Bologna 0:0 Chievo
Chievo

11. kolo Serie A zaključeno blijedim remijem Bologne i Chieva

Matej Milanović • ponedjeljak, 04.11.2013.

Bologna i Chievo Verona odigrali su neodlučeno bez golova u posljednjem susretu 11. kola Serie A. Manuel Pamić odigrao je 85 minuta za Chievo.

11. kolo Serie A završilo se utakmicom Bologne i Chieva Verone. U nesadržajnom prvom poluvremenu jedina ozbiljnija akcija bio je udarac gostujućeg Gennara Sarda u drugoj minuti. Njegov šut je završio pored vratnice.

Nešto više uzbuđenja bilo je pri kraju susreta. U 78. minuti gostujući vratar Christian Puggioni nije zadržao udarac Davidea Moscardellija, ali je obranio idući pokušaj Panagiotisa Konea. Par minuta kasnije šansu je imao Chievo. Boadu Acosty je preskočio dvojicu obrambenih Bologne, no Gianluca Curci je zaustavio njegov pokušaj.

Posljednja ozbiljna prilika bila je u 91. minuti. Rolando Bianchi je ušao u šesnaesterac i pucao, međutim njegov pokušaj se zaustavio na vanjskoj strani mreže. Udarci su bili 12:3 za Bolognu, u okvir gola 3:1 za Bolognu. Kod Chieva je do 85. minute igrao Manuel Pamić, kojeg je tada zamijenio Paul Papp.

Na ljestvici je Chievo ostao na posljednjem mjestu s pet bodova, četiri boda iza Sampdorije, koja je prva izvan zone ispadanja. Bologna je, pak, na deset bodova i zauzima 16. poziciju. U idućem kolu Chievo igra doma s Milanom, a Bologna u gostima s Atalantom.