Lukass je napisao/la:
Kad bi netko spomenuo vezu koja je u problemu braniti jaču tranziciju možda bi ovdje nekog i shvatio za ozbiljno.
Ovako ste baš naporni konstantno sa Vuškovićem.
Vidi cijeli citat
To je veliki problem, slažem se. Trenutno je nerješiv.
Taj problem će se riješiti kad se Modrić umirovi.
Dovoljan će biti jedan igrač/sjekira na šestici. Ne mora biti tehničar. Neki Jurčić, Vukojević i slično bi bilo dovoljno. Ja sam mislio da bi to mogao biti Jakić. Igrač profila Mišića bi bio možda koristan.
Ne vidim na horizontu nekog novog Brozovića i Niku Kovača. Da čuva leđa Sučiću, Baturini i ostalima.
A ako igraš sa takvim igračem onda ti ne treba ni Kovačić.
To će biti neka nova, mlađa i potentnija momčad. Možda sa novim izbornikom