GNK Dinamo Zagreb 2013/14

db
db
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.07.2010.
Poruka: 15.447
19. ožujka 2014. u 17:11
beansy je napisao/la:


Stari moj, vjerujem da znaš moje mišljenje o Mamiću ali šta se Prosinečkog tiče potpuno si u krivu.
Zvezdaš u duši nema šta radit blizu Dinama, naravno svaka čast na izjavi i podršci ali on nikako nesmije biti dio kluba nakon šta Mamić odjebe, nadam se da je to i mišljenje bbb/zzd
Vidi cijeli citat



amen

CUCAK
CUCAK
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.07.2009.
Poruka: 3.054
19. ožujka 2014. u 17:12
do danas su mi se gadili upisi ovih raznoraznih padobranaca, cibonasa i ostalih ali od danas mi ih je neopisivi gust citati... cak bi bilo dobro neke spremiti za neka ljepsa vremena... a tek panjevi po indexu, jutarnjem i ostalim kvazi portalima
Dignuo si klub u nebo, sjever bacao u trans, zauvijek bit ćeš zapamćen, jer jedan si od nas!"nisam ja za mamica, ali..."
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 17:15
Tomato je napisao/la:
Duje77 je napisao/la:
Tomato je napisao/la:
Dinamo je do ove pozicije došao Mamićevom "zaslugom" i njegovim vođenjem kluba.Jasno je da će njegovom odlaskom(kad jednog dana stvarno ode)sve to pasti u vodu ali mene zanima koliko će trebati da klub po načelu jedan član jedan glas ili kak će već izgledati dosegne ovu razinu i jel to uopće moguće.
Vidi cijeli citat

Što će točno pasti u vodu?
Koju razinu?
Vidi cijeli citat


Dinamova dominacija u Hrvatskoj koja traje već 10 godina i koja će trajati još 1000 ako Mamić ostane.Na to sam mislio.
Vidi cijeli citat

Nadam se da nikada više neće biti dosegnuta trenutna razina upravljanja klubom jer ona podrazumijeva kriminal, korupciju i nepotizam.
A sad da li će Mamić free Dinamo biti i sljedećih 10 godina uzastopni prvak mislim da je najmanje bitno u ovoj priči.
U svakom slučaju svaka nova titula imati će itekakvu težinu, jer će biti izborena na pošten način, u poštenoj ligi i pred navijačima a ne praznim stolicama na Maksimiru.
Hala Madrid!
db
db
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.07.2010.
Poruka: 15.447
19. ožujka 2014. u 17:18
kad će se tek dostići europski uspjesi u mamićevoj eri, nije mala stvar da ti klub bez problema tambura črnomerec, ludogrec, a jedan lyon se sprda i iživljava, te da u tri sezone zabiješ čak 5 golova
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.01.2014.
Poruka: 1.488
19. ožujka 2014. u 17:20
Lynx17 je napisao/la:
http://www.vecernji.hr/nogomet/zoki-mamic-sjeo-za-stol-s-obitelji-muric-ali-robert-nije-potpisao-927625


PREGOVORI U BEDNJI

Zoki Mamić sjeo za stol s obitelji Murić, ali Robert nije potpisao

Vidi cijeli citat

Muriću ako ovo čitaš želimo te u Rijeci!  Stopama Krame i Tomečaka kreni!
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
19. ožujka 2014. u 17:24
KKPB je napisao/la:

Muriću ako ovo čitaš želimo te u Rijeci!  Stopama Krame i Tomečaka kreni!
Vidi cijeli citat

Vi ćete dobiti Zdravka i Zorana, s obzirom da Mišković stalno priča kako mu se divi i da želi od njega učiti.
I još vam ga damo za badava.
[uredio Duje77 - 19. ožujka 2014. u 17:25]
Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.01.2014.
Poruka: 1.488
19. ožujka 2014. u 17:27
Duje77 je napisao/la:
KKPB je napisao/la:

Muriću ako ovo čitaš želimo te u Rijeci!  Stopama Krame i Tomečaka kreni!
Vidi cijeli citat

Vi ćete dobiti Zdravka i Zorana, s obzirom da Mišković stalno priča kako mu se divi i da želi od njega učiti.
I još vam ga damo za badava.
Vidi cijeli citat

eto trče prema kantridi 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
19. ožujka 2014. u 17:28
8, 10 ili koliko ce vec na kraju biti titula za redom su jako relativna stvar...

1) dinamo od grada dobije vise nego li bilo koji drugi klub ima budzet za prvu momcad

2) mamic kontrolira suce...dinamovoj konkurenciji ponajprije hajduku, pobjednicke serije se redovno prekidaju sudackim greskama, i to greskama uvijek istih sudaca...slucajno? 

3) mamic kontrolira hns-izvrsni predsjednik hns-a je iz dinama proizasli damir vrbanovic

4) mamic kontrolira mladje uzraste reprezentacije-koordinator mladjih uzrasta je romeo jozak, takoder iz dinama proizasao

gore navedeni razlozi uvelike obezvrijedjuju te bajnoslovne serije...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.01.2014.
Poruka: 1.488
19. ožujka 2014. u 17:31
džon vejn je napisao/la:
8, 10 ili koliko ce vec na kraju biti titula za redom su jako relativna stvar...

1) dinamo od grada dobije vise nego li bilo koji drugi klub ima budzet za prvu momcad

2) mamic kontrolira suce...dinamovoj konkurenciji ponajprije hajduku, pobjednicke serije se redovno prekidaju sudackim greskama, i to greskama uvijek istih sudaca...slucajno? 

3) mamic kontrolira hns-izvrsni predsjednik hns-a je iz dinama proizasli damir vrbanovic

4) mamic kontrolira mladje uzraste reprezentacije-koordinator mladjih uzrasta je romeo jozak, takoder iz dinama proizasao

gore navedeni razlozi uvelike obezvrijedjuju te bajnoslovne serije...
Vidi cijeli citat

dinamo godišnje samo za "odrzavanje" stadiona dobije, 2-godisnji budzet osijeka u ovom trenutku

i jos pod točkom 3. mamić kontrolira i HHO, jer  zena podpredsjednika HHO-a je u izvrsnom odboru Dinama

[uredio KKPB - 19. ožujka 2014. u 17:32]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2013.
Poruka: 4.079
19. ožujka 2014. u 17:32
džon vejn je napisao/la:
8, 10 ili koliko ce vec na kraju biti titula za redom su jako relativna stvar...

1) dinamo od grada dobije vise nego li bilo koji drugi klub ima budzet za prvu momcad

2) mamic kontrolira suce...dinamovoj konkurenciji ponajprije hajduku, pobjednicke serije se redovno prekidaju sudackim greskama, i to greskama uvijek istih sudaca...slucajno? 

3) mamic kontrolira hns-izvrsni predsjednik hns-a je iz dinama proizasli damir vrbanovic

4) mamic kontrolira mladje uzraste reprezentacije-koordinator mladjih uzrasta je romeo jozak, takoder iz dinama proizasao

gore navedeni razlozi uvelike obezvrijedjuju te bajnoslovne serije...
Vidi cijeli citat



Pa baš zbog toga me zanima koliko će vremena trebati da se na pošteni način postignu ovakvi rezultati.Jer sam uvjeren da će se Dinamu sve ovo vratiti sa kamatama.Kak se on sad iživljava tak će se i na njemu.
  • Najnovije
  • Najčitanije