džon vejn je napisao/la:
8, 10 ili koliko ce vec na kraju biti titula za redom su jako relativna stvar...
1) dinamo od grada dobije vise nego li bilo koji drugi klub ima budzet za prvu momcad
2) mamic kontrolira suce...dinamovoj konkurenciji ponajprije hajduku, pobjednicke serije se redovno prekidaju sudackim greskama, i to greskama uvijek istih sudaca...slucajno?
3) mamic kontrolira hns-izvrsni predsjednik hns-a je iz dinama proizasli damir vrbanovic
4) mamic kontrolira mladje uzraste reprezentacije-koordinator mladjih uzrasta je romeo jozak, takoder iz dinama proizasao
gore navedeni razlozi uvelike obezvrijedjuju te bajnoslovne serije...
Pa baš zbog toga me zanima koliko će vremena trebati da se na pošteni način postignu ovakvi rezultati.Jer sam uvjeren da će se Dinamu sve ovo vratiti sa kamatama.Kak se on sad iživljava tak će se i na njemu.