evo malo pozitive, dali smo tri gola iz igre, sa jako losom predstavom pobjedili na sp. igraci van forme su dobili minutazu, mozda cak i dovoljno da se dignu u sljedecim utakmicama. nebi me cudilo da je kovacic spreman za dobrih 60minuta, sto je sigurno dovoljno protiv gane, tu ga moze mjenjati recimo modric. vidjeli smo puno toga sto se zapravo moze rjesiti.
musa i budimir su vec zabili na sp. imamo nove talentirane decke poput sucica, baturine koji su na jako dobroj razini. livi je jos uvijek golman na kojeg se ekipa moze oslonit.
svi pisu da dalic ima srece, mozda ima srece da prodemo dalje u laksi dio zdrijeba i to taman kada nam igraci budu opet na 100%.
bila bi fina prica izbacit bar jednu dobru ekipu sa sp i ostati nocna mora za velikane