DPK,6.Avenija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
26. svibnja 2012. u 01:55
Nek se `tica zove Hulk po Falcaovom suigraču, ili Eric po Hulku... Ono, kao mala ptičica preraste u zvijer! Ili Franjo, po ocu domovine.
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.391
26. svibnja 2012. u 01:58
bojangles je napisao/la:
Dobro a zašto ne leti?,jel još malena ili je neka rana u pitanju?

Kako reagira na ljude?jel se boji kad se približite?

Ajme što nisam bliže,odmah bih došao u izvidnicu...
Vidi cijeli citat


Ne leti jer je (pretpostavljam) još malena, nema nikakvih vidljivih ozljeda (hvala Bogu)...više se ne boji kontakta s nama, čak se i mazi, kroz par dana ćemo joj biti pravi mama i tata...još samo da joj smislimo ime i možemo ju krstiti, vladiki i nadbiskupu u inat
227398
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
26. svibnja 2012. u 09:26
Slike!...kad će slike buđenja male sokolice?
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Deneb
Deneb
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.01.2006.
Poruka: 2.972
26. svibnja 2012. u 09:50
http://www.save70.mk/
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
26. svibnja 2012. u 11:28
Konfuzije je napisao/la:
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/p480x480/36625_3744914613783_1003780574_33431437_1873242926_n.jpg

Gazda da ti pošaljem svog balkonskog gosta na druženje s tvojim balkonskim gostima?
Vidi cijeli citat


Nu...Falcao :-)

Inače u blizini tvog stana je bio onaj dimnjak sa rodama što ga srušiše pred neki dan?

Što bi sa rodom? Vidio sam ju kroz prozor od firme da leti u krug sva sjebana jer joj dušmani razjebaše kuću:-(....
Bilo je neke priče da će se gnijezdo preseliti negdje ali mi je na kraju cijela priča promakla.
Ceterum censeo HNLem esse delendam
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.391
26. svibnja 2012. u 12:59
E bome ne znam za taj slučaj...znam za ove rode s katedrale koje su prvo imale gnijezdo na stražnjoj strani, da bi se nedavno preselile na južnu stranu katedrale, na višu poziciju....što se tiče naše vjetrušice, danas je došao aktivist iz društva za zaštitu ptica, uz njegovu pomoć smo ju smjestili na dimnjak na krovu dvorišne zgrade, u nadi da će priroda odraditi svoje...malena je dovoljno velika i pernata da samostalno leti, samo je uplašena i umorna te joj treba poticaj majke...i dok ovo pišem malene više nema na dimnjaku (imamo odličan pogled na isti s našeg četvrtog kata)...idem provjeriti je li uspjela odletjeti ili se samo sklonila s dimnjaka
227398
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
26. svibnja 2012. u 13:07
Čekamo izvještaj s terena!...miševi i zečevi Kuševštine,sad ste najebali!
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
26. svibnja 2012. u 17:08
Može mi netko reći kako se na Ipadu aktivira ona aplikacija na Maps (google?) pomoću koje se može u 3d šetati svijetom?

Sjećam se da je pomoću iste Brane jednom ovdje postao ex Trilentijeve dvore u Gradu...
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
26. svibnja 2012. u 18:29
uzmeš onog čovječuljka i ubaciš ga sa "drag and drop" u ulicu koju želiš. ulica mora imat mogućnost 3D šetnje.

to su uglavnom metropole :)

jučer springsteen 3:25 minuta. oko stadiona karte 120 eura u jednini.ipak  too much za dvoje. čekam trst...čuo sam Badlands i Wrecking ball - to je dovoljno :)
[uredio khaderach - 26. svibnja 2012. u 18:29]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
  • Najnovije
  • Najčitanije