Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
91011
...
222324
Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.820
jučer u 07:42

Neozbiljni smo, slazem se za ovaj cirkus oko modrica. Sta da nismo dobili, jel bi i onda bilo majica i poziranja? Mozda je to napravilo i problem. Nadam se da ce se uozbiljit, stozer pogotovo pa i sami igraci. 

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 319
jučer u 07:51

Sensation je napisao/la:

Neozbiljni smo [...] Nadam se da ce se uozbiljit, stozer pogotovo pa i sami igraci. 

Vidi cijeli citat

Bojim se da ne. Daliću je slava udarila u mozak i ugodno se osjeća kao PinUp-Boy.

Bavi se svim i svačim, a repstacijom kad nema drugog, važnijeg posla.

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.442
jučer u 07:58

NE-KO je napisao/la:

Škotska je vec iza nas ako izgubimo od Gane (ne smijemo izgubit 3 razlike)

Jos tri grupe

 

Vidi cijeli citat

Nadamo se još dvije već večeras. Njemačka da ne izgubi i Australija da pobijedi, ili Paragvaj 2-0.

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 319
jučer u 08:12

Mislim da ćemo izvuć neriješeno a i Ghani ne treba više i dalje smo.

Šta će bit poslije, samo Bog zna.

Do sad djelujemo ko 40 godina star W124 Dizel komu šteka Bosch-Einspritzpumpa: Hoda ali jedva se vucara po cesti.

[uredio Turbodizel - 25. lipnja 2026. u 08:14]
Netko18
Netko18
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 44
jučer u 08:25

Nemojte previše razmišljati da se ne premislite. 

[uredio Netko18 - 26. lipnja 2026. u 09:19]
Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.820
jučer u 08:28

evo malo pozitive, dali smo tri gola iz igre, sa jako losom predstavom pobjedili na sp. igraci van forme su dobili minutazu, mozda cak i dovoljno da se dignu u sljedecim utakmicama. nebi me cudilo da je kovacic spreman za dobrih 60minuta, sto je sigurno dovoljno protiv gane, tu ga moze mjenjati recimo modric. vidjeli smo puno toga sto se zapravo moze rjesiti. 

musa i budimir su vec zabili na sp. imamo nove talentirane decke poput sucica, baturine koji su na jako dobroj razini. livi je jos uvijek golman na kojeg se ekipa moze oslonit. 

svi pisu da dalic ima srece, mozda ima srece da prodemo dalje u laksi dio zdrijeba i to taman kada nam igraci budu opet na 100%. 

bila bi fina prica izbacit bar jednu dobru ekipu sa sp i ostati nocna mora za velikane

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 319
jučer u 08:29

Netko18 je napisao/la:

Al' nas je Infantino zajebao da ne igramo zadnji.

Nećemo si moći namjestiti protivnika,a zadnja smo skupina. 

Nema nigdje logike da se zadnja skupina ne  igra zadnja. 

Vidi cijeli citat

Mislim da je format sastavljen prije ždrijebanja. 

Nema veze, bolje da ne možemo puno kalkulirati, prepustimo Portugalu i Kolumbiji koga bi radije.

Willy Wonka
Willy Wonka
Moderator
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 6.733
jučer u 08:49

Trenutacna projekcija. 

Ako smo treci idemo na Kolumbiju pa na pobjednika Švicarska - Alzir.

Pretpostavka je da ce i Portugal i Kolumbija izbjegavati Spanjolce, a kako Kolumbiji igra sve osim poraza za prvo mjesto, statisticki je veca sansa da uzmu prvo mjesto.

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 319
jučer u 09:08

Ne znam baš. Ako Portugalci baš be žele na svoje susjede, mogu stavit u drugu brzinu i Kolumbiju silovat.

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.161
jučer u 09:09

Gvardiol nije fizički spreman za igranje utakmica. Ni na stoperu. 

123
...
91011
...
222324
  • Najnovije
  • Najčitanije