Catania 1:3 Milan
Milan

Milan preokretom u nastavku došao do sedmog mjesta

Lovro Štrbinić • petak, 30.11.2012.

U prvoj utakmici 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na gostovanju pobijedio Cataniju. Domaćinu su na odmor otišli s minimalnom prednošću, ali Rossoneri su u nastavku preokrenuli situaciju u svoju korist...

Nova runda talijanskog nogometnog prvenstva otvorena je ovaj put već u petak kad su svojevrsni derbi sredine ljestvice odigrali Catania i Milan. Gosti su nakon slavlja protiv Juventusa tražili novi pozitivan rezultat koji bi označio njihov izlazak iz krize.

Ipak, prvo poluvrijeme nije proteklo u skladu s očekivanjima Allegrija i igrača. Nicola Legrottaglie je u 11. minuti na asistenciju Lodija doveo domaćine u vodstvo, a s 1:0 se otišlo i na predah.

Već početkom nastavka uslijedili su problemi za klub sa Sicilije. Pablo Cezar isključen je u 49. minuti, a samo četiri minute nakon toga najbolji strijelac Milana ove sezone Stephan El Shaarawy je izjednačio rezultat, na dodavanje Robinha.

Tri minute nakon toga za preokret se pobrinuo Kevin Prince Boateng, a strijelac prvog pogotka gostiju ovaj put je preuzeo ulogu asistenta.

Do kraja susreta Boateng je zaradio i isključenje, ali i s igračem manje Milan je potvrdio pobjedu. El Shaarawy je postigao svoj drugi današnji pogodak na dodavanje Kevina Constanta i privremeno odveo svoj klub na sedmo mjesto prvenstvene ljestvice.

• Obrisan korisnik01.12.2012. u 12:25
    Milan se jako poboljšao, drago mi je to vidjet.
  • terrible01.12.2012. u 12:22
    bio je ofsajd, navijam za milan, ali robinho je dirao loptu prije nego je el shaarawy zabio...http://www.dailymotion.com/video/xvifhi_catania-vs-milan-1-3-goals-higlhights_sport?search_algo=2
    terrible
  • Obrisan korisnik01.12.2012. u 02:03
    ti Etti ili Yetti kako se vec zoveš ako ti smetaju Milanovi golovi zatvori se negdje i plači zbog toga al NEcmizdri nam tu po chatu MAJMUNE...pogledaj malo unazad šta sve juventus radi i kako daje golove i dobiva utakmice pa češ vidjeti zemlju čudesa.....TI..EXPERTE...malonogometni....
  • Obrisan korisnik01.12.2012. u 01:51
    offside ti u paku! kakav offside, djece mi...
  • Obrisan korisnik01.12.2012. u 00:26
    Yoda, to je najveća legenda! Ćosić mu je brat :)