Meridian Super liga Srbije 2007/08

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2006.
Poruka: 1.845
19. listopada 2006. u 21:43

 potpisujem sve shto je napisao Grn1... i dokle vishe da slushamo gluposti tipa zbog vas huligana ne mozhe neko da dodje sa decom da gleda tekmu?????

 pa da li zaista neko STVARNO veruje u te gluposti i zashto???konkretno???

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 217
19. listopada 2006. u 22:14
Od 154 uhapsena njih 6 je zadrzano a 82 se obradjuju ostali je urucen poziv za razgovor.Tokom dana je policija upadala ljudima u stanove iako nisu bili na utakmici i plenila racunare i licne stvari bez naloga.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2006.
Poruka: 1.845
19. listopada 2006. u 22:20

 

 preneto sa tribine...

Quote:
Tuče na stadionu „građevinara“ nije bilo, ali je policija ipak morala da interveniše tokom drugog poluvremena utakmice kojoj je, inače, prisustvovao i zamenik ministra za kapitalne investicije Edib Dedejić.


Quote:
Naime, navijačka grupa Unidet Force, poznata po rasističkim ispadima


Quote:
Članovi navijačke grupe "United force" privedeni su u beogradski SUP zbog uzvikivanja "Nož, žica, Srebrenica" i "Napolje sa Turcima".


A sa druge strane:



Quote:
Najmlađa osoba u Srbiji koja koristi drogu ima samo devet godina i na lečenju je u Zavodu za bolesti zavisnosti u Beogradu. Međutim, to nije jedina alarmantna vest. Ono što još više zabrinjava jeste činjenica da je on samo jedan od oko 300.000 zavisnika u našoj zemlji. Bukvalno, to znači da se gotovo pet odsto od ukupne populacije drogira.


Quote:
Samo od heroina na lečenju smo od početka godine imali 341 intravenoznog zavisnika. Strašno je i to što se starosna dob smanjuje. Najviše ovisnika o heroinu možete pronaći među dvadesetčetvorogodišnjacima - priča za „Blic“ magistar nauka Snežana Alčaz, šef dnevne bolnice u Zavodu za bolesti zavisnosti u Drajzerovoj.


Quote:
Ne zna se tačno koliko droge prođe kroz Srbiju. Po nekim procenama, to nije ispod dve tone godišnje. Iako je u televizijskim dnevnicima obavezno propraćena svaka zaplena u Srbija, stanje na terenu je drugačije.

Nedavno su Crvenka i Sivac, dva komšijska mesta u opštini Kula, izašla na glas kao narkodilerski centri i u odnosu na desetak hiljada stanovnika nezvanično su rekorderi po broju narkomana u Srbiji. Tamo je cena džointa 100 dinara, dok se crta heroina i kokaina može nabaviti za 200 do 300 dinara.


Quote:
NIŠ - U carinskom skladištu „Rapid“ u Doljevcu policija i carinici prekjuče su pronašli više od 31 kilograma najfinijeg heroina koji je bio sakriven u ranije oduzetim tekstilnim tubama.

Preciznim merenjem je utvrđeno da je reč o 31.139,70 grama baze heroina takve finoće da bi miksovanjem sa drugim supstancama njegova težina mogla da se uveća pet puta. Procenjuje se da bi ova količina droge na crnom tržištu mogla da se proda za tri i po miliona evra.

Droga je bila upakovana u 61 paket i sakrivena unutar tuba sa tekstilom koje je policija zaplenila pre tri godine u Vranju u kamionu novopazarskih tablica. U istom kamionu i tada je pronađeno 30 kilograma ovog opijata.

Kako je juče objasnio načelnik niške policije, pukovnik Zoran Stojanović, šokantno otkriće usledilo je nakon operativnih saznanja policije da prvobitno zaplenjena količina nije konačna. Prema tim informacijama, u kamionu, koji je u Srbiju ušao iz Makedonije, bilo je još sakrivene droge.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 8.657
19. listopada 2006. u 22:29

 @shonne

Ja ne vidim povezanost ova dva slucaja.

Imamo problema sa narkomanijom, a na zalost to nije jedini goruci problem u drzavi, sto normalno ne daje za pravo da se budale eksponiraju na stadionu.

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 217
19. listopada 2006. u 22:35
laki je napisao/la:

 @shonne

Ja ne vidim povezanost ova dva slucaja.

Imamo problema sa narkomanijom, a na zalost to nije jedini goruci problem u drzavi, sto normalno ne daje za pravo da se budale eksponiraju na stadionu.

Vidi cijeli citat

Pa da.Vazno je uhapsiti 154 coveka a mafijasi se opet rokaju po NBG i neka siptari i dalje salju gudru nema veze.Vazan je ustav i drug Sulejman Uglanin to se ne sme ugroziti.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2006.
Poruka: 1.845
19. listopada 2006. u 23:22

 @ laki

 povezanost je tome shto su navijachi izgleda najveci problem drzhave... pogledaj vesti, josh da nije bilo onog sranja u paracinu...

 pos.erem im se na ustav je.bo ih ustav

 sam si rekao imamo vecih problema u drzhavi...npr.uopshte ne znamo gde zhivimo  tj.dokle su nam granice... ali bitno da u ustavu pishe da je sve sjajno i da je kosovo srce srbije...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2006.
Poruka: 1.845
19. listopada 2006. u 23:29

 uf.org

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2006.
Poruka: 1.845
19. listopada 2006. u 23:32
 da dodam da je cena karte za tekmu hajduk kula - Partizan u subotu u kuli 800 dinara za sever i jug a 1000 za zapad... da dodam i da je cena karte za maribor-Partizan bila 8 evra, a groningen - Partizan 7 evra. 800 dinara je 10 evra
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.11.2004.
Poruka: 3.912
19. listopada 2006. u 23:38
shonnejf je napisao/la:

 @ laki

 povezanost je tome shto su navijachi izgleda najveci problem drzhave... pogledaj vesti, josh da nije bilo onog sranja u paracinu...

 pos.erem im se na ustav je.bo ih ustav

 sam si rekao imamo vecih problema u drzhavi...npr.uopshte ne znamo gde zhivimo  tj.dokle su nam granice... ali bitno da u ustavu pishe da je sve sjajno i da je kosovo srce srbije...

Vidi cijeli citat


Odakle ti to da su navijaci najveci problem drzave? Niti su niti su ikada bili, niti po ijednom potezu vlasti mozes da steknes takav utisak!
 Stadioni ne smeju da budu meka za rasizam i huliganizam itd. Ako su ti delikti kaznjivi na ulici onda moraju da budu kazanjivi i na stadionima. Huliganizam jos vise. Nije u pitanju bezbednost dve strane vec i trecih lica koja se nalaze na licu mesta.
Meni nije jasno zasto je od 37 privedenih za izigravanje duhova u cacku zadrzano samo 8?

I ne vidim kakve veze ovo ima sa donosenjem ustava. Ovo je cisto postupanje po zakonu.

 Hoces da kazes da zbog donosenja ustava i problema sa Kosmetom ne treba da se ciste ulice i stadioni od huligana?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 217
19. listopada 2006. u 23:42
Ponjavic je napisao/la:
shonnejf je napisao/la:

 @ laki

 povezanost je tome shto su navijachi izgleda najveci problem drzhave... pogledaj vesti, josh da nije bilo onog sranja u paracinu...

 pos.erem im se na ustav je.bo ih ustav

 sam si rekao imamo vecih problema u drzhavi...npr.uopshte ne znamo gde zhivimo  tj.dokle su nam granice... ali bitno da u ustavu pishe da je sve sjajno i da je kosovo srce srbije...

Vidi cijeli citat


Odakle ti to da su navijaci najveci problem drzave? Niti su niti su ikada bili, niti po ijednom potezu vlasti mozes da steknes takav utisak!
 Stadioni ne smeju da budu meka za rasizam i huliganizam itd. Ako su ti delikti kaznjivi na ulici onda moraju da budu kazanjivi i na stadionima. Huliganizam jos vise. Nije u pitanju bezbednost dve strane vec i trecih lica koja se nalaze na licu mesta.
Meni nije jasno zasto je od 37 privedenih za izigravanje duhova u cacku zadrzano samo 8?

I ne vidim kakve veze ovo ima sa donosenjem ustava. Ovo je cisto postupanje po zakonu.

 Hoces da kazes da zbog donosenja ustava i problema sa Kosmetom ne treba da se ciste ulice i stadioni od huligana?
Vidi cijeli citat

Hocu da mi kazes kada je neko uhapsen sto je psovao majku siptaru na ulici?Remece javnog reda i mira je bilo kakvo psovanje to znaci da ce sigurno 5 miliona Srba biti u zatvoru.Ne,nije na pravom mestu,pogledaj poslednjih par dana koje su prve vesti.Kada je bila prva vesta je sprecen sverc gudre ili da su uhvatili mafijaskog bosa?Ovo cisto politicko hapsenje i izivljavanje.