shonnejf je napisao/la:
@ laki
povezanost je tome shto su navijachi izgleda najveci problem drzhave... pogledaj vesti, josh da nije bilo onog sranja u paracinu...
pos.erem im se na ustav je.bo ih ustav
sam si rekao imamo vecih problema u drzhavi...npr.uopshte ne znamo gde zhivimo
tj.dokle su nam granice... ali bitno da u ustavu pishe da je sve sjajno i da je kosovo srce srbije...
Vidi cijeli citat
Odakle ti to da su navijaci najveci problem drzave? Niti su niti su ikada bili, niti po ijednom potezu vlasti mozes da steknes takav utisak!
Stadioni ne smeju da budu meka za rasizam i huliganizam itd. Ako su ti delikti kaznjivi na ulici onda moraju da budu kazanjivi i na stadionima. Huliganizam jos vise. Nije u pitanju bezbednost dve strane vec i trecih lica koja se nalaze na licu mesta.
Meni nije jasno zasto je od 37 privedenih za izigravanje duhova u cacku zadrzano samo 8?
I ne vidim kakve veze ovo ima sa donosenjem ustava. Ovo je cisto postupanje po zakonu.
Hoces da kazes da zbog donosenja ustava i problema sa Kosmetom ne treba da se ciste ulice i stadioni od huligana?