Skroz nebalansiran popis, 200 srednjih veznih i stopera, a nema bočnih igrača.
Zato bi mi lijevo bili Gvardiol i Perišić, to je avion, desno onda Stanišić i Pašalić, svi igraju svoje po vokaciji pa su onda dobro pokriven.
Modrića odmoriti ili ovu ili sljedeću, nema smisla da obe igra 90 min.
Baturina je u formi, njega bi ostavio svakako, čak i cijelu utakmicu, on ima taj potez prema naprijed, više je desetka nego osmica.
Ako imaš krila, imaš i ubačaje, naprid stavi Budimira/Kramarića, a iz drugog plana drugog Pašalića, imaš iz prekida Vuškovića, svi oni mogu stavit ako ih pogodiš.
Gvardiol je bek ovdje jer u fazi napada zna igrati i kombinirati, dakle Perišić krilo, Gvardiol postaje skoro osmica, desetka Baturina i imaš osmicu Modrić/Sučić/Pašalić ovisno o postavi, ta strana je onda beton u oba smjera.
I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.