buducnosti? cekajte, neki ovdje su poceli vec trazit mane onima koji bi mozda dosli u dinamo. polako, gore od ovoga tesko da moze i svatko tko sada zeli pomoci je dobrodosao jos ako je bivsi igrac ovog kluba.
Vidi cijeli citat


žuti ti je donedavno digao tri prsta u zrak i slavio sa grupom čiji je narod pobio naše ljude u ratu ...ali oni će samo podržati inicijativu i to je to pa nemam nikaj protiv
Vidi cijeli citat


Ali žuti je donedavno nastupao za Hrvatsku, pjevao himnu i držao ruku na srcu, zabijao golove koji su izravno Hrvatskoj donijeli broncu na SP. A to sve za narod koji je u ratu ubijao ljude iz naroda njegove majke, žene koja ga je donijela na svijet. I što sad, kako će mali Robi u životu kad je iz MEŠANOG braka, sa svake strane će ga takvi pacijenti napadati što god napravio, svaki potez je krivi jer jedno pleme će biti razjareno. Najbolje da su ga odmah kod rođenja udavili pa da se ne muči dalje u životu. 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.01.2010.
Poruka: 5.257
19. ožujka 2014. u 14:54
Špalatrin je napisao/la:
Navi3 je napisao/la:

daj mi reci molim te, neki doakz da je on digao 3 prsta u zrak, a ne ovako lupat. 
Vidi cijeli citat

Vidi cijeli citat


Je li možda pokazivao akciju ili da trojica napadnu prvu stativu ili da trojica visoko stisnu stopere i zadnjeg veznog???

Ti baš iz ovoga znaš da se radi o velikom četniku?? Pa takve slike ti nađem i za Jamesa, Rosea i Westbrooka
blue@rhapsody1911
blue@rhapsody1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.12.2013.
Poruka: 1.234
19. ožujka 2014. u 14:54
Špalatrin je napisao/la:
Navi3 je napisao/la:

daj mi reci molim te, neki doakz da je on digao 3 prsta u zrak, a ne ovako lupat. 
Vidi cijeli citat

Vidi cijeli citat


koliko se ja razumijem u povijest nogometa i brače vujović koji je na tvom avataru jedan od njih je igrao isto u zvezdi , a obojica imaju veze sa hrvatskom isto kao eduardo da silva

molim bez provokacija, od strane onih koji nemaju veze sa dinamom
http://www.youtube.com/watch?v=e6qZMJC-PLU
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2012.
Poruka: 2.000
19. ožujka 2014. u 14:55
klošar je napisao/la:
luđak je napisao/la:
Navi3 je napisao/la:
kakvu jebenu podjelu među navijacima? sta ti pricas?

samo idiot, da IDIOT, prebacuje nesto robiju radi njegove karijere, igara ili neceg stotog... svakim danom sve bolje vijesti, ne znam kako ovo moze samo tako proci, siguran sam da ce do ljeta biti svega, a nadam se svega pozitivnog naravno.

i zasto se razmatraju vec potencijalni predsjednici, direktori dinama u buducnosti? cekajte, neki ovdje su poceli vec trazit mane onima koji bi mozda dosli u dinamo. polako, gore od ovoga tesko da moze i svatko tko sada zeli pomoci je dobrodosao jos ako je bivsi igrac ovog kluba.
Vidi cijeli citat


žuti ti je donedavno digao tri prsta u zrak i slavio sa grupom čiji je narod pobio naše ljude u ratu ...ali oni će samo podržati inicijativu i to je to pa nemam nikaj protiv
Vidi cijeli citat


Ali žuti je donedavno nastupao za Hrvatsku, pjevao himnu i držao ruku na srcu, zabijao golove koji su izravno Hrvatskoj donijeli broncu na SP. A to sve za narod koji je u ratu ubijao ljude iz naroda njegove majke, žene koja ga je donijela na svijet. I što sad, kako će mali Robi u životu kad je iz MEŠANOG braka, sa svake strane će ga takvi pacijenti napadati što god napravio, svaki potez je krivi jer jedno pleme će biti razjareno. Najbolje da su ga odmah kod rođenja udavili pa da se ne muči dalje u životu. 

Vidi cijeli citat

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:398616-Prosinecki-Ne-vracam-se-tamo-odakle-su-me-terali



  • Najnovije
  • Najčitanije