SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

Igram Managera sa Belupom
Igram Managera sa Belupom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2024.
Poruka: 2.546
24. lipnja 2026. u 01:16

Ovdje se već po prvih 15 minuta i to bez obzira na 0 stvorenih prilika, vidi da dobivamo s 2, 3-0 kada krene mašine. Baturina ovo sam dobiva. Šteta da radi senatora igra na neprirodnoj poziciji 10tke, a ne na lijevome krilu.

 

Musa, Pašalić nisu neki igrači, ali bit će dovoljni za ove. 

[uredio Igram Managera sa Belupom - 24. lipnja 2026. u 01:16]
Gospodin
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.147
24. lipnja 2026. u 01:16

Sve zracne duele smo izgubili

Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.442
24. lipnja 2026. u 01:16

16 minuta niceg

špilmaher
špilmaher
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.05.2010.
Poruka: 667
24. lipnja 2026. u 01:17

Hvala Zlatko i doviđenja, kakva muka.

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.177
24. lipnja 2026. u 01:19

Neće Panamci moć ovako jurišati cijelu utakmicu. 

feniks93
feniks93
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.08.2016.
Poruka: 1.944
24. lipnja 2026. u 01:19

Važno je ne izgubiti protiv uvijek nezgodne i goropadne Paname.

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
24. lipnja 2026. u 01:19

špilmaher je napisao/la:

Hvala Zlatko i doviđenja, kakva muka.

Vidi cijeli citat


Defitnivno.  Bilo jasno i prije prvenstva

Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.442
24. lipnja 2026. u 01:19

Lukass je napisao/la:

Neće Panamci moć ovako jurišati cijelu utakmicu. 

Vidi cijeli citat


Nema veze, mogu naši ovako hodati cijelu utakmicu, već videno 

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.434
24. lipnja 2026. u 01:20

špilmaher je napisao/la:

Hvala Zlatko i doviđenja, kakva muka.

Vidi cijeli citat

Nemojte nam otkrivati ishod vi koji ste već odgledali utakmicu

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.190
24. lipnja 2026. u 01:20

bilo bi dobro da spiker zna da kaze da je Barcenas igrao u Hrvatskoj za RNK Split nije nista uradio ni on ni kolega se nisu dobro adaptirali Barcenas je cak igrao i za oviedo i gironu kasnije i ovo mu je drugo svjetsko

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
  • Najnovije
  • Najčitanije