SP 2026 - Skupina F - Nizozemska - Japan - Švedska - Tunis

blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.280
25. lipnja 2026. u 11:15

 Svedska tesko moze igrat neku zatvorenu varijantu kad igraju s 2 napadaca, a Isak se bas ni ne trsi defenzivno. No zabavni za pogledat.

 Realno obje ekipe iz ove grupe ce bit lagani autsajderi u top32. No ako ostane poredak kako je sada vrlo lako bi Japan moga klepnit Brazil. A i Nizozemci imaju solidne sanse protiv Maroka. Dvije bas potencijalne poslastice u zdrijebu. Steta sta ce jedna utakmica bit nocna.

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 325
25. lipnja 2026. u 11:17

Nozozemci se prilično boje Marokanaca (Marocs).

Dosta su agresivni, mafijaški organizirani a i jebu im žene jer ih one smatraju muževnijim od mlitavih Holandeza.

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.454
25. lipnja 2026. u 11:42

PCDI je napisao/la:

Ja bi volio da Švedska izgubi  s 2 razlike i s time bi vjerojatno ispali.  Prvo s kvalifikacijama su najveća prevara, pa ovih 5 komada od Nizozemske. Ekipa s takvim igračima, a tako loše izgledaju. 

Osim toga nisu tipična nogometna nacija. Radije bi puno da prođu Iran, Kongo itd. nego Švedska.  U Kongu bi  datum prolaska faze sigurno postao blagdan. I protiv jakih Kolumbije i Portugala su bili ravnopravni, sada ćemo vidjeti kakvi su kad moraju pobjediti. 

Vidi cijeli citat

Ne vjerujem da ispadaju porazom od dva razlike. Škoti bi bili iza njih, a nać će se tri grupe di treći neće imati ni tri boda. I s porazom od tri razlike su ispred Škota, tako da mislim da bi morali izgubiti četiri razlike da ispadnu.

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.545
25. lipnja 2026. u 11:54

Turbodizel je napisao/la:

Nozozemci se prilično boje Marokanaca (Marocs).

Dosta su agresivni, mafijaški organizirani a i jebu im žene jer ih one smatraju muževnijim od mlitavih Holandeza.

Vidi cijeli citat

🤣🤣🤣 ajme

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.133
25. lipnja 2026. u 16:23

kladionice kvoti

 

japan 1.90 vs svedska 4.50

 

hvala vam za poklon. 20 euro na svedska.

 

 

Heja Sverige
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.115
25. lipnja 2026. u 16:42

Stefan84 je napisao/la:

kladionice kvoti

 

japan 1.90 vs svedska 4.50

 

hvala vam za poklon. 20 euro na svedska.

 

 

Vidi cijeli citat


Ako je poklon treba tu utrpati barem par tisuća eura.

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 433
25. lipnja 2026. u 17:37

Stefan84 je napisao/la:

kladionice kvoti

 

japan 1.90 vs svedska 4.50

 

hvala vam za poklon. 20 euro na svedska.

 

 

Vidi cijeli citat
Pa i nije bas poklon vise realno.

Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.133
25. lipnja 2026. u 18:28

AJMO SVERIGE ZA KRALJU I ZA DRZAVU. I ZA 8 MILION VIKINZI KOJ NOCAS NECE SPAVATI. S VAMA SMO SVAKA MINUTA I SEKUNDA NA TEREN.

 

nemoj nas razocarati.

 

i za da nas balkanci puno bolje razume. nocas cemo ovo upaliti https://www.youtube.com/watch?v=P4g3hAfryUI&list=RDMM&index=2

 

uuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaa.

[uredio Stefan84 - 25. lipnja 2026. u 18:46]
Heja Sverige
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.133
25. lipnja 2026. u 20:47

sve spremno za midnight spektakel.

 

trg, kafani, restorani. u geteborg staadion ullevi povtorno ottvoren za zaednicko gledanje. bezplatno ulaznice.

 

 

 

 

 

 

vruce vruce. danas 34 celzius u arlington u texas. ogromen hendikep za svedska.

Heja Sverige
alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 30.563
25. lipnja 2026. u 21:18

Stadion je klimatiziran, opet dosađuješ i pišeš gluposti

  • Najnovije
  • Najčitanije