SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
24. lipnja 2026. u 10:15

Lukass je napisao/la:

Daj šta vi pričate. Kakav  Mišić. 

Mišić protiv Vukovara ne može branit kontru. Pa jeste vi pali sa Marsa.

Beljo... Pa nama su napadači sasvim dobri. Pa od 4 prilike u dve utakmice 3 smo zabili. 

Klubaški znalci.

Čekam da netko kaže da je trebao ić Soldo

Vidi cijeli citat


Slažem sa izrečenim misic vamo nebi mogao meda. Možda soldo nije trebao ići ali je zato bogami trebao Nejasmic.

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.174
24. lipnja 2026. u 10:17

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Daj šta vi pričate. Kakav  Mišić. 

Mišić protiv Vukovara ne može branit kontru. Pa jeste vi pali sa Marsa.

Beljo... Pa nama su napadači sasvim dobri. Pa od 4 prilike u dve utakmice 3 smo zabili. 

Klubaški znalci.

Čekam da netko kaže da je trebao ić Soldo

Vidi cijeli citat


Slažem sa izrečenim misic vamo nebi mogao meda. Možda soldo nije trebao ići ali je zato bogami trebao Nejasmic.

Vidi cijeli citat


Ajd malo pogledaj klupu i tko nije igrao (za tu/e poziciju/e). 

 

 

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.465
24. lipnja 2026. u 10:17

Ajde, nadam se da su decki profestali, obiljezili sve jubileje, izljubili Modrica.

Moze pocet turnir.

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
24. lipnja 2026. u 10:20

Lukass je napisao/la:

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Daj šta vi pričate. Kakav  Mišić. 

Mišić protiv Vukovara ne može branit kontru. Pa jeste vi pali sa Marsa.

Beljo... Pa nama su napadači sasvim dobri. Pa od 4 prilike u dve utakmice 3 smo zabili. 

Klubaški znalci.

Čekam da netko kaže da je trebao ić Soldo

Vidi cijeli citat


Slažem sa izrečenim misic vamo nebi mogao meda. Možda soldo nije trebao ići ali je zato bogami trebao Nejasmic.

Vidi cijeli citat


Ajd malo pogledaj klupu i tko nije igrao (za tu/e poziciju/e). 

 

 

Vidi cijeli citat


Ne kontam 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.174
24. lipnja 2026. u 10:21

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Daj šta vi pričate. Kakav  Mišić. 

Mišić protiv Vukovara ne može branit kontru. Pa jeste vi pali sa Marsa.

Beljo... Pa nama su napadači sasvim dobri. Pa od 4 prilike u dve utakmice 3 smo zabili. 

Klubaški znalci.

Čekam da netko kaže da je trebao ić Soldo

Vidi cijeli citat


Slažem sa izrečenim misic vamo nebi mogao meda. Možda soldo nije trebao ići ali je zato bogami trebao Nejasmic.

Vidi cijeli citat


Ajd malo pogledaj klupu i tko nije igrao (za tu/e poziciju/e). 

 

 

Vidi cijeli citat


Ne kontam 

Vidi cijeli citat


Jakić i Moro. 

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
24. lipnja 2026. u 10:23

Lukass je napisao/la:

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Daj šta vi pričate. Kakav  Mišić. 

Mišić protiv Vukovara ne može branit kontru. Pa jeste vi pali sa Marsa.

Beljo... Pa nama su napadači sasvim dobri. Pa od 4 prilike u dve utakmice 3 smo zabili. 

Klubaški znalci.

Čekam da netko kaže da je trebao ić Soldo

Vidi cijeli citat


Slažem sa izrečenim misic vamo nebi mogao meda. Možda soldo nije trebao ići ali je zato bogami trebao Nejasmic.

Vidi cijeli citat


Ajd malo pogledaj klupu i tko nije igrao (za tu/e poziciju/e). 

 

 

Vidi cijeli citat


Ne kontam 

Vidi cijeli citat


Jakić i Moro. 

Vidi cijeli citat


Ni jedan ni drugi nisu nešto bajni na def veznom.

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.174
24. lipnja 2026. u 10:23

A ne izmišljat Maria Pašalića na defenzivnom veznom. Kovačića koji je na 40%, cijediti Modrića....

Na klupi su mu dva igrača za tu defenzivnu poziciju. Jakić defenzivni od glave do pete. Visok, dobar u duelu, može trčat 3 dana, ima skok, i plus ima udarac sa obje noge. 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.174
24. lipnja 2026. u 10:25

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Daj šta vi pričate. Kakav  Mišić. 

Mišić protiv Vukovara ne može branit kontru. Pa jeste vi pali sa Marsa.

Beljo... Pa nama su napadači sasvim dobri. Pa od 4 prilike u dve utakmice 3 smo zabili. 

Klubaški znalci.

Čekam da netko kaže da je trebao ić Soldo

Vidi cijeli citat


Slažem sa izrečenim misic vamo nebi mogao meda. Možda soldo nije trebao ići ali je zato bogami trebao Nejasmic.

Vidi cijeli citat


Ajd malo pogledaj klupu i tko nije igrao (za tu/e poziciju/e). 

 

 

Vidi cijeli citat


Ne kontam 

Vidi cijeli citat


Jakić i Moro. 

Vidi cijeli citat


Ni jedan ni drugi nisu nešto bajni na def veznom.

Vidi cijeli citat


Pričamo o Jakiću i Mori. Ne o Kovačiću i Mariu Pašalić. 

Izgubio si se. 

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
24. lipnja 2026. u 10:31

Lukass je napisao/la:

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Daj šta vi pričate. Kakav  Mišić. 

Mišić protiv Vukovara ne može branit kontru. Pa jeste vi pali sa Marsa.

Beljo... Pa nama su napadači sasvim dobri. Pa od 4 prilike u dve utakmice 3 smo zabili. 

Klubaški znalci.

Čekam da netko kaže da je trebao ić Soldo

Vidi cijeli citat


Slažem sa izrečenim misic vamo nebi mogao meda. Možda soldo nije trebao ići ali je zato bogami trebao Nejasmic.

Vidi cijeli citat


Ajd malo pogledaj klupu i tko nije igrao (za tu/e poziciju/e). 

 

 

Vidi cijeli citat


Ne kontam 

Vidi cijeli citat


Jakić i Moro. 

Vidi cijeli citat


Ni jedan ni drugi nisu nešto bajni na def veznom.

Vidi cijeli citat


Pričamo o Jakiću i Mori. Ne o Kovačiću i Mariu Pašalić. 

Izgubio si se. 

Vidi cijeli citat


Ponavljam sva 4 su loši na toj poziciji.

nkvihorfan
nkvihorfan
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.08.2013.
Poruka: 17
24. lipnja 2026. u 10:31

Treba im galvanizacija, što bi rekao Ćiro...Svađaju se sa međusobno, umjesto sa suparnicima...

https://youtube.com/shorts/tgap8lnqcGc?si=alFulS58AcUUXk5p