Novi udarac za Inter

Marin Vuković • nedjelja, 07.11.2010.

Europski prvak Inter je nakon poraza od Tottenhama u Ligi prvaka doživio novi udarac u talijanskom prvenstvu. U susretu desetog kola Serie A na svom je travnjaku odigrao tek 1:1 s Brescijom, a na bodu mogu zahvaliti poklonu glavnoga suca. U drugoj je utakmici Bologna u završnici utakmice došla do pobjede nad Lecceom.

Brescia je na San Siro doputovala s čak pet uzastopnih poraza i gotovo nikakvom nadom da protiv europskog prvaka dođe do bilo čega osim časnog poraza. Umjesto poraza svog su domaćina stavili na prave muke i već u 14. minuti pogotkom Andree Caracciola došli do vodstva od 1:0.

Gosti su zadržali vodstvo sve do završnice utakmice i došli na prag senzacije, a tada se u priču umiješao glavni sudac utakmice i jedan pad Samuela Eto'oa u šesnaestercu procijenio dovoljno ozbiljnim za najstrožu kaznu. Kamerunac je preuzeo odgovornost i s bijele točke poslao vratara u jednu, a loptu u drugu stranu.

Vezane vijesti

Mogao je Inter do kraja doći i do potpunog preokreta, no Diego Millito je u sudačkoj nadoknadi promašio stopostotnu priliku. Podjelu bodova navijači nisu dobro prihvatili i svoje su miljenike s travnjaka ispratili zvižducima.

U drugoj večerašnjoj utakmici desetog kola Bologna je tek u završnici susreta s Lecceom došla do pobjede od 2:0. U 84. minuti za 1:0 je pogodio Marco di Vaio, a prednost je minutu kasnije udvostručio Henry Gimenez.

• du_zizou07.11.2010. u 12:05
    to Brescia, draga mi je otkad je tamo žario i palio Roberto Baggio.. još danas pobjeda Juvea i eto ga na korak do Intera..