SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.210
23. lipnja 2026. u 19:59

Ne kužim što ste se okomili na dečka 

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.251
23. lipnja 2026. u 20:20

Prije tekme svaka novina i portal znaju postavu iz prve ruke... a onda izađe neka druga. 

Brz i okomit nogomet
adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.778
23. lipnja 2026. u 20:23

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

vjetarugranama je napisao/la:

Danas bi 352 leglo ko budali šamar kad bi mi to igrali sa Stanišićem i Gvardiolom kao stoperima koji znaju iznijeti loptu i nekim pouzdanim liberom iza (Erlić??). Pokojni Ivić je uvijek govorio, za bit pravi libero (Rožić) ne moraš biti brz, nego čitati igru. No, gdje su nam onda wingeri, gdje su Stanić i Jarni u zadnjih dvadeset godina?

Ovako, 4231 se čini ok, jer gubimo samo dva stopera ako se bekovi dižu visoko a vezni im pokrivaju leđa.

Modrića nipošto od početka; radije oba Pašalića; Lukin ulazak mogao bi povezati redove ako bude trebalo. Da Panama; ako to ne tučemo, najbolje da idemo doma...

4141 bi bilo učinkovitije, razvući bunker i gađati Budimira u trepavicu a Bati i Pero čekaju spuštene i povratne lopte u svojoj kombinatorici.

Podsjećaju me njih dvojica malo na Petka i Oršu; kuže se bez greške zavezanih očiju.

Uvijek do sad smo kukali, nema igre. Sad konačno imamo igru, primamo golove iz gluposti; samo da još nađemo nekog tko će trpati....

Vidi cijeli citat


Shvatite da Hrvatska nema igrače za trojicu nazad, kad to shvatite bit će vam lakše.

Vidi cijeli citat

Prvo poluvrijeme protiv Engleske je pokazalo da možemo. I to dobro. Nekad se pitam da li su ljudi gledali tekmu i kako je to izgledalo u prvom. Druga stvar je da je Tuchel mudro reagirao promjenama u svlačionici dok Dalic nije imao plan b kada Tuchel nešto promijeni, a nije ni stvar taktike da Pasalic nije srušio Bellinghama. 

Ako Pongracic ulazi stvarno umjesto Vuškovića, njemu puno sreće i sjajnu tekmu, ali ne vidim da je potrebna promjena i što mi s time dobivamo. Meni je Vušković za klasu bolji.

 

[uredio adrian - 23. lipnja 2026. u 20:26]
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
23. lipnja 2026. u 20:26

https://www.jutarnji.hr/sportske/nogomet/sp2026/hrvatska-panama-niz-bez-poraza-drugo-kolo-daliceve-promjene-15721030

Ovi članci mi podsjećaju ko I ono protiv Engleza "hrvatska nikad nije izgubila utkamicu kad je Turpin sudio" i dodje ta utakmica englezi nas razvale 

 

Sad opet clanak ovaj put protiv paname "Hrvatska nikad nije izgubila 2 utakmicu na prvenstvu" tako da znate šta bi večeras moglo slijediti kao i svaki put..

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.592
23. lipnja 2026. u 20:27

Oblija me znoj a sa njim i val optimizma. 3:0 noćas

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 401
23. lipnja 2026. u 20:30

Polako ljudi, mozda nas malo utjesi i stavi Vlasica na desno krilo

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
Netko18
Netko18
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 46
23. lipnja 2026. u 20:55

Svrbi me na vrbi za rezultat. 

[uredio Netko18 - 24. lipnja 2026. u 00:35]
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.467
23. lipnja 2026. u 20:56

Vidi cijeli citat

Ako je ovako + za Marca i Musu, - za Pongracica i Kovacica, ali ocito ima plan, nije lose imati svjezeg Petra za nastavak.

U svakom slucaju, bolje ovo nego Kramaric na krilu i Budimir u spici.

all_or_nothing
all_or_nothing
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 13.10.2025.
Poruka: 12
23. lipnja 2026. u 20:56

Pongračić više-manje, ali Kovačić-Sučić mi baš nema smisla. Možda se danas nagledamo najboljih prvih koraka u svemiru.

  • Najnovije
  • Najčitanije