DPK,6.Avenija

coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
30. svibnja 2012. u 15:27
bojangles je napisao/la:

također,još je gora situacija u Slavoniji,to je podneblje dodatno sjebano u odnosu na otoke,...oni pak više nemaju NIŠTA i mene iskreno čudi zašto je i dalje 80 ili 90% slavonske zemlje zaraslo u korov.

Vidi cijeli citat


Odakle ti taj podatak o 80-90%?

Jel i to iz 92. ili 93. kao i trenerke?

Npr. ja sam se sad provozao do Vukovara i ako ima korova, to je na državnim/gradskim zemljištima ili oko propalih industrija.
Ceterum censeo HNLem esse delendam
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
30. svibnja 2012. u 15:38
podatak je citiran iz više intervjua Željka Mavrovića...dobro pamtim:80-90%
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
30. svibnja 2012. u 15:39
evo nečeg za barakaše DPK!

http://www.festivalkvarner.com/hr/programme

Brane dolazi,...a da je pravi došao bi i Le Proffeseur!
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
30. svibnja 2012. u 15:43
bojangles je napisao/la:
podatak je citiran iz više intervjua Željka Mavrovića...dobro pamtim:80-90%
Vidi cijeli citat


E onda je tako.

Ceterum censeo HNLem esse delendam
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2003.
Poruka: 6.000
30. svibnja 2012. u 16:39
Brane je napisao/la:
Inače, Gazda, na tvoje pitanje od prije nekoliko dana gdje sam... bili u Sofiji!
Pa onda u Beogradu! (oprosti Dule, bilo je kratko i natrpano)
Pa se onda vratili i dočekali u Zagrebu Beogradsku filharmoniju koja se odužila fantastičnim koncertom u Lisinskom, pa ih jutros ispratili...

A u petak počinje Festival Kvarner u Opatiji, ja radim u nedjelju prije podne, ali nije isključeno da doletimo na skraćeni vikend. Rezervirali nam već ljudi Ambasador!
Vidi cijeli citat



Sve OK, nisam ni bio u BG ovih dana. Nadam se da se naslo vremena za "Naju" .
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.391
30. svibnja 2012. u 16:46
bojangles je napisao/la:
podatak je citiran iz više intervjua Željka Mavrovića...dobro pamtim:80-90%
Vidi cijeli citat


Ako Željko tako kaže onda valjda je tako...zašto bi ja vjerovao vlastitim očima koje vide da se većina polj. površina u Slavoniji redovno obrađuje, ako Željko tvrdi suprotno? 80-90 posto polj. površine se ne obrađuje kako treba i nisu isplative, to stoji...a da bi se to promijenilo potrebno je promijeniti kompletan sustav i svijest većine poljoprivrednika, što je gotovo nemoguće izvesti...

Što se tiče male vjetruše, otišla je još u nedjelju, odskakutala je dalje, pošto ne može letjeti. Nismo ju uspjeli naći tako da nam preostaje nadati se da je preživjela...
227398
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
30. svibnja 2012. u 17:58
Ultras, nije meni Džaja nikada bio idol. Ono, cenio sam ga (više, naravno, od onog broja 11 iz Ajduka koji je samo zna dati for i onda pravolinijski sprint  :-) ))) , ali ništa više od toga. Ako te baš zanima ko mi je bio IDOL, onda je to mogao biti samo jedan jedini, najveći i najludji:



@ Bo: ništa od juna zbog obiteljske krizne situacije o kojoj sam ti već pričao. Radimo na tome da to sredimo kako bismo ipak mogli doći u glupom avgustu. Glavni zadatak će nam biti obilazak nekretnina u ono malo normalne zemlje na Balkanu, poznate pod nazivom Istria. 
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
30. svibnja 2012. u 20:13
Ko je bre ovaj?,jeR možda Bleki Bogićević?
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2003.
Poruka: 6.000
30. svibnja 2012. u 20:18
Naravno da je Bleki.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
30. svibnja 2012. u 20:23
Ne sjećam se njegovih igara, a vidim da mu je najveći domet gol Zairu u onih nevažnih 9:0 na SP `74. i uvrštenje u američku Kuću slavnih nogometaša  
  • Najnovije
  • Najčitanije