vjetarugranama je napisao/la:
Danas bi 352 leglo ko budali šamar kad bi mi to igrali sa Stanišićem i Gvardiolom kao stoperima koji znaju iznijeti loptu i nekim pouzdanim liberom iza (Erlić??). Pokojni Ivić je uvijek govorio, za bit pravi libero (Rožić) ne moraš biti brz, nego čitati igru. No, gdje su nam onda wingeri, gdje su Stanić i Jarni u zadnjih dvadeset godina?
Ovako, 4231 se čini ok, jer gubimo samo dva stopera ako se bekovi dižu visoko a vezni im pokrivaju leđa.
Modrića nipošto od početka; radije oba Pašalića; Lukin ulazak mogao bi povezati redove ako bude trebalo. Da Panama; ako to ne tučemo, najbolje da idemo doma...
4141 bi bilo učinkovitije, razvući bunker i gađati Budimira u trepavicu a Bati i Pero čekaju spuštene i povratne lopte u svojoj kombinatorici.
Podsjećaju me njih dvojica malo na Petka i Oršu; kuže se bez greške zavezanih očiju.
Uvijek do sad smo kukali, nema igre. Sad konačno imamo igru, primamo golove iz gluposti; samo da još nađemo nekog tko će trpati....
Shvatite da Hrvatska nema igrače za trojicu nazad, kad to shvatite bit će vam lakše.