SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

canastra
canastra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.12.2011.
Poruka: 4.036
24. lipnja 2026. u 00:52

Kad krenemo gorit će nebo i zemlja!

perkut
perkut
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.02.2021.
Poruka: 1.632
24. lipnja 2026. u 00:53

Subert32 je napisao/la:

perkut je napisao/la:

Ovaj forum treba zaključati do početka utakmice

Vidi cijeli citat

Jest vala, baš se pretjeralo

Vidi cijeli citat

A ne sjećam se da smo imali logičnije postavljen napad. Krila nam igraju na svojim pozicijama, Baturina na desetki. Imamo napadača koji je zabio na prošloj utakmici.

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.431
24. lipnja 2026. u 00:55

Atmosfera je kao da u zadnja 2 kola igramo protiv Španjolske i Portugala

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.068
24. lipnja 2026. u 00:55

Cholo je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Kovačić i Modrić će izdušit u sprintevima nazad. Ne mogu oni više od poluvremena. A i poluvrijeme pred kraj je opasno. 

Vidi cijeli citat

Dobro, šta će bit ako dobijemo 3:0, oćeš ti priznat da si neznalica, hipotetski pitam?

Vidi cijeli citat

Kakve to veze ima kad nam je protivnik u rangu Litve? Evo danas je Gana odigrala nulu se Englezima koji su nama utrpali 4 komada, a mogli su i 8.

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.239
24. lipnja 2026. u 00:55

Kako grmi himna. Jebote. 

Vratilo me iz mrtvih, kakva kava...

Litva Jere
Litva Jere
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 07.06.2026.
Poruka: 78
24. lipnja 2026. u 00:56

Ima nas

Brig_Šb
Brig_Šb
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.06.2026.
Poruka: 72
24. lipnja 2026. u 00:57

Sretno Hrvatska!

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.431
24. lipnja 2026. u 00:57

Ćelava prevara je napisao/la:

Kakve to veze ima kad nam je protivnik u rangu Litve? Evo danas je Gana odigrala nulu se Englezima koji su nama utrpali 4 komada, a mogli su i 8.

Vidi cijeli citat

Pa jel tako teško za shvatiti da su igrali s drukčijom taktikom nego mi?

Mogli smo se i mi tako zatvoriti pa nismo, onda bi bilo kukanja zašto ih nismo napali

Jer - Hrvati...

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
zovche
zovche
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.01.2011.
Poruka: 4.058
24. lipnja 2026. u 00:57

Dobri smo na tribinama, ajmo sad jos na terenu i bude to pjesma... idemooo

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.177
24. lipnja 2026. u 00:58

pasha77 je napisao/la:

Kako grmi himna. Jebote. 

Vratilo me iz mrtvih, kakva kava...

Vidi cijeli citat


I mene je bacilo u pozitivu. Odmah sam pivu otvorio 

  • Najnovije
  • Najčitanije