SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
272829
...
828384
Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 433
12. lipnja 2026. u 23:04

Milky1950 je napisao/la:

Ja prognoziram 1:1 oba pogotka padaju kasno od 80+ minute.

Vidi cijeli citat
evo nesto sam pogodia ali ovo nesto je i bilo ocekivano.

a3M
a3M
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.05.2026.
Poruka: 54
12. lipnja 2026. u 23:04

knjiskimoljac je napisao/la:

BiH platila danak neiskustvu igranja utakmica na velikim natjecanjima. Promašaj Demirovića, Alajbegović igra za sebe, previše tehničkih pogrešaka. Ali ajde, bolje i bod nego ništa. Jako bitno za barem treće mjesto ako dobiju Katar. Doduše, sa 4 boda mogu biti i drugi ako Švicarska dobije sve.

Vidi cijeli citat


Sta bi tek Kanada treba reći? 

Bod ko kuća za bosnu, može bit sretna. 

Neka dobiju katar idu dalje. 

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
12. lipnja 2026. u 23:04

Sudac je bio solidan imao je neke greške ali u suštini dao bi mu prolaznu ocjenu

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.459
12. lipnja 2026. u 23:04

zaki je napisao/la:

Kakav je bio najveći svjetski talent Baraktarjević ??

Vidi cijeli citat

Katastrofalan

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.095
12. lipnja 2026. u 23:05

cameosis je napisao/la:

Ciferšlus je napisao/la:

Ne bih otpisivao BiH ali kako napisah par puta, BiH ima uzasan vezni red, oni se porede sa Hrvatskom pajdo moj nasi su dobijali jace ekipe zbog fantasticnog veznog reda koji sakrije loptu protivniku. Ovi to danas nisu mogli ni protiv Kanade.

 

Mogu biti sretni bodom, drugi krug se smjesi.

Vidi cijeli citat

rijetko smo dobijali jače ekipe, jer ih nema mnogo. vezni red kao srce momčadi znači da je hrvatska obično jača ekipa.

Vidi cijeli citat


Mislio sam jace po rejtingu ili ove najjace.

 

Realno mi smo mnoge dobijali na taj vezni red i otezanje igre, sto Modric Rakitic i ekipa znaju.

Problem bih je sto je ovo "samo" Kanada a bas su ih nadigrali.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.991
12. lipnja 2026. u 23:05

AdamMalysz je napisao/la:

Prodje li BiH dalje Viki ce se i osunetiti

Vidi cijeli citat


pola foruma će dobit moždani udar

Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.236
12. lipnja 2026. u 23:05

ian wright je napisao/la:

oni igraju neki dum-dum nogomet, odmah sve brzo i okomito, intenzitet, pravi tvornički RedBull nogomet

paše im to mentalitetom, a i trener je iz iste tvornice

naravno, raspast će se kad prvi puta nalete na neku rutiniranu europsku&latinskoameričku ekipu, ali zabavno ih je gledati

Vidi cijeli citat

Kanada vs Schweiz bi tribala bit prava coast to coast obostrana utakmica

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.177
12. lipnja 2026. u 23:05

allen je napisao/la:

AceRimmer je napisao/la:

allen je napisao/la:

AceRimmer je napisao/la:

Subert32 je napisao/la:

Sudac fenomenalan

Vidi cijeli citat


Do maloprije

Vidi cijeli citat


Sta je maloprije krivo sudio?

Vidi cijeli citat


Nije sudio faul Bosni. Gazenje pred kanadskim sesnaestercem. Doduse, sam to nisam vidio, vjerujem Vikijevoj procjeni 😄

Vidi cijeli citat


Zajebavas me?

Pa onaj mali malo osjetio kontakt na ramenu i pao i seljacina se drzi za nogu..mrzim takva jebena simuliranja i to pred 100 kamera na terenu

 

Sudac je uvjerljivo najbolji igrac utakmice..

 

P.s...zao mi vas koji na hrvatskim programima morate gledati velika natjecanja..kud je slika za kurac, zvuk je katastrofa...i onda se jos mora trpiti takve debile od komentatora koje toliko pojacaju, a smanje zvuk s terena/stadiona

Vidi cijeli citat


To sa smanjenjem zvuka sa terena nikako ne razumijem. Nekad je bilo ok. Odjednom su to odlučili smanjit. 

tomicavonbismarck
tomicavonbismarck
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.06.2018.
Poruka: 679
12. lipnja 2026. u 23:06

Kanada bolja čitavu utakmicu. Bih iskoristila slabost kanade u prekidu. Vile, Kolašinac i Katić(jel on ovako igrao za Hajduk ili mladu reprezentaciju Hrvatske?) Igra kao da je rođen i odgajan za vrime rata u Sarajevu a ne u Stocu.  Bih je protiv italije poljubila sreća crvenog kartona inače nebi zabili da se igra do danas. 

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.207
12. lipnja 2026. u 23:07

Demirović opet neka vrsta tragičara jer je propustio finiširati utakmicu, doduše opet puno manji tragičar nego David.

123
...
272829
...
828384
  • Najnovije
  • Najčitanije