SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
131415
...
828384
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.651
12. lipnja 2026. u 21:56

Jesse Marsch je baš antipatičan lik, vidim da ga je Dempsey fino napao radi komentara o igračima SADa

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 410
12. lipnja 2026. u 21:57

Fantazista10 je napisao/la:

AdamMalysz je napisao/la:

Ta Kanada je bila barem 50% jaca od ove

Vidi cijeli citat

Pa generalno u odnosu na udarnu ekipu koja bi igrala im fali bar 4 igrača, nevezano za to. Samo ti je konstatacija kriva 😁

Vidi cijeli citat


Vise tehnicki pogresaka u ovih 45 minuta nego u jednoj polusezoni medjuzupanijske lige. Naravno da ljudi ovako nesto ne zele gledati na Svjetskom prvenstvu koje bi trebalo biti vrhunsko natjecanje i melem za oci.

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.651
12. lipnja 2026. u 21:58

zrinkec je napisao/la:

Slažemo se većina da je 48 previše i da je 32 taman, al ono ne znam šta ćemo sad to ponavljati iz utakmice u utakmicu.

Vidi cijeli citat

Stvarno je postalo dosadno slušat

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.013
12. lipnja 2026. u 21:58

sad vidim da je Lukić ove sezone zabio 18 golova u rumunjskoj ligi za U.Cluj

u takvoj tvrdoj ligi je to sjajno

 

a nije loše za BeHa da vide da ima života i nakon Džeke

[uredio ian wright - 12. lipnja 2026. u 21:58]
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
12. lipnja 2026. u 21:58

AdamMalysz je napisao/la:

Fantazista10 je napisao/la:

AdamMalysz je napisao/la:

Ta Kanada je bila barem 50% jaca od ove

Vidi cijeli citat

Pa generalno u odnosu na udarnu ekipu koja bi igrala im fali bar 4 igrača, nevezano za to. Samo ti je konstatacija kriva 😁

Vidi cijeli citat


Vise tehnicki pogresaka u ovih 45 minuta nego u jednoj polusezoni medjuzupanijske lige. Naravno da ljudi ovako nesto ne zele gledati na Svjetskom prvenstvu koje bi trebalo biti vrhunsko natjecanje i melem za oci.

Vidi cijeli citat


Ajde nemoj pretjerivati, ovako nesto izjaviti je teska glupost...

 

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.140
12. lipnja 2026. u 21:59

Nece Kanada zabiti, prije ce primiti opet neki krumpir.

 

Ne djeluju mi da znaju kako dati gol. 

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
12. lipnja 2026. u 21:59

ian wright je napisao/la:

sad vidim da je Lukić ove sezone zabio 18 golova u rumunjskoj ligi za U.Cluj

u takvoj tvrdoj ligi to uopće nije loše 

 

a nije loše za BeHa da vide da ima života i nakon Džeke

Vidi cijeli citat


Zabio je i beljoni 40 komada a nije ga zlaja ni poveo na sp😑

Goldiakis
Goldiakis
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.05.2020.
Poruka: 608
12. lipnja 2026. u 22:00

1-1 će ovo završit

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.390
12. lipnja 2026. u 22:00

ian wright je napisao/la:

a nije loše za BeHa da vide da ima života i nakon Džeke

Vidi cijeli citat

A ima života ali teži je. Navikli su na njega, nema im tko zadržati tu loptu naprijed, izboriti neki faul itd. 

Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.238
12. lipnja 2026. u 22:02

Ima tu i Tabaka samo je i on out, zapravo je Jovo broj 4 na papiru.

123
...
131415
...
828384
  • Najnovije
  • Najčitanije