SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.167
20. lipnja 2026. u 22:38

Btw nekako se stječe dojam da će Panama igrat otvoreno i htjet loptu. 

Ne vjerujem u to ni 1%. Pa nisu sa Marsa pali. Perišić, Baturina, Sučić i Modrić će im napravit malu djecu na širokom prostoru. Tj trebali bi. Njihovi obrambeni nisu takve klase da to zaustavljaju 1-1. Možda se varam al teško da će oni napadati i dignut zadnju liniju blizu centra. 

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.249
20. lipnja 2026. u 22:57

Subert32 je napisao/la:

Sudi nam Gabonac ravno s Ekvatora. Lik 92' godište, mlađi od pola nam reprezentacije. Treba provjeriti u kakvim su odnosima Gana i Gabon

Vidi cijeli citat

Antimon iz Večernje škole

Brz i okomit nogomet
perkut
perkut
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.02.2021.
Poruka: 1.626
20. lipnja 2026. u 22:58

Lukass je napisao/la:

Kad bi netko spomenuo vezu koja je u problemu braniti jaču tranziciju možda bi ovdje nekog i shvatio za ozbiljno. 

Ovako ste baš naporni konstantno sa Vuškovićem. 

Vidi cijeli citat

To je veliki problem, slažem se. Trenutno je nerješiv. 

Taj problem će se riješiti kad se Modrić umirovi. 

Dovoljan će biti jedan igrač/sjekira na šestici. Ne mora biti tehničar.  Neki Jurčić, Vukojević i slično bi bilo dovoljno. Ja sam mislio da bi to mogao biti Jakić. Igrač profila Mišića bi bio možda  koristan.

Ne vidim na horizontu nekog novog Brozovića i Niku Kovača. Da čuva leđa Sučiću, Baturini i ostalima. 

A ako igraš sa takvim igračem onda ti ne treba ni Kovačić.

To će biti neka nova, mlađa i potentnija momčad. Možda sa novim izbornikom 

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.442
20. lipnja 2026. u 23:23

ZB10 je napisao/la:

Subert32 je napisao/la:

Sudi nam Gabonac ravno s Ekvatora. Lik 92' godište, mlađi od pola nam reprezentacije. Treba provjeriti u kakvim su odnosima Gana i Gabon

Vidi cijeli citat

Znači po tebi bi taj mladi Gabonac mogao krasti za Panamu i unazaditi svoju karijeru da bi time *MOŽDA* pomogao zemlji koja je 5 različitih državnih granica udaljena od njegove? 

Jel to to, jesam dobro shvatio?

Vidi cijeli citat

Ako nisi shvatio da se zajebavam to je tvoj problem, prijatelju. Pa vidiš da mi je cijeli post u ležernom tonu.

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.359
20. lipnja 2026. u 23:34

Čuj, kad su suci u pitanju čitao sam daleko luđih teorija na forumu..

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
21. lipnja 2026. u 04:09

curaçao držao ekvador na nuli, trebalo bi biti dovoljno upozorenje da se ide punom parom na panamu i ne izgubi dva boda ni pod razno.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.569
21. lipnja 2026. u 04:12

cameosis je napisao/la:

curaçao držao ekvador na nuli, trebalo bi biti dovoljno upozorenje da se ide punom parom na panamu i ne izgubi dva boda ni pod razno.

Vidi cijeli citat

Odlično, pomogao nam njihov golman da još jedna ekipa završi vjerovatno sa manje od 3 boda. 

Šteta samo što su Nijemci osigurali već prvu poziciju pa će rezerve igrat, al treba se nadat da će barem x izvuć

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.610
21. lipnja 2026. u 07:05

Kaze Ola da su prekidi stvar koncentracije i karaktera. Jebes uigravanje, tko to vidio radit...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
pecunia non olet
pecunia non olet
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 38
21. lipnja 2026. u 07:23

danchy je napisao/la:

Kaze Ola da su prekidi stvar koncentracije i karaktera. Jebes uigravanje, tko to vidio radit...

Vidi cijeli citat


Znaci Arsenal je osvojio ligu jer je bio vise koncentriran😃

pecunia non olet
pecunia non olet
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 38
21. lipnja 2026. u 07:25

Šalu na stranu, mislim da nema kalkulacija protiv Paname, i da moramo krenuti ofenzivno i zabit 2-3 komada da nam se digne samopouzdanje. 

Nadam se da ce Dalic to prepoznati i jako napasti od prve minute, a ne da ekipa strepi. Ja bi cak probao igru sa dva napadaca

  • Najnovije
  • Najčitanije