Maj Gašparac • petak, 04.10.2013.

Pobjedama Villarreala nad Granadom i Osasune nad Malagom otvoreno je osmo kolo španjolske Primere. Uvjerljiviji su bili nogometaši Žute podmornice koji su slavili s 3:0, dok je Osasuna minimalnom pobjedom odnijela bodove na gostovanju kod Malage.

Uvjerljivim trijumfom Villarreala nad Granadom otvoreno je u petak osmo kolo španjolskog prvenstva. Žuta podmornica slavila je sa sigurnih 3:0, upisala svoju petu ovosezonsku pobjedu i barem privremeno zasjela na treću poziciju na tablici.

Villarreal je poveo nakon pola sata igre, strijelac je bio Bruno, a s rezultatom 1:0 u korist domaćina momčadi su otišle na odmor. Na novu promjenu rezultata čekalo se tek četiri minute u drugom dijelu, a vodstvo Žute podmornice tada je udvostručio Giovani dos Santos. Za konačnih 3:0 poentirao je Pina osam minuta prije kraja susreta.

U sljedećem kolu Villarreal očekuje gostovanje kod Athletica, a Granadu utakmica s Elcheom na domaćem terenu.

U kasnije odigranom susretu Osasuna je iznenadila Malagu svladavši je na njenom terenu s 1:0. To je bila druga pobjeda Osasune u sezoni, ali niti s ta osvojena tri boda nije uspjela izaći iz zone ispadanja. Momčad Javija Gracije trenutno se nalazi na 18. mjestu tablice.

Svoj jedini i pobjedonosni pogodak gostujuća momčad je postigla zahvaljujući Oriolu Rieri u 23. minuti.

U sljedećem kolu obje ekipe očekuju teški ispiti. Osasuna će zaigrati protiv Barcelone na domaćem terenu, dok Malaga gostuje kod Real Madrida.

• Obrisan korisnik05.10.2013. u 13:39
    Bravo za Villareal, šteta za Malagu koja je napadala al su iz promašivali i previše dok je Osasuna u kontri dala gol, nema veze idemo dalje!
  • Obrisan korisnik05.10.2013. u 12:09