Vodeni sportovi

Potop Primorca u Dubrovniku

Tea Lokas • nedjelja, 06.12.2009.

Dubrovčani su u desetom kolu Jadranske vaterpolo lige u Gružu slavili nad kotorskim Primorcem rezultatom 14:7. Sa 17 bodova Jugaši su sada čvrsto na čelu ljestvice...

Jug CO – Primorac 14:7 (2:2, 4:3, 5:2, 3:0)

10.kolo Jadranske lige
Dubrovnik, bazen u Gružu
Suci: Margeta (Kranj), Štampalija (Šibenik)

Jug CO: Vićan (10 obrana), Vranješ, Bošković 1, S. Sukno 2, Joković 1, Seman 1, Ivanković 1, Bušlje 1, I. Sukno 2, Dobud 1, Drobac, Obradović 4, Nižić, Macan. Trener: Fatović

Vezane vijesti

Primorac: Radić (9 obrana), Draško Brguljan, Crepulja 1, Petrović 1, Trajković, Darko Brguljan 2, Kiss, Azevedo 1, Pavlović, Milošević, Steinmetz 2, Šetka, Milić, Čučković. Trener: Perović

Igrač više: Jug 5/12, Primorac 3/10
Peterci: Jug 2/2, Primorac 1/1

U derbiju u Dubrovniku Primorac je uvjerljivo poražen od domaće momčadi pod vodstvom Elvisa Fatovića. Jedinih osam minuta u kojima su Jugovi igrači strepili bilo je prvih osam. Naime, u prvoj četvrtini dva puta je momčad Primorca dolazila do vodstva, no Bošković i Obradović svojim pogocima preokreću početni rezultat.

Do poluvremena Jug dolazi i do dva pogotka prednosti pogocima ponovno Obradovića te Mara Jokovića. U treću četvrtinu domaćini su krenuli u većoj brzini pa je rezultat prije posljednjih osam minuta bio 11:7.

Do kraja susreta one-team show. Primorac nije uspio zabiti nijednom, dok su Jugaši zabili tri puta i pobjedom se učvrstili na čelu Jadranske lige.

Odličan je za sastav Juga bio Obradović koji je skupio četiri pogotka, dok su za Primorac po dva gola dali Steinmetz i Brguljan.

• Obrisan korisnik07.12.2009. u 09:37
    jugdbk,hvala na javljanju..ne mogu da procitam citac citat,hvali pola..kratko cu,uz duzno postovanje prema doticnoj gospodji/ici,tacnost citata je toliko tacna da je neistina cak i broj privedenih,nije 3 vec 6,prvo reba plasirat tacne informacije a ne traceve,pozdrav!
  • Obrisan korisnik07.12.2009. u 02:19
    dzony, buduci da si ti tako kulturan i upucen evo jedan citat: "Glasnogovrnica PU Dubrovačko neretvanske Marija Gjenero nakon utakmice je izjavila: "Došlo je do međusobne tučnjave gostujućih navijača. Nerede je spriječila interventna policija. Tri su osobe privedene u policijsku... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik06.12.2009. u 18:14
    ..Primorac,bilo je malih problema koji bi uspjesno bili rijeseni da se nisu Hrvati umijesali i naravno dobili po njonji,zato se i kaze 'ne stavljaj nos dje mu nije mjesto'..srdacan pozdrav iz Kotora!
  • Obrisan korisnik06.12.2009. u 18:10
    Mislim da ne znas o cemu pricas,kao prvo taj pogrdni naziv je ogledalo tvoje kulture u sta vec necu da zalazim,to je greska tvojih roditelja,vjerovatno ni oni nijesu na neki kulturni nivo ali nebitno,to je vec vasa stvar,licna...!Kao drugo,niko nije dolazio praviti nerede vec navijati i bodriti... [više na forumu]
  • chule06.12.2009. u 10:08
    zanimljivo kako se ne spominje sto crnogorskih cigana koji su došli izazivat nerede i u tome umalo uspjeli.