SP 2026 - Skupina F - Nizozemska - Japan - Švedska - Tunis

123
...
101112
...
272829
Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.549
15. lipnja 2026. u 15:05

Tunis je izgledao danas otpustio svog izbornika nakon švedske petarde

MHDP
alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 30.563
15. lipnja 2026. u 15:15

Colchoneros je napisao/la:

Tunis je izgledao danas otpustio svog izbornika nakon švedske petarde

Vidi cijeli citat

Stsndard za afrikance na africkom kupu nacija😂

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.394
15. lipnja 2026. u 15:26

I onda se čude kad ih se nazove banana zemljama...Tko to usred prvenstva nakon prvog kola otpušta izbornika s kojim je momčad prošla kvalifikacije i pripreme, gdje su pomoćnici jednako uključeni i odgovorni...Ajmo reći i da u ovom trenutku dovedu najboljeg izbornika šta čovjek može napraviti u 3 dana ???

Totalni sumrak razuma, čak ni Brazilci to nisu napravili 2014...

 

Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.134
15. lipnja 2026. u 16:07

zgembo je napisao/la:

Stefane, pusti sad tog Jašara. Daj stavi još koju sliku te Sandre!

Vidi cijeli citat


 

 

 

 

 

 

nije losa.

[uredio Stefan84 - 15. lipnja 2026. u 16:57]
Heja Sverige
Vatreni82
Vatreni82
Mali dioničar
Pristupio: 14.07.2006.
Poruka: 5.295
15. lipnja 2026. u 16:24

ARIZIN je napisao/la:

I onda se čude kad ih se nazove banana zemljama...Tko to usred prvenstva nakon prvog kola otpušta izbornika s kojim je momčad prošla kvalifikacije i pripreme, gdje su pomoćnici jednako uključeni i odgovorni...Ajmo reći i da u ovom trenutku dovedu najboljeg izbornika šta čovjek može napraviti u 3 dana ???

Totalni sumrak razuma, čak ni Brazilci to nisu napravili 2014...

 

Vidi cijeli citat

Zar on nije preuzeo Tunis tek nakon Kupa Afrike? Ali ipak neozbiljno, slazem se.

Ima snagu zlatnog žita, ima oči boje mora, moja zemlja Hrvatska
PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 226
15. lipnja 2026. u 16:42

Vatreni82 je napisao/la:

ARIZIN je napisao/la:

I onda se čude kad ih se nazove banana zemljama...Tko to usred prvenstva nakon prvog kola otpušta izbornika s kojim je momčad prošla kvalifikacije i pripreme, gdje su pomoćnici jednako uključeni i odgovorni...Ajmo reći i da u ovom trenutku dovedu najboljeg izbornika šta čovjek može napraviti u 3 dana ???

Totalni sumrak razuma, čak ni Brazilci to nisu napravili 2014...

 

Vidi cijeli citat

Zar on nije preuzeo Tunis tek nakon Kupa Afrike? Ali ipak neozbiljno, slazem se.

Vidi cijeli citat

Je, nema 3 utakmice s Tunisom i već će dobiti otkaz i to usred turnira. Ne može biti gluplje. Možemo zaključiti da se Tunis predao nakon 1 odigrane utakmice. Ako se ne varam cijele kvalifikacije prošli su bez primljenog gola

Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.134
15. lipnja 2026. u 17:08

zbog potter i ekipica pao prva zrtva na sp. izbornik tunis dobio odkaz nakon samo jedna utakmica.

 

sledece misija sledece utakmica je penzionirati i izbornik orange holland 😎

[uredio Stefan84 - 15. lipnja 2026. u 17:09]
Heja Sverige
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.134
15. lipnja 2026. u 18:41

za oni koj promasio show swe vs tun.

 

here we go again. 8 min snimak s super cool muzika https://www.youtube.com/watch?v=SBs5ElNixbE

 

najezio sam se 2 puta ovi 8 min.

Heja Sverige
Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 433
15. lipnja 2026. u 20:40

Stefan84 je napisao/la:

za oni koj promasio show swe vs tun.

 

here we go again. 8 min snimak s super cool muzika https://www.youtube.com/watch?v=SBs5ElNixbE

 

najezio sam se 2 puta ovi 8 min.

Vidi cijeli citat
ja stvarno neznam iz kojeg razloga toliko svrsajes na svedane.

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 226
15. lipnja 2026. u 20:46

Milky1950 je napisao/la:

Stefan84 je napisao/la:

za oni koj promasio show swe vs tun.

 

here we go again. 8 min snimak s super cool muzika https://www.youtube.com/watch?v=SBs5ElNixbE

 

najezio sam se 2 puta ovi 8 min.

Vidi cijeli citat
ja stvarno neznam iz kojeg razloga toliko svrsajes na svedane.

Vidi cijeli citat
Ako se ne varam on je Makedonac koji živi u Švedskoj-vjerojatno od malena i oduvijek na forumu navija za Švedsku i Makedoniju, ne samo u nogometu nego i u drugim sportovima. Ne znam šta je tu loše da netko navija za neku reprezentaciju?

123
...
101112
...
272829
  • Najnovije
  • Najčitanije