Ostali sportovi

Janica i Ivica prvi i u slalomu

Bojan Purić • petak, 15.03.2002.

Janica i Ivica Kostelić osvojili su naslove prvaka Hrvatske i u slalomu. Na Otvorenom PH u Innerkremsu, naši sportski junaci samo su upotpunili kolekciju državnih naslova, koje su već osvojili u superveleslalomu i veleslalomu.

Kod skijašica Janica Kostelić je pobijedila ispred Austrijanke Truppe (pet stotinki razlike), a treća je bila Nika Fleiss koja, prema tome, zauzima 2. mjesto u prvenstvu Hrvatske. Treća je Ana Jelušić, koja je u utrci bila 16.

Ivica Kostelić je s čak 2.15 sekunde "prešišao" drugoplasiranog Britanca Baxtera. Drugo mjesto od hrvatskih skijaša osvojio je Natko Zrnčić (ukupno 31.), a treće Ivan Ratkić (33.).